Results 1 to 3 of 3

Thread: ndihme per fancard4.....

 1. #1
  Senior Member ferrariteam's Avatar
  Join Date
  20-01-2009
  Location
  italy
  Posts
  281
  Uploads
  0

  Angry ndihme per fancard4.....

  si te programoj me cas3+,fancard4.....

 2. #2

  Re: ndihme per fancard4.....

  perdor programin cas studio dhe nga aty e programon kollaj fare, duhet te perdoresh file per fun

  Pershendetje

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  03-05-2006
  Posts
  297
  Uploads
  12

  Re: ndihme per fancard4.....

  varet edhe se qfare receiveri keni,, ne qoftė se humax duhet ta futesh filin flach hex,, dhe eprom, ,pastaj shkruaje me cas 3. ne fun,, pėr humax d.mth,, irdeto,.. ato file i gjen te forumet e humaxit
  ose pėr ndonjė tjetėr receiver i fut filet viacces ....

Similar Threads

 1. Question Ndihme per SAT +
  By aldo224 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 17
  Last Post: 15-01-2011, 10:19:46
 2. ndihme
  By balaku in forum Albanian / Shqip
  Replies: 11
  Last Post: 13-09-2009, 12:51:38
 3. Ndihme!!
  By nicko1234 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 15-03-2009, 18:37:25
 4. ndihme
  By angelo_dr in forum Introductions
  Replies: 1
  Last Post: 09-02-2009, 00:54:39
 5. ndihme
  By extralloto in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 13-02-2008, 01:06:16

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •