Digi TV Film: Program TV: 01-02-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

08:01 17 Again
10:00 Fast and furious 4
12:01 Tea with Mussolini
14:00 Rocknrolla
16:00 Fred Claus
18:00 Fighting
20:01 Grand torino
22:01 Fast and furious 4

Digi Film 2

06:00 Always
08:00 Fred Claus
10:00 Fighting
12:00 Grand torino
14:00 17 Again
16:01 Fast and furious 4
18:01 Duplicity
20:00 The boat that rocked
22:31 State of play

AXN

07:00 Survivor - Guatemala
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 9)
08:00
08:55 Zoom
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 18) (AP)
10:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 18)
10:55 Zoom
11:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 21) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 15) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 19) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 17) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18) (12)
16:00
16:05 Survivor - Guatemala
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 15)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 16) (12)
18:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 22) (AP)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 19) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 20) (12)
20:55 Zoom
21:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 6) (AP)
22:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 13) (12)
23:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 4) (12)
00:00 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 9) (12)
00:55
01:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 7) (AP)
01:35
02:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 13) (12)
02:10
02:45 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 4) (12)
03:30 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 9) (12)
03:40
04:25
05:00 Promo
05:10
05:55

Cinemax

06:05 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 3) (15)
07:00 Poveste de vara
(fra., 1996, com. rom.) (12)
08:55 O sotie pentru tatal nostru
(it., 2007, com.) (12)
10:35 Hotii
(spa., 2007, drama) (12)
12:20 Amal
(can., 2007, drama) (12)
14:05 Ultima vara
(belg., 2007, drama) (12)
15:40 Evadatii
(sua, 1974, polit.) (12)
17:40 Poveste de vara
(fra., 1996, com. rom.) (12)
19:30 Oleanna
(engl.-sua, 1994, drama) (12)
21:00 Mare necaz
(sua, 1985, com.) (12)
22:35 Gabriel
( aus., 2007, acţiune) (15)
00:25 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 3) (15)
01:20 Oviedo Expres
(spa., 2007, com.) (15)
03:15 Inviati
(can., 2007, horror) (18)
04:40 Creatura
(sua, 1982, avent. SF) (18)

HBO

06:00 Colegi de camera
(sua, 1995, com.) (12)
07:50 Conflictul
(sua, 2006, drama) (15)
09:40 Micutul Dodo
(ger., 2008, f. doc.)
11:00 Craciunul
(sua, 2007, drama) (12)
12:30 Ora de varf 3
(sua, 2007, actiune) (12)
14:00 Comoara Nationala2:Cartea secretelor
(sua, 2007, avent.) (12)
16:05 Busola de aur
(sua, 2007, f. avent.fam.) (12)
18:00 Simpsonii - Filmul
(sua, 2007, f. doc.) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Larry David, inamicul public nr. 1
Femeia din carucior Sezonul VII
20:30 Orice pentru dragoste
(sua, 2009, com.) (12)
22:05 Californication
(sua, 2007, s, episodul 5) (15)
22:35 Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 5) (AP)
23:10 Luptatorul
(sua, 2008, drama) (15)
01:00 Lilieci:Asalt asupra omenirii
(sua, 2007, horror) (15)
02:25 Totul pentru ea
(fra., 2008, drama) (15)
04:00 Disparuta fara urma
(sua, 2007, polit.) (15)

National Geographic

06:00 Siva Pacifica:Voci din Paradis
(f. doc.) - Partea 1
07:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Dezghetul
08:00 Ursul
(doc.)
09:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Stele
10:00 Sfarsitul Universului
(f. doc.)
11:00 Rechini de Alaska
12:00 Calatorii periculoase
(s. doc.) - Traversand Himalaya
13:00 Real?
(s. doc.) - Exorcism
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Prabusire in Amsterdam
14:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Stele
15:00 Sfarsitul Universului
(f. doc.)
16:00 Invazia sobolanilor
(doc.)
17:00 Fauna dupa razboi
(f. doc.)
18:00 Sa nu-i spui mamei
Venezuela (doc.)
19:00 Elicoptere la razboi
Amintiri din Vietnam (f. doc.)
20:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 1)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Concorde
21:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Inchis in Mexic
22:00 Granita:Misiune in desert
(f. doc.)
23:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Masuratori
00:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Inchis in Mexic
01:00 Granita:Misiune in desert
(f. doc.)
02:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 1)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Concorde
03:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Inchis in Mexic
04:00 Granita:Misiune in desert
(f. doc.)
05:00 Elicoptere la razboi
Amintiri din Vietnam (f. doc.)

ProCinema

07:45 Barbati in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 10)
08:15 Accident
(rom., 1976) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Barbati in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 1)
11:00 Barbati in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 2)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:30 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare) Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
15:00 Teleshopping
(recl.)
15:15 Bau Bau:Greseli din lumea filmului
15:30 Un medin in familie
(it., 1998, s. com., episodul 5)
16:30 Baietii mei
(sua, 2006, s. com., episodul 1) (AP)
17:00 Scooby Doo
(sua, 2004, com.) (AP)
19:00 Serii fara limite: V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., ep20)
20:00 Serii fara limite
Aventuri in lumea intunericului
21:00 Comedia in esenta tare
Veronica (sua, 1997, s, episodul 21)
21:30 Comedia in esenta tare
Veronica (sua, 1997, s, episodul 22)
22:00 Filmul de 10:Refugiul
(sua, 2005, avent.) (15)
00:00 Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 1)
01:00 E-Ring
(sua, 2005, f.s. de act. ep. 1)
01:45 Refugiul
(sua, 2005, avent.) (15) (reluare)
03:15 Supernatural
Aventuri in lumea intunericului
04:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:30 Apropo Tv
(divertisment)

ELVIS