Digi TV Film: Program TV: 08-02-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:30 17 Again
09:31 The last house on the left
11:31 Grand torino
13:31 The bridges of Madison County
16:01 Rocknrolla
18:01 Duplicity
20:01 Fred Claus
22:00 Fighting
00:01 Always
02:00 Grand torino
04:01 Duplicity

Digi Film 2

07:01 Duplicity
09:01 Fighting
11:00 The boat that rocked
13:31 Fred Claus
15:30 State of play
18:01 17 Again
20:00 Grand torino
22:00 The last house on the left
00:00 State of play
02:30 The boat that rocked
05:01 The bridges of Madison County

AXN

07:00 Survivor - Panama
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 4)
07:55 Zoom
08:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 33/84)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 23) (AP)
10:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 3)
10:55 Zoom
11:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 4) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 20) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 24) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 5) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 6) (12)
16:00 Survivor - Panama
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 5)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 21) (12)
18:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 5) (AP)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 7) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 8) (12)
20:55 Zoom
21:00 Ele Stone
(sua, 2008, s, episodul 11) (AP)
22:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 14) (12)
23:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 5) (12)
00:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 1)
00:55
01:40 Ele Stone
(sua, 2008, s, episodul 12) (AP)
02:40 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 14) (12)
03:25 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 5) (12)
04:10 Ele Stone
(sua, 2008, s, episodul 12) (AP)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Garbo vorbeste
(sua, 1984, drama) (12)
08:45 Secretul celor doua Lotte
(ger., 2007, f. doc.)
10:10 Maria Stuart
(engl., 1972, drama) (12)
12:20 Afacerea Thomas Crown
(sua, 1968, polit.) (12)
14:00 Fericire
(tur., 2007, drama) (15)
15:50 Zambeste
(sua, 1975, com.) (12)
17:40 Candidatul
(dan., 2008, thrill.) (15)
19:15 Afacerea Thomas Crown
(sua, 1968, polit.) (12)
21:00 Walter si Frank
(sua, 1993, com.) (12)
23:00 Nimeni
(can., 2007, horror) (18)
00:30 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 4)
01:25 Abatorul cinci
(sua, 1972, dr. razb.) (15)
03:10 Johnny Mad Dog
(fra., 2008, drama) (15)
04:55 Supersoldatul SS
(sua, 2006, horror) (18)

HBO

06:00 Liceul muzical
Anul absolvirii
07:50 Familia Savage
(sua, 2007, com.)
09:45 Cei patru fantastici
Ascensiunea lui Silver Surfer
11:15 Indiana Jones si templul morti
(sua, 1984, avent.)
13:10 Hancock
(sua, 2008, acţ. com.)
14:40 Iepurasul casei
(sua, 2008, com.)
16:20 Ceva nou
(sua, 2006, com.)
18:00 Tutela
(sua, 2007, drama)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Larry David, inamicul public nr. 1
(sua, 2000, s, episodul 6)
20:30 The Dukes
(sua, 2007, com.)
22:40 Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 6)
23:15 In cautarea Amandei
(sua, 2008, com.)
00:50 Poliţist, adjectiv
(rom., 2009, drama)
02:45 Balul absolventilor
(sua-can., 2008, horror)
04:10 Istoria secreta: Viol in Congo
(sua, 2008, f. doc.)
05:30 Pe platourile de filmare Hancock
(sua, 2008, act. com.)

National Geographic

06:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Extinctia
07:00 Paradisuri naturale
Golful Glacier-Tarmul Alaskai
08:00 Monstrul din Amazon
(doc.)
09:00 Monstrul din Congo
(f. doc.)
10:00 Pestele-spada
(f. doc.)
11:00 Armata din mlastina
(f. doc.)
12:00 Sa nu-i spui mamei
Pakistam (f. doc.)
13:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 7)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Vulcanul St Helens
14:00 Monstrul din Congo
(f. doc.)
15:00 Pestele-spada
(f. doc.)
16:00 Salbaticul Rio
(doc.)
17:00 Megavulcanul din Hawai
(f. doc.)
18:00 Bastinasii
(s. doc.) - Spre Marea Britanie
19:00 Elicoptere la razboi
Esecul SAS (f. doc.)
20:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 8)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Cazul Zeebrugge
21:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - In capcana
22:00 Granita
(s. doc.) - Antitrafic
23:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Furtuni cosmice
00:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - In capcana
01:00 Granita
(s. doc.) - Antitrafic
02:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 8)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Cazul Zeebrugge
03:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - In capcana
04:00 Granita
(s. doc.) - Antitrafic
05:00 Elicoptere la razboi
Esecul SAS (f. doc.)

ProCinema

08:00 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 11)
08:30 Averea
(sua, 1975, act. com.)
10:15 Teleshopping
10:30 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 11)
11:00 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 12)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:30 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 16) (AP)
15:15 Teleshopping
15:30 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 9) (AP)
16:30 Baietii mei
(sua, 2006, s. com., episodul 6) (AP)
17:00 Unul nu aude, celalalt nu vede
(sua, 1989, com.) (AP)
19:00 Serii fara limite: V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 3)
20:00 Serii fara limite
Supernatural: Aventuri in lumea intunericului
21:00 Comedia in esenta tare: Veronica
(sua, 1994, s. com., episodul 3) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare: Veronica
(sua, 1994, s. com., episodul 4) (AP)
22:00 Filmul de 10: Fara mila
(sua, 1986, thrill. act.) (15)
00:00 Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de acţ., episodul 5)
01:15 E-Ring
(sua, 2005, f.s. de act., episodul 7)
02:00 Fara mila
(sua, 1986, thrill. act.) (15)
03:45 Supernatural
Aventuri in lumea intunericului
04:30 Lumea PRO CINEMA
05:00 Apropo TV

ELVIS