Digi TV Film: Program TV: 14-02-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Inglorius basterds
09:01 Duplicity
11:00 Fred Claus
13:00 The boat that rocked
15:30 Grand torino
17:30 State of play
20:01 17 Again
22:00 The last house on the left

Digi Film 2

07:30 The last house on the left
09:30 17 Again
11:31 Fighting
13:30 Inglorius basterds
16:01 Fred Claus
18:00 Duplicity
20:00 The boat that rocked
22:30 State of play

AXN

07:00 Survivor - Panama
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 9)
08:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 2/84)
08:55
08:59
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 28) (AP)
10:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 8)
10:55 Zoom
11:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 9) (AP)
11:55
11:59
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 3) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 29) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 15) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16) (12)
16:00 Survivor - Panama
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 10)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 4) (12)
18:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 10) (AP)
18:55
18:59
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 17) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18) (12)
21:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 3) (AP)
22:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 15) (12)
23:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 6) (12)
00:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 6)
00:55
01:00
01:45 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 4) (AP)
02:00
02:45 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 15) (12)
03:00
03:30 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 6) (12)
03:45
04:15 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 4) (AP)
04:30
05:00 Promo
05:15

Cinemax

07:00 Vin rusii, vin rusii!
(sua, 1966, com.) (12)
09:05 Adulti
(fra.-sue., 2008, com.) (12)
10:45 Sa iubesti pe cineva
(sue., 2007, drama) (12)
12:20 Ascunzatoare la vedere
(sua, 1980, drama) (15)
13:55 Fratii
(spa., 2008, com. rom.) (12)
15:25 Poveste de primavara
(fra., 1990, com.) (12)
17:10 Leul de hartie
(sua, 1968, com.) (12)
18:55 Shakespeare indragostit
(sua, 1998, com. rom.) (12)
21:00 Animal House
(sua, 1978, com.) (15)
22:50 Rebelul
(viet., 2006, acţiune) (15)
00:35 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 5) (15)
01:30 Mizerie si intelepciune
(engl., 2008, com.) (15)
02:55 Fotografiile
(irl., 2007, f. de scurt m.) (12)
03:25 Furtuna
(ger.-dan.-hol., 2009, dram. Bio.) (15)
05:05 Fata de luni
(sua, 2005, S.F.) (12)

HBO

06:00 Fostul logodnic
(can.-malt-engl., 2008, com. rom.) (12)
07:55 Comoara Nationala 2
Cartea secretelor
10:00 Dadaca McPhee
(engl., 2005, com. de fam.)
11:40 Ed TV
(sua, 1999, com.) (12)
13:40 Catelul pompier
(sua-can., 2007, act. com.)
15:30 Dragostea unui presedinte american
(sua, 1995, com. rom.) (12)
17:20 Across the Universe
(sua, 2007, drama) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Larry David, inamicul public nr. 1
(sua, 2000, s, episodul 7) (15)
20:30 Mai furios, mai iute
(sua-ger., 2003, thrill. act.) (18)
22:20 Californication
(sua, 2007, s, episodul 7) (15)
22:50 Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 7) (AP)
23:20 Regatul
(sua, 2007, drama) (15)
01:15 Gruparea Baader Meinhof
(ger.-fra.-ceh., 2008, drama) (15)
03:40 Nu te pune cu Zohan
(sua, 2008, com.) (12)
05:30 Pe platourile de filmare

National Geographic

06:00 Arme: Guri de foc
07:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.) - Georgia de Sud
08:00 Ursul
(doc.)
09:00 Ritual: Capete mici
10:00 Lumina de la capatul lumii
(s. doc.) - Amazon
11:00 Inginerul castor
(doc.)
12:00 Bastinasii
(s. doc.) - Clasa muncitoare
13:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 12)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Prabusire in Florida
14:00 Ritual: Capete mici
15:00 Lumina de la capatul lumii
(s. doc.) - Amazon
16:00 Pinguinii in zona mortii
(doc.)
17:00 Intoarcerea rinocerului
(doc.)
18:00 Bastinasii
(s. doc.) - In suburbii
19:00 Elicoptere in razboi
Vanat de talibani (doc.)
20:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 13)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - King's Cross
21:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Micul traficant
22:00 Granita
(s. doc.) - Sub asalt
23:00 Monstrii cosmici
(doc.)
00:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Micul traficant
01:00 Granita
(s. doc.) - Sub asalt
02:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 13)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - King's Cross
03:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Micul traficant
04:00 Granita
(s. doc.) - Sub asalt
05:00 Elicoptere in razboi
Vanat de talibani (doc.)

ProCinema

08:00 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 12)
08:30 Spiritul din adancuri
(reluare)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 1)
11:00 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul2)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Teleshopping
(it., 2005, s. politist, episodul 18)
15:15 Teleshopping
(recl.)
15:30 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 13)
16:30 Baietii mei
(sua, 2006, s. com., episodul 11)
17:00 Viata de stafie
(sua, 1988, com.)
19:00 Serii fara limite: V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., ep 8)
20:00 Serii fara limite
Dinastia Tudorilor
21:00 Comedia in esenta tare
Prietenii tai
21:30 Comedia in esenta tare
Prietenii tai
22:00 Filmul de 10
Regina frumusetii
00:00 Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 9)
01:00 E-Ring
(sua, 2005, f.s. de act., episodul 12)
01:45 Regina frumusetii
(reluare)
03:15 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, ep2)
04:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:30 Apropo TV
(divertisment)

ELVIS