Digi TV Film: Program TV: 12-02-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:31 Duplicity
08:31 Spacejam
10:00 Grand torino
12:01 Fighting
14:00 City of angels
16:00 The last house on the left
18:00 17 Again
20:00 State of play
22:31 Fred Claus
00:30 Grand torino
02:31 Duplicity
04:31 State of play

Digi Film 2

07:02 The last house on the left
09:01 17 Again
11:00 The boat that rocked
13:30 Fred Claus
15:31 The bridges of Madison County
18:01 Grand torino
20:00 Duplicity
22:00 Fighting
00:00 Inglorius basterds
02:30 Fighting
04:31 17 Again

AXN

07:00 Survivor - Panama
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 8)
07:55 Zoom
08:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 1/84)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 27) (AP)
10:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 7)
10:55 Zoom
11:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 8) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 2) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 28) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 13) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 14) (12)
16:00 Survivor - Panama
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 9)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 3) (12)
18:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 9) (AP)
18:55
19:00 st
(sua, 1997, s, episodul 15) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16) (12)
20:55 Zoom
21:00 Ele Stone
(sua, 2008, s, episodul 2) (AP)
22:00 Istoria dupa Steven Spielberg
(sua, 2002, s. avent. SF, episodul 9) (15)
23:45 Stiinta interzisa
(can., 2009, s. avent. SF, episodul 9) (12)
00:15
00:20
00:25 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 5)
01:20
02:00 Ele Stone
(sua, 2008, s, episodul 3) (AP)
02:15
02:45 Istoria dupa Steven Spielberg
(sua, 2002, s. avent. SF, episodul 9) (15)
04:15 Stiinta interzisa
(can., 2009, s. avent. SF, episodul 9) (12)
04:25
04:50 Ele Stone
(sua, 2008, s, episodul 3) (AP)
05:10
05:55

Cinemax

07:00 Mare necaz
(sua, 1985, com.) (12)
08:35 Arlen Faber
(sua, 2009, com. rom.) (12)
10:10 Maria Stuart
(engl., 1972, drama) (12)
12:20 Oleanna
(engl.-sua, 1994, drama) (12)
13:50 Lumi paralele
(dan., 2008, drama) (12)
15:40 Hulk uriasul
(sua, 2003, f. SF de act.) (15)
17:55 Fratii
(spa., 2008, com. rom.) (12)
19:25 Mare necaz
(sua, 1985, com.) (12)
21:00 Adevarata glorie
(sua, 1976, dram. Bio.) (15)
23:25 Protestul
(sua, 1970, dr. romantic.) (15)
01:05 Stapanul iluziilor
(sua, 1995, horror) (15)
02:55 Armata celor 12 maimute
(sua, 1995, s. avent. fant.) (15)
05:05 Infanteria stelara 3
Invadatori

HBO

06:00 Vibratii
(sua, 1988, com.)
07:40 Baschetii fermecati 2
(sua, 2006, com.)
09:15 Craciunul
(sua, 2007, drama)
10:45 Despartiti, dar impreuna
(sua, 2006, com. rom.)
12:30 Profu' de engleza
(sua, 1994, com.)
14:40 Busola de aur
(sua, 2007, f. avent.fam.)
16:35 O duminica de pomina
(sua, 2008, polit.)
18:15 Bruce si Lloyd
(sua, 2008, acţ. com.)
19:30 Filme si vedete
20:00 Detectiv in Africa
(engl.-sua-sud afr., 2008, s, episodul 2)
21:00 Detectiv in Africa
(engl.-sua-sud afr., 2008, s, episodul 2)
22:00 Fotografii bantuite
23:25 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 4)
00:00 Un tren numit Darjeeling
(sua, 2007, avent.)
01:30 In cautarea Amandei
(sua, 2008, com.)
03:05 Nu ma cheama Gary
(sua, 1998, com.)
04:50 Apocalipsa dupa soferi
(2008, doc.)

National Geographic

06:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 11)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Hyatt
07:00 Elicoptere la razboi
Esecul SAS (f. doc.)
08:00 Rechinul Nicole
(f. doc.)
09:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Pestele-ferastrau
10:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Elefantul
11:00 Megavulcanul din Hawai
(f. doc.)
12:00 Bastinasii
(s. doc.) - Spre Marea Britanie
13:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 11)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Hyatt
14:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Pestele-ferastrau
15:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Elefantul
16:00 Ursul
(doc.)
17:00 Armata leilor
(doc.)
18:00 Bastinasii
(s. doc.) - New York
19:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.) - Georgia de Sud
20:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 12)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Prabusire in Florida
21:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Forta distructiva
22:00 Tabu
(f. s. doc.) - Paria
23:00 Planete ciudate
(doc.)
00:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Forta distructiva
01:00 Tabu
(f. s. doc.) - Paria
02:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 12)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Prabusire in Florida
03:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Forta distructiva
04:00 Tabu
(f. s. doc.) - Paria
05:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.) - Georgia de Sud

ProCinema

08:00 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 4)
08:30 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 5)
09:00 El Malefico revine
(sua, 2005, f. doc.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping
10:30 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 6)
11:00 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 7)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 V.I.P
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 16)
15:15 Teleshopping
15:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 73)
16:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 74)
16:30 Bau Bau
Greseli din lumea filmului
16:45 Baietii mei
(sua, 2006, s. com., episodul 10)
17:15 Proiectul Meduza
(sua, 1997, actiune) (AP)
19:00 Serii fara limite: V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 7)
20:00 Serii fara limite
(sua, 2003, s. politist, episodul 17)
21:00 Comedia in esenta tare
(sua, 1990, s. com., episodul 75) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare
(sua, 1990, s. com., episodul 76)
22:00 Filmul de 10: Identitate
(sua, 2003, horror) (15)
00:00 CSI: Miami
(sua, 2002, s. politist, episodul 7) (12)
01:00 E-Ring
(sua, 2005, f.s. de acţ., episodul 10)
01:45 Identitate
(sua, 2003, horror) (15) (reluare)
03:15 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 17) (12)
04:00 Lumea PRO CINEMA

ELVIS