Results 1 to 3 of 3

Thread: Ku te gjej nje DreamBox ne Tirane

 1. #1

  Ku te gjej nje DreamBox ne Tirane

  Pershendetje

  Ku te gjej nje DreamBox 800 Hd ketu ne Tirane dhe me abonim freesharing.
  Nuk e di sa kushtun, por nese kushton shtrenjte, a ka ndonje alternative qe afrohet DreamBoxit ne cmim dhe cilesi?

  Faliminderit

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Ku te gjej nje DreamBox ne Tirane

  Quote Originally Posted by delil View Post
  Pershendetje

  Ku te gjej nje DreamBox 800 Hd ketu ne Tirane dhe me abonim freesharing.
  Nuk e di sa kushtun, por nese kushton shtrenjte, a ka ndonje alternative qe afrohet DreamBoxit ne cmim dhe cilesi?

  Faliminderit
  ne tirane nuk e di por po deshe me te lire dhe te mire,

  ketu
  http://www.satsupreme.com/showthread...335#post539335

 3. #3
  Contributing Member kapia's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  502
  Uploads
  1

  Re: Ku te gjej nje DreamBox ne Tirane

  te adresa qe te thote fiku ke shume mundesi te zgjedhesh...

Similar Threads

 1. wholesale dreambox 500s,dreambox 500c,dreambox 800hd
  By Chinadreambox in forum Dealer Directory
  Replies: 5
  Last Post: 03-04-2010, 00:47:18
 2. Question Sinjali i EutelsatW2 ne Tirane
  By art_hox in forum Albanian / Shqip
  Replies: 22
  Last Post: 10-01-2009, 02:01:49
 3. Replies: 11
  Last Post: 01-11-2008, 16:39:35
 4. Si mund ti gjej: diseq per qdo njerin Satelit
  By kati2 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 05-04-2008, 23:14:51
 5. Dreambox 7000S images into Dreambox 7020
  By enriquerif in forum Dreambox
  Replies: 2
  Last Post: 12-03-2006, 11:32:23

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •