Digi TV Film: Program TV: 06-02-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:30 State of play
10:00 Fast and furious 4
12:00 Grand torino
14:00 Fred Claus
16:01 The last house on the left
18:01 17 Again
20:01 Fast and furious 4
22:00 Duplicity
00:00 Tea with Mussolini
02:02 The last house on the left
04:01 Fighting

Digi Film 2

07:31 The last house on the left
09:31 17 Again
11:32 Fighting
13:31 Duplicity
15:31 Fast and furious 4
17:30 State of play
20:01 Rocknrolla
22:01 The boat that rocked
00:31 The bridges of Madison County
03:02 Duplicity
05:02 17 Again

AXN

07:00 Survivor - China
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 15)
08:00 Eli spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 9)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 19) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 20) (12)
11:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 18) (AP)
12:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 7) (12)
13:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 8) (12)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 6) (AP)
15:00
15:05 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 40)
16:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 37)
17:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 2)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 17) (AP)
19:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 18) (AP)
20:00 Forta intunecata
(sua, 2000, s, episodul 7) (12)
21:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 4) (12)
22:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 13) (12)
23:00 CSI:New York -Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 11)
00:00 CSI:New York -Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 12)
01:00 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 9) (AP)
01:10
02:05 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 10) (AP)
02:10
03:00
03:05 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 17) (AP)
03:55 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 18) (AP)
04:00
04:45
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Lumi paralele
(dan., 2008, drama) (12)
08:55 Leul de hartie
(sua, 1968, com.) (12)
10:40 Aproape adevarat
(fra., 2007, com.) (12)
12:15 Shakespeare indragostit
(sua, 1998, com. rom.) (12)
14:20 Mare necaz
(sua, 1985, com.) (12)
15:55 Fratii
(spa., 2008, com. rom.) (12)
17:25 Lumi paralele
(dan., 2008, drama) (12)
19:20 Un cantec celebru
(fra., 2008, com.) (12)
21:00 Arlen Faber
(sua, 2009, com. rom.) (12)
22:35 Evadatii
(sua, 1974, polit.) (12)
00:25
00:35 Frati de sange
(taiv.-chi.-hongk., 2007, drama) (15)
02:10 Orfanii
(sua, 1987, drama) (12)
04:05 Interviu
(sua, 2007, drama) (15)
05:30 Cosmarul de pe Elm Street 5
(sua, 1989, thrill., col., a-n) (15)

HBO

06:00 Simpsonii - Filmul
(sua, 2007, f. doc.) (12)
07:25 Catelul pompier
(sua-can., 2007, act. com.)
09:15 Eraqon
(sua-engl.-ung., 2006, f. avent.fam.)(12)
10:55 Cu sufletul pe masa
(sua, 1992, com.) (12)
12:25 Calatorie cu peripetii
(sua, 2008, com.) (12)
13:50 Insula din vis
(sua, 2008, s. avent. fant.)
15:25 Ora de varf 3
(sua, 2007, actiune) (12)
16:55 Simpsonii - Filmul
(sua, 2007, f. doc.) (12)
18:25 Ember-Orasul din adancuri
(sua, 2008, avent.)
20:00 Californication
(sua, 2007, s, episodul 6) (15)
20:30 Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 6) (AP)
21:00 Gruparea Baader Meinhof
(ger.-fra.-ceh., 2008, drama)(15)
23:25 Disparuta fara urma
(sua, 2007, polit.) (15)
01:15 Foc incrucisat
(fra., 2008, thrill. acţ.) (15)
02:50 Harold si Kumar evadeaza
din Guantanamo Bay(sua, 2008, avent.) (15)
04:25 Manuela si Manuel
(puert., 2007, com.) (12)

National Geographic

06:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 7)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Hindenburg
07:00 Mare,mai mare,maxim
(s. doc.) - Singapore Flyer
08:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.) - Ursul polar
09:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.) - Marele rechin alb
10:00 Paradisuri naturale
Denali - Tinutul extremelor
11:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Barajul John Day
12:00 Mare,mai mare,maxim
(s. doc.) - Telescopul din Arizona
13:00 Evolutie
Dino-curcanul (f. doc.)
14:00 Musca-ma
(s. doc.) - In inima Australiei
15:00 Musca-ma
(s. doc.) - Mexic
16:00 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Prabusire in Amsterdam
17:00 Am vazut moartea!
(s. doc.) - Cazut din cer
18:00 Tribul francezilor
(f. doc.)
20:00 Anchete aeronautice
(f. s. doc.) - Rupt in doua
21:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Agresiunea
22:00 Mare,mai mare,maxim
(s. doc.) - Barajul Sanxia
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Inchis in Mexic
00:00 Tabu
(f. s. doc.) - Droguri
01:00 Anchete aeronautice
(f. s. doc.) - Rupt in doua
02:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Agresiunea
03:00 Mare,mai mare,maxim
(s. doc.) - Barajul Sanxia
04:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Inchis in Mexic
05:00 Tabu
(f. s. doc.) - Droguri

ProCinema

08:00 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
08:45 Barbati in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 9)
09:15 Barbati in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 10)
09:45 Teleshopping
(recl.)
10:00 V.I.P
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 2)
11:00 Descopera Romania
11:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 69) (AP)
12:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 70) (AP)
12:30 Bau Bau:Greseli din lumea filmului
12:45 Entertainment News
(episodul 14) (AP)
13:45 Proiectul Meduza
(sua, 1997, actiune) (AP)
15:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 5)
16:00 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 15)
17:00 Te iubesc pana la moarte
(sua, 1990, com.) (AP)
19:00 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 19)
20:00 Asediati la domiciliu
(sua, 1998, polit.) (12)
22:00 Arsene Lupin, viata de hot
(fra.-it.-spa., 2004, avent.) (15)
00:45 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, episodul 1) (15)
01:45 E-Ring
(sua, 2005, f.s. de act., episodul 5)
02:45 Asediati la domiciliu
(sua, 1998, polit.) (12) (reluare)
04:15 Lumea PRO CINEMA
(reluare)

ELVIS