Digi TV Film: Program TV: 16-02-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Sophies choice
09:02 The last house on the left
11:01 Inglorius basterds
13:30 State of play
16:01 Duplicity
18:01 17 Again
20:01 Grand torino
22:00 Fighting
00:01 City of angels
02:01 Fred Claus
04:00 Inglorius basterds

Digi Film 2

08:00 Duplicity
10:00 Grand torino
12:00 17 Again
14:01 Fred Claus
16:00 Always
18:01 The last house on the left
20:00 Inglorius basterds
22:30 Public enemie
01:00 17 Again
03:00 Always
05:00 Fighting

AXN

07:00 Survivor - Panama
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 10)
07:55 Zoom
08:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 3/84)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 29) (AP)
10:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 9)
10:55 Zoom
11:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 10) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 4) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 30) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 17) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18) (12)
16:00 Survivor - Panama
(sua, 2000, acţiune-reality, episodul 11)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 5) (12)
18:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 11) (AP)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 19) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 20) (12)
20:55 Zoom
21:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 4) (AP)
22:00 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 13) (AP)
23:00
23:10 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 14) (AP)
00:00
00:20 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 7)
00:55
01:00
02:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 5) (AP)
02:44 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 13) (AP)
03:00
03:40 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 14) (AP)
03:50
04:35 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 5) (AP)
05:00 Promo
05:20

Cinemax

06:30 Cafeneaua vedetelor
Tim Robbins (12)
07:00 Fratii
(spa., 2008, com. rom.) (12)
08:30 Dragoste interzisa
(dan., 2007, dr. romantic.) (12)
10:25 O sotie pentru tatal nostru
(it., 2007, com.) (12)
12:05 Poveste de primavara
(fra., 1990, com.) (12)
13:50 Shakespeare indragostit
(sua, 1998, com. rom.) (12)
15:50 Elvis Mitchell
Interviuri - Sydney Pollack
16:20 Mr. Bean in vacanta
(engl., 2007, com.) (12)
17:50 Aproape adevarat
(fra., 2007, com.) (12)
19:20 Arlen Faber
(sua, 2009, com. rom.) (12)
21:00 Suflet negru
(can., 2007, drama) (15)
22:25 Frati de sange
(taiv.-chi.-hongk., 2007, drama) (15)
00:00 Oviedo Expres
(spa., 2007, com.) (15)
01:50 Cursa de noapte
(it., 2007, com.) (15)
03:35 Evadatii
(sua, 1974, polit.) (12)
05:35 Inotand spre Cambodgia
(sua, 1987, drama) (15)

HBO

06:00 Catelul pompier
(sua-can., 2007, act. com.)
07:50 Dragostea unui presedinte american
(sua, 1995, com. rom.) (12)
09:40 Across the Universe
(sua, 2007, drama) (12)
11:50 Conflictul
(sua, 2006, drama) (15)
13:40 Cei patru fantastici
Ascensiunea lui Silver Surfer
15:10 007 - Partea lui de consolare
(sua-engl., 2008, actiune) (12)
16:55 Insula din vis
(sua, 2008, s. avent. fant.)
18:30 Calatorie spre centrul pamantului
(sua, 2008, avent.) (12)
20:00 Tatal nostru
(sua-arg., 2007, thrill.) (15)
22:00 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, episodul 5) (12)
22:50 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, episodul 6) (12)
23:50 Cea mai fericita fata din lume
(hol.-rom.-fra., 2009, drama) (AP)
01:30 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 7) (18)
02:25 Zborul United 93
(engl.-sua, 2006, drama) (15)
04:15 Foc incrucisat
(fra., 2008, thrill. act.) (15)

National Geographic

06:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 13)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - King's Cross
07:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - USS Pennsylvania
08:00 Pinguinii in zona mortii
(doc.)
09:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Micul traficant
10:00 Granita
(s. doc.) - Sub asalt
11:00 Armata delfinilor
(doc.)
12:00 Bastinasii
(s. doc.) - Intalnire speciala
13:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 13)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - King's Cross
14:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Micul traficant
15:00 Granita
(s. doc.) - Sub asalt
16:00 Regina hiena
(f. doc.)
18:00 Bastinasii
(s. doc.) - LA LA Land
19:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Independence of the Seas
20:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 14)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Kursk
21:00 Ingineri
(s. doc.) - Aeroportul din Hong Kong
22:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Ora de vArf
23:00 Hubble: Ultima frontiera
(f. doc.)
00:00 Ingineri
(s. doc.) - Aeroportul din Hong Kong
01:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Ora de varf
02:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 14)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Kursk
03:00 Ingineri
(s. doc.) - Aeroportul din Hong Kong
04:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Ora de varf
05:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Independence of the Seas

ProCinema

07:30 Barbatii in negru
(reluare)
08:00 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., ep 2)
08:30 Viata de stafie
(reluare)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., ep 3)
11:00 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., ep 4)
11:30 Happy Hour
(reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Prietenii tai
(reluare)
14:45 Teleshopping
(recl.)
15:00 Bau Bau
Greseli din lumea filmului
15:15 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 14)
16:15 Baietii mei
(sua, 2006, s. com., episodul 12)
19:00 Serii fara limite: V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., ep 9)
20:00 Serii fara limite
Dinastia Tudorilor
21:00 Comedia in esenta tare
Prietenii tai
21:30 Comedia in esenta tare
Prietenii tai
22:00 Filmul de 10
Pariu riscant
00:00 Lege si faradelege
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 10)
01:00 Incontrolabil
(fra., 2006, com.) (15)
02:30 Pariu riscant
(sua, 2001, com.)
04:00 Dinastia Tudorilor
(reluare)
04:15 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV
(divertisment)

ELVIS