Digi TV Film: Program TV: 11-02-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Sophies choice
09:00 State of play
11:30 Grand torino
13:31 Fred Claus
15:30 The boat that rocked
18:00 Fighting
20:00 Grand torino
22:00 The last house on the left

Digi Film 2

07:01 Always
09:01 The boat that rocked
11:31 17 Again
13:30 Fighting
15:31 Grand torino
17:31 State of play
20:00 Fred Claus
22:01 Duplicity

AXN

07:00 Survivor - Panama
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 7)
07:55 Zoom
08:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 36/84)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 26) (AP)
10:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 6)
10:55 Zoom
11:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 7) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 1) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 27) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 11) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 12) (12)
16:00 Survivor - Panama
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 8)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 2) (12)
18:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 8) (AP)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 13) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 14) (12)
20:55 Zoom
21:00 Ele Stone
(sua, 2008, s, episodul 1) (AP)
22:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 13)(AP)
23:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 14)
00:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 4)
00:55
01:00
01:45 Ele Stone
(sua, 2008, s, episodul 2) (AP)
02:00
02:40 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 13)
03:00
03:25 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 14)
03:50
04:10 Ele Stone
(sua, 2008, s, episodul 2) (AP)
04:35
05:00 Promo
05:20

Cinemax

07:00 Dragoste interzisa
(dan., 2007, dr. romantic.) (12)
08:45 Aproape adevarat
(fra., 2007, com.) (12)
10:15 Vin rusii, vin rusii!
(sua, 1966, com.) (12)
12:20 Poveste de primavara
(fra., 1990, com.) (12)
14:05 Fotografiile
(irl., 2007, f. de scurt m.) (12)
14:30 Arlen Faber
(sua, 2009, com. rom.)
16:05 Oleanna
(engl.-sua, 1994, drama) (12)
17:35 Aproape adevarat
(fra., 2007, com.) (12)
19:05 Orfanii
(sua, 1987, drama) (12)
21:00 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 5)
21:50 Calca apasa
Povestea lui Dewey Cox
23:25 Flirt
(sua-ger.-jap., 1995, drama)
00:50 Pacatele tineretii
(sua, 1996, drama) (18)
03:15 10
(sua, 1979, com.) (15)
05:15 Autobuzul
(sua, 2008, thrill.) (18)

HBO

06:00 Manuela si Manuel
(puert., 2007, com.)
07:35 Calatorie cu peripetii
(sua, 2008, com.)
08:55 Calatorie spre centrul pamantului
(sua, 2008, avent.)
12:30 Nunti, muzici si casete video
(rom., 2008, f. doc.)
13:30 Vibratii
(sua, 1988, com.)
15:10 Baschetii fermecati 2
(sua, 2006, com.)
16:45 Craciunul
(sua, 2007, drama)
18:15 Despartiti, dar impreuna
(sua, 2006, com. rom.)
20:00 Copilarie curmata
(2008, f. doc.)
21:30 Larry David, inamicul public nr. 1
(sua, 2000, s, episodul 6)
22:05 Sex si moarte
(sua, 2007, com. rom.)
00:00 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 6)
00:55 Pescuit sportiv
(rom.-fra., 2007, drama)
02:15 Luptatorul
(sua, 2008, drama)
04:00 Transfer de captivi
(sua-sud afr., 2007, drama)

National Geographic

06:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 10)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Sioux City
07:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Siberia
08:00 Ultimul lynx din Spania
(doc.)
09:00 Tezaur nazist
(f. doc.)
10:00 Generali in razboi
(f. doc.) - Kursk
11:00 ULtima leoaica
(f. doc.)
12:00 Sa nu-i spui mamei
Irak (f. doc.)
13:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 10)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Sioux City
14:00 Tezaur nazist
(f. doc.)
15:00 Generali in razboi
(f. doc.) - Kursk
16:00 Rechinul Nicole
(f. doc.)
17:00 Regele soparlelor
(doc.)
18:00 Bastinasii
(s. doc.) - Cowboy
19:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - In nordul arctic
20:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 11)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Hyatt
21:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Pestele-ferastrau
22:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Elefantul
23:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Stele
00:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Pestele-ferastrau
01:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Elefantul
02:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 11)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Hyatt
03:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Pestele-ferastrau
04:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Elefantul
05:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - In nordul arctic

ProCinema

07:15 Creaturi vorbarete
(engl.-sua, 2007, s. anim., episodul 2)
07:45 Creaturi vorbarete
(engl.-sua, 2007, s. anim., episodul 3)
08:15 Omul cu masca de fier
(sua, 1939, avent., a-n) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping
10:30 Creaturi vorbarete
(engl.-sua, 2007, s. anim., episodul 4)
11:00 Creaturi vorbarete
(engl.-sua, 2007, s. anim., episodul 5)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 V.I.P
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 5)
15:15 Teleshopping
15:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 71)
16:00 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 12)
17:00 Baietii mei
(sua, 2006, s. com., episodul 9)
17:30 El Malefico revine
(sua, 2005, f. doc.) (AP)
19:00 Serii fara limite: V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 6)
20:00 Serii fara limite
(sua, 2003, s. politist, episodul 16) (AP)
21:00 Comedia in esenta tare
(sua, 1990, s. com., episodul 73)
21:30 Comedia in esenta tare
sua, 1990, s. com., episodul 74) (AP)
22:00 Filmul de 10: Serviciu de escorta
(sua, 2001, thrill.) (15)
00:00 Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 8)
01:00 E-Ring
(sua, 2005, f.s. de act., episodul 9)
01:45 Serviciu de escorta
(sua, 2001, thrill.) (15) (reluare)
03:15 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 16) (12)
04:00 Lumea PRO CINEMA
04:30 Apropo TV

ELVIS