Digi TV Film: Program TV: 03-02-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

06:01 Fred Claus
08:00 Fast and furious 4
10:01 Rocknrolla
12:01 Fighting
14:01 Grand torino
16:01 Fast and furious 4
18:00 Duplicity
20:00 The boat that rocked
22:30 The bridges of Madison County
01:00 Fast and furious 4
03:00 State of play
05:30 Grand torino

Digi Film 2

07:30 Fighting
09:31 Grand torino
11:31 Fast and furious 4
13:30 Fred Claus
15:31 The boat that rocked
18:00 17 Again
20:01 State of play
22:30 Sophies choice
01:01 Fred Claus
03:00 Duplicity
05:00 Rocknrolla

AXN

07:00 Survivor - Panama
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 1)
07:55 Zoom
08:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 30/84)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 20) (AP)
10:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 20)
10:55 Zoom
11:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 1) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 17) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 21) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 21) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 22) (12)
16:00 Survivor - Panama
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 2)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 18) (12)
18:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 2) (AP)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 1) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 2) (12)
20:55 Zoom
21:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 8) (AP)
22:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 4) (AP)
23:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 5) (AP)
00:00 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 11) (12)
00:55
01:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 9) (AP)
02:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 4) (AP)
02:45 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 5) (AP)
03:00
03:30 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 11) (12)
03:45
04:30
05:00 Promo
05:15

Cinemax

07:00 Poveste de primavara
(fra., 1990, com.) (12)
08:45 Detectivele
(spa., 2007, com.) (12)
10:20 Afacerea Thomas Crown
(sua, 1968, polit.) (12)
12:05 Ultimul vals
(sua, 1978, f. doc.) (12)
14:00 Maria Stuart
(engl., 1972, drama) (12)
16:05 CJ7
(hongk., 2008, com.) (12)
17:30 Poveste de primavara
(fra., 1990, com.) (12)
19:15 Promontoriul groazei
(sua, 1962, thrill., a-n) (15)
21:00 Armata celor 12 maimute
(sua, 1995, s. avent. fant.) (15)
23:10 Tinutul fluturilor negri
(fin., 2008, drama) (12)
00:55 Rosewood
(sua, 1997, drama) (18)
03:15 Autobuzul
(sua, 2008, thrill.) (18)
05:00 Abatorul cinci
(sua, 1972, dr. razb.) (15)

HBO

06:00 Ultimele dorinte
(sua, 2007, drama) (12)
07:35 O noapte la muzeu
(sua-engl., 2006, com.) (12)
09:20 Jean-Philippe
(fra., 2006, com.) (12)
10:55 Votul decisiv
(sua, 1999, drama)
12:55 Re-animat
(sua, 2006, com.)
14:15 Mincinosul mincinosilor
(sua, 1997, com.) (AP)
15:40 O alta Cenusareasa moderna
(sua-can., 2008, com.)
17:10 Route 30
(sua, 2008, com.) (15)
18:35 Intalnire cu spartanii
(sua, 2008, com.) (12)
20:00 Hancock
(sua, 2008, act. com.) (12)
21:35 Curaj nebanuit
(sua- aus., 2007, thrill.) (15)
23:40 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 2) (18)
00:35 Atat de bine
(sua, 1981, com.) (15)
02:05 Dezastru in Chins
(sua, 2009, f. doc.) (15)
02:45 Invazia
(sua, 2007, thrill.) (12)
04:25 Hancock
(sua, 2008, act. com.) (12)

National Geographic

06:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 3)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Galtur Avalanche
07:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - Lovitura fatala
08:00 Balena cu cocoasa
(f. doc.)
09:00 Mare,mai mare,maxim
(s. doc.) - Singapore Flyer
10:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Turnul solar
11:00 Fortele aeriene pasaresti
12:00 Calatorii periculoase
(s. doc.) - Sani Pass
13:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 3)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Galtur Avalanche
14:00 Mare,mai mare,maxim
(s. doc.) - Singapore Flyer
15:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Turnul solar
16:00 Dusmani intimi
(doc.)
17:00 Vulturul american
(f. doc.)
18:00 Sa nu-i spui mamei
Balcani (f. doc.)
19:00 Buncarele lui Hitler
(f. doc.)
20:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 4)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Naveta Columbia
21:00 Arme: Comanda si control
22:00 Generali in razboi
(f. doc.) - El Alamein
23:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Viteza
00:00 Arme: Comanda si control
01:00 Generali in razboi
(f. doc.) - El Alamein
02:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 4)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Naveta Columbia
03:00 Arme: Comanda si control
04:00 Generali in razboi
(f. doc.) - El Alamein
05:00 Buncarele lui Hitler
(f. doc.)

ProCinema

07:00 Barbati in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 3)
07:30 Barbati in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 4)
08:00 Vi-l prezint pe John Doe
(sua, 1941, com., a-n) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Barbati in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 5)
11:00 Barbati in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 6)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare) Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Un medin in familie
(it., 1998, s. com., episodul 3) (AP)
15:15 Teleshopping
(recl.)
15:30 Baietii mei
(sua, 2006, s. com., episodul 3) (AP)
16:00 Stapanul tinutului Ballantrae
(sua-engl., 1984, s) (AP)
19:00 Serii fara limite: V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., ep 22)
20:00 Serii fara limite:Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 12) (12)
21:00 Comedia in esenta tare
(sua, 1990, s. com., episodul 65) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare
Seinfeld (sua, 1990, s. com., episodul 66)
22:00 Filmul de 10:In mintea criminalului
(can., 2006, thrill.) (15)
00:00 Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 3)
01:00 E-Ring
(sua, 2005, f.s. de act. ep. 2)
02:00 In mintea criminalului
(can., 2006, thrill.) (15) (reluare)
03:30 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 12)
04:15 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:45 Apropo Tv
(divertisment)

ELVIS