Digi TV Film: Program TV: 13-02-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:01 Fred Claus
09:01 Inglorius basterds
11:30 The last house on the left
13:31 Always
15:31 The boat that rocked
18:01 Fighting
20:01 Grand torino
22:01 17 Again
00:01 The bridges of Madison County
02:31 Inglorius basterds
05:00 The last house on the left

Digi Film 2

06:30 The boat that rocked
09:01 Tea with Mussolini
11:00 Duplicity
13:00 Grand torino
15:02 State of play
17:31 Inglorius basterds
20:00 Fred Claus
22:01 The last house on the left
00:00 The boat that rocked
02:31 Grand torino
04:31 Duplicity

AXN

06:00 Promo
07:00 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 2)
08:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 11)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 1) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 2) (12)
11:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, episodul 20) (AP)
12:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 11) (12)
13:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 12) (12)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 8) (AP)
15:00 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 2) (AP)
16:00
16:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 14) (12)
17:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 4)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 19) (AP)
19:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 20) (AP)
20:00 Forta intunecata
(sua, 2000, s, episodul 9) (12)
21:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 5) (12)
22:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 14) (12)
23:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 13)
00:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 14)
01:00 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 11) (AP)
01:10
02:10 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 12) (AP)
03:00
03:10 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 19) (AP)
04:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 20) (AP)
04:45
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Walter si Frank
(sua, 1993, com.) (12)
09:00 Amal
(can., 2007, drama) (12)
10:40 Detectivele
(spa., 2007, com.) (12)
12:10 Zambeste
(sua, 1975, com.) (12)
14:00 Afacerea Thomas Crown
(sua, 1968, polit.) (12)
15:40 Candidatul
(dan., 2008, thrill.) (15)
17:15 Promontoriul groazei
(sua, 1962, thrill., a-n) (15)
19:00 Walter si Frank
(sua, 1993, com.) (12)
21:00 Cadillac Records
(sua, 2008, dr. muz.) (12)
23:00 Creatura
(sua, 1982, avent. SF) (18)
00:50 Tinutul Humboldt
(sua, 2008, com.) (15)
02:30 Dragonul rosu
(sua-ger., 2002, thrill.) (18)
04:35 Nebunul
(irl., 2007, f. de scurt m.) (15)
04:55 Involuntar
(sue., 2008, drama) (15)

HBO

06:00 O noapte la muzeu
(sua-engl., 2006, com.)
07:45 Salutari de la malul marii
(sua, 2007, com.)
09:40 Conflictul
(sua, 2006, drama)
11:30 Colegi de camera
(sua, 1995, com.)
13:20 Ceva nou
(sua, 2006, com.)
15:00 Acceptat
(sua, 2006, com.)
16:35 Ultimele dorinte
(sua, 2007, drama)
18:10 O noapte la muzeu
(sua-engl., 2006, com.)
20:00 Californication
(sua, 2007, s, episodul 7)
20:30 Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 7)
21:00 Elizabeth: Epoca de Aur
(engl., 2007, drama)
22:55 Invazia
(sua, 2007, thrill.)
00:35 Curaj nebanuit
(sua- aus., 2007, thrill.)
01:40 Sex si moarte
(sua, 2007, com. rom.)
02:35 Hitman
(fra.-sua, 2007, actiune)
03:35 De la capat
(it., 2008, com.)
04:05 Indiana Jones si templul mortii
(sua, 1984, avent.)

National Geographic

06:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 12)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Prabusire in Florida
07:00 Ingineri
(s. doc.) - Opera din Sydney
08:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Macel cu ursi
09:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Balene sub atac
10:00 Paradisuri naturale
Etosha-Un tinut neimblanzit
11:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Turbina eoliana
12:00 Mare,mai mare,maxim
(s. doc.) - Platforma
13:00 Evolutie
Balena cu picioare (f. doc.)
14:00 Musca-ma
(s. doc.) - Queensland
15:00 Musca-ma
(s. doc.) - SUA
16:00 Planete ciudate
(doc.)
17:00 Monstrii cosmici
(doc.)
18:00 Printre stele
(f. doc.)
20:00 Anchete aeronautice
(f. s. doc.) - Eroare de comunicare
21:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Infrangerea zdrobitoare
22:00 Mare,mai mare,maxim
(s. doc.) - Independence of the Seas
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - In capcana
00:00 Tabu
(f. s. doc.) - Paria
01:00 Anchete aeronautice
(f. s. doc.) - Eroare de comunicare
02:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Infrangerea zdrobitoare
03:00 Mare,mai mare,maxim
(s. doc.) - Independence of the Seas
04:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) -In capcana
05:00 Tabu
(f. s. doc.) - Paria

ProCinema

08:00 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
08:45 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 6)
09:15 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 7)
09:45 Teleshopping
10:00 V.I.P
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 7)
11:00 Descopera Romania
11:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 75)
12:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 76)
12:30 Bau Bau
Greseli din lumea filmului
12:45 Entertainment News
(episodul 15) (AP)
13:45 Proiectul Meduza
(sua, 1997, actiune) (AP)
15:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 6)
16:00 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 17)
17:00 Crima in Greenwich
(sua, 2002, polit.) (AP)
19:00 Smallville
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 21)
20:00 Juraminte fatale
(sua, 1999, drama) (12)
22:00 Camping cu bucluc
(fra., 2006, com.) (12)
00:00 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, episodul 2) (15)
01:00 E-Ring
(sua, 2005, f.s. de act., episodul 11)
01:45 Juraminte fatale
(sua, 1999, drama) (12)
03:15 Camping cu bucluc
(fra., 2006, com.) (12) (reluare)
04:45 Lumea PRO CINEMA

ELVIS