Digi TV Film: Program TV: 09-02-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:31 Tea with Mussolini
09:30 Grand torino
11:30 State of play
14:01 The last house on the left
16:01 Duplicity
18:01 Fred Claus
20:00 17 Again
22:01 Spacejam
23:31 The bridges of Madison County
02:01 Duplicity
04:30 17 Again

Digi Film 2

06:00 The last house on the left
08:00 Fred Claus
10:00 Duplicity
12:00 City of angels
14:00 17 Again
16:00 Always
18:00 Grand torino
20:00 Fighting
22:01 The boat that rocked
00:30 Fred Claus
02:30 Grand torino
04:30 The last house on the left

AXN

07:00 Survivor - Panama
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 6)
07:55 Zoom
08:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 35/84)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 25) (AP)
10:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 5)
10:55 Zoom
11:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 6) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 22) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 26) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 9) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 10) (12)
16:00 Survivor - Panama
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 7)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 1) (12)
18:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 7) (AP)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 11) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 12) (12)
20:55 Zoom
21:00 Ele Stone
(sua, 2008, s, episodul 13) (AP)
22:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 6) (AP)
23:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 7) (AP)
00:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 3)
00:55
01:00
01:45 Ele Stone
(sua, 2008, s, episodul 1) (AP)
02:00
02:40 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 6) (AP)
03:00
03:25 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 7) (AP)
03:45
04:10 Ele Stone
(sua, 2008, s, episodul 1) (AP)
04:30
05:00 Promo
05:15

Cinemax

07:00 O sotie pentru tatal nostru
(it., 2007, com.) (12)
08:35 Rachel se marita
(sua, 2008, dr. romantic.) (12)
10:25 Ultima vara
(belg., 2007, drama) (12)
12:00 Hotii
(spa., 2007, drama) (12)
13:45 Dragoste interzisa
(dan., 2007, dr. romantic.) (12)
15:30 Vin rusii, vin rusii!
(sua, 1966, com.) (12)
17:35 O sotie pentru tatal nostru
(it., 2007, com.) (12)
19:15 Leul de hartie
(sua, 1968, com.) (12)
21:00 Ascunzatoare la vedere
(sua, 1980, drama) (15)
22:30 Lectii private
(belg.-fra., 2008, drama) (15)
00:15 Salvador
(sua, 1986, dr. razb.) (18)
02:15 Rulotele terorii
(sua, 2008, horror) (15)
03:50 Inimi pure
(dan., 2006, drama, col., a-n) (15)
05:10 Cursa de noapte
(it., 2007, com.) (15)

HBO

06:00 Cu sufletul pe masa
(sua, 1992, com.)
07:30 Curiosul George
(sua, 2006, f. doc.)
08:55 De la capat
(it., 2008, com.)
10:30 Detectiv in Africa
(engl.-sua-sud afr., 2008, s, ep 1)
12:15 Micutul Dodo
(ger., 2008, f. doc.)
13:25 Manuela si Manuel
(puert., 2007, com.)
15:05 Calatorie cu peripetii
(sua, 2008, com.)
16:30 Calatorie spre centrul pamantului
(sua, 2008, avent.)
18:00 Patru prietene si inca
o pereche de blugi
20:00 Stapanii strazilor
(sua, 2008, thrill.)
21:50 Miami Vice
(sua, 2006, actiune)
00:00 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 5)
00:55 Tatal meu, Romulus
( aus., 2007, dram. Bio.)
02:40 Ceasul al 11-lea
(sua, 2007, f. doc.)
04:10 Stapanii strazilor
(sua, 2008, thrill.)

National Geographic

06:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 9)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Cutremurul din Kobe
07:00 Buncarele lui Hitler
(f. doc.)
08:00 Striker
(f. doc.)
09:00 Ingineri
(s. doc.) - Opera din Sydney
10:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Acceleratorul de particule
11:00 Facocerul
(f. doc.)
12:00 Sa nu-i spui mamei
Iran (f. doc.)
13:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 9)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Cutremurul din Kobe
14:00 Ingineri
(s. doc.) - Opera din Sydney
15:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Acceleratorul de particule
16:00 Ultimul lynx din Spania
(doc.)
17:00 Armata delfinilor
(doc.)
18:00 Bastinasii
(s. doc.) - Intalnire speciala
19:00 Cercetatorii lui Hitler
(doc.)
20:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 10)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Sioux City
21:00 Tezaur nazist
(f. doc.)
22:00 Generali in razboi
(f. doc.) - Kursk
23:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Bombe cu ceas
00:00 Tezaur nazist
(f. doc.)
01:00 Generali in razboi
(f. doc.) - Kursk
02:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 10)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Sioux City
03:00 Tezaur nazist
(f. doc.)
04:00 Generali in razboi
(f. doc.) - Kursk
05:00 Cercetatorii lui Hitler
(doc.)

ProCinema

07:30 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 13)
08:00 Creaturi vorbarete
(engl.-sua, 2007, s. anim., episodul 1)
08:30 Safari
(engl., 1956, avent.) (AP)
10:15 Teleshopping
10:30 Creaturi vorbarete
(engl.-sua, 2007, s. anim., episodul 2)
11:00 Creaturi vorbarete
(engl.-sua, 2007, s. anim., episodul 3)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 5)
14:45 Teleshopping
15:00 Bau Bau
Greseli din lumea filmului
15:15 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 11) (AP)
16:15 Baietii mei
(sua, 2006, s. com., episodul 8) (AP)
16:45 Omul cu masca de fier
(sua, 1939, avent., a-n) (AP)
19:00 Serii fara limite: V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 5)
20:00 Serii fara limite
(sua, 2003, s. politist, episodul 15) (12)
21:00 Comedia in esenta tare
(sua, 1990, s. com., episodul 71) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare
(sua, 1990, s. com., episodul 72) (AP)
22:00 Filmul de 10: Oceanul de foc
(sua, 2006, f. de cat.) (12)
00:00 Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de acţ., episodul 7)
01:00 E-Ring
(sua, 2005, f.s. de act., episodul 8)
01:45 Oceanul de foc
(sua, 2006, f. de cat.) (12) (reluare)
03:15 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 15) (12)
04:00 Lumea PRO CINEMA
04:30 Apropo TV

ELVIS