Digi TV Film: Program TV: 04-02-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:30 City of angels
09:30 17 Again
11:31 Fred Claus
13:30 Fast and furious 4
15:31 Grand torino
17:31 State of play
20:00 Rocknrolla
22:00 Duplicity

Digi Film 2

07:00 Fast and furious 4
09:01 State of play
11:30 Grand torino
13:30 Always
15:30 17 Again
17:30 The boat that rocked
20:01 Fast and furious 4
22:00 Fighting

AXN

07:00 Survivor - Panama
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 3)
07:55 Zoom
08:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 32/84)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 22) (AP)
10:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 2)
10:55 Zoom
11:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 3) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 19) (12)
13:00
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 3) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 4) (12)
16:00 Survivor - Panama
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 4)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 20) (12)
18:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 4) (AP)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 5) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 6) (12)
20:55 Zoom
21:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 10) (AP)
22:00 Istoria dupa Steven Spielberg
(sua, 2002, s. avent. SF, episodul 8) (15)
23:00
23:40 Stiinta interzisa
(can., 2009, s. avent. SF, episodul 8) (12)
00:00
00:20 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 13) (12)
00:55
01:00
01:20 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 11) (AP)
02:00
02:20 Istoria dupa Steven Spielberg
(sua, 2002, s. avent. SF, episodul 8) (15)
03:00
03:45
03:50 Stiinta interzisa
(can., 2009, s. avent. SF, episodul 8)(12)
04:25 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 13) (12)
04:30
05:00 Promo
05:15

Cinemax

07:00 Rachel se marita
(sua, 2008, dr. romantic.) (12)
08:50 Elvis Mitchell
Interviuri - Edward Norton (12)
09:20 Antrenorii
(sua, 1986, drama) (12)
11:15 Cu totii sunt bine
(it.-fra., 1990, drama) (12)
13:20 Teoria reusitei
(sua, 1991, f. de scurt m.) (12)
13:40 Amal
(can., 2007, drama) (12)
15:20 Dragoste interzisa
(dan., 2007, dr. romantic.) (12)
17:05 Vin rusii, vin rusii!
(sua, 1966, com.) (12)
19:10 Rachel se marita
(sua, 2008, dr. romantic.) (12)
21:00 Imparatul mustelor
(sua, 1990, drama) (12)
22:30 Marele Lebowski
(sua-engl., 1998, com.) (15)
00:25 Firul rupt
(engl., 2007, thrill.) (15)
01:45 Expirat
(sua, 2007, com.) (15)
03:30 Salvador
(sua, 1986, dr. razb.) (18)
05:30 Inimi pure
(dan., 2006, drama, col., a-n) (15)

HBO

06:00 Acceptat
(sua, 2006, com.) (12)
07:35 Ed TV
(sua, 1999, com.) (12)
09:35 Fostul logodnic
(can.-malt-engl., 2008, com. rom.) (12)
11:35 Un tren numit Darjeeling
(sua, 2007, avent.) (12)
13:05 Dadaca McPhee
(engl., 2005, com. de fam.)
14:45 Mama de ocazie
(sua, 2009, com. de fam.) (12)
16:10 Nou-venita in oras
(sua, 2009, com. rom.) (12)
17:45 007-Partea lui de consolare
(sua-engl., 2008, actiune) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 Detectiv in Africa
(engl.-sua-sud afr., 2008, s, ep1) (12)
22:00 Regatul
(sua, 2007, drama) (15)
23:55 Zborul United 93
(engl.-sua, 2006, drama) (15)
01:45 Cea mai fericita din lume
(hol.-rom.-fra., 2009, drama) (AP)
03:25 Miami Vice
(sua, 2006, actiune) (15)
05:35 Filme si vedete

National Geographic

06:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 6)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Vulcanul St Helens
07:00 Elicoptere la razboi
Amintiri din Vietnam (f. doc.)
08:00 Cobra regala
(f. doc.)
09:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Lostrita siberiana
11:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Balena
12:00 Sa nu-i spui mamei
Venezuela (doc.)
13:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 6)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Kegworth
14:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Lostrita siberiana
15:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Balena
16:00 Monstrul din Amazon
(doc.)
17:00 Ultima leoaica
(f. doc.)
18:00 Sa nu-i spui mamei
Irak (f. doc.)
19:00 Paradisuri naturale
Golful Glacier-Tarmul Alaskai
20:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 7)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Vulcanul St Helens
21:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Masuratori
22:00 Tabu
(f. s. doc.) - Droguri
23:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Coliziuni
00:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Masuratori
01:00 Tabu
(f. s. doc.) - Droguri
02:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 7)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Vulcanul St Helens
03:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Masuratori
04:00 Tabu
(f. s. doc.) - Droguri
05:00 Paradisuri naturale
Golful Glacier-Tarmul Alaskai

ProCinema

07:30 Barbati in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 7)
08:00 Barbati in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 8)
08:30 Cum sa traiesti fericirea
(fra.-belg., 2006, com.) (AP)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Barbati in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 9)
11:00 Barbati in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 10)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare) Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 67) (AP)
14:45 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 68)
15:15 Teleshopping
(recl.)
15:30 Serii fara limite: V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., ep 1)
16:30 Bau Bau:Greseli din lumea filmului
16:45 Baietii mei
(sua, 2006, s. com., episodul 5) (AP)
17:15 Proiectul Meduza
(sua, 1997, actiune) (AP)
19:00 Serii fara limite: V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., ep 2)
20:00 Serii fara limite:Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 14) (AP)
21:00 Comedia in esenta tare
Seinfeld (sua, 1990, s. com., episodul 69)
21:30 Comedia in esenta tare
Seinfeld (sua, 1990, s. com., episodul 70)
22:00 Filmul de 10:In carne vie
( aus.-sua-engl., 2003, thrill.) (15)
00:30 CSI:Miami
(sua, 2002, s. politist, episodul 6)
01:30 E-Ring
(sua, 2005, f.s. de act. ep. 4)
02:30 In carne vie
( aus.-sua-engl., 2003, thrill.)
04:30 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 14)
05:15 Lumea PRO CINEMA
(reluare)

ELVIS