Digi TV Film: Program TV: 17-02-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:00 Fighting
09:01 Inglorius basterds
11:30 17 Again
13:31 The last house on the left
15:30 State of play
18:01 Duplicity
20:01 Public enemies
22:30 Fred Claus

Digi Film 2

06:01 City of angels
08:01 State of play
10:30 Public enemies
13:01 Fred Claus
15:00 Inglorius basterds
17:31 The boat that rocked
20:01 17 Again
22:00 The last house on the left

AXN

07:00 Survivor - Panama
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 12)
07:55 Zoom
08:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 5/84)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 31) (AP)
10:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 11)
10:55 Zoom
11:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 12) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 6) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 32) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 21) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 22) (12)
16:00 Survivor - Panama
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 8)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 7) (12)
18:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 13) (AP)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 1) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 2) (12)
20:55 Zoom
21:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 6) (AP)
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, ep 15)
23:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, ep 16)
00:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 9)
00:55
01:00
01:45 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 7) (AP)
02:00
02:45 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 15)
03:00
03:30 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 16)
03:50
04:15 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 7) (AP)
04:35
05:00 Promo
05:20

Cinemax

07:00 Moscova, Belgia
(belg., 2008, com. rom.) (12)
08:45 Candidatul
(dan., 2008, thrill.) (15)
10:20 Adevarata glorie
(sua, 1976, dram. Bio.) (15)
12:45 Hulk uriasul
(sua, 2003, f. SF de act.) (15)
15:00 Urasc filmele muzicale
(sua, 2007, f. de scurt m.) (12)
15:20 Detectivele
(spa., 2007, com.) (12)
16:50 Moscova, Belgia
(belg., 2008, com. rom.) (12)
18:35 Adevarata glorie
(sua, 1976, dram. Bio.) (15)
21:00 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 6) (15)
21:55 Patrik
(sue., 2008, com.) (15)
23:35 Salvador
(sua, 1986, dr. razb.) (18)
01:35 Firul rupt
(engl., 2007, thrill.) (15)
02:55 Lectii private
(belg.-fra., 2008, drama) (15)
04:40 Orfanii
(sua, 1987, drama) (12)

HBO

06:00 Gravidul
(sua, 1994, com.) (AP)
07:50 Nou-venita in oras
(sua, 2009, com. rom.) (12)
09:25 Salutari de la malul marii
(sua, 2007, com.) (15)
11:20 Iepurasul casei
(sua, 2008, com.) (12)
12:55 Familia Savage
(sua, 2007, com.) (12)
14:50 Elizabeth: Epoca de Aur
(engl., 2007, drama)
16:45 Re-animat
(sua, 2006, com.)
18:05 Liceul muzical: Anul absolvirii
(sua, 2008, f. muz.) (12)
20:00 Apocalipsa dupa soferi
(2008, doc.) (AP)
20:55 Larry David, inamicul public nr. 1
(sua, 2000, s, episodul 7) (15)
21:30 Totul pentru ea
(fra., 2008, drama) (15)
23:05 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 9) (18)
00:00 Drum interzis 2: Fundatura
(sua-can., 2007, thrill.) (18)
01:35 Disparuta fara urma
(sua, 2007, polit.) (15)
03:30 Katie Morgan: Porno 101
(sua, 2007, f. doc.) (18)
04:00 Balul absolventilor
(sua-can., 2008, horror) (15)
05:25 Renovare
(ger.-rom., 2009, drama) (AP)

National Geographic

06:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 17)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Bomba din Nairobi
07:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - In nordul arctic
08:00 Evolutie: Balena cu picioare
(f. doc.)
09:00 Tezaurul nazist
(f. doc.)
10:00 Generali in razboi
(f. doc.) - Batalia din Ardeni
11:00 Armata leilor
(doc.)
12:00 Bastinasii
(s. doc.) - New York
13:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 17)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Bomba din Nairobi
14:00 Tezaurul nazist
(f. doc.)
15:00 Generali in razboi
(f. doc.) - Batalia din Ardeni
16:00 Sfanta vaca
(doc.)
17:00 Cel mai toxic venin
(doc.)
18:00 Long Way Down
(engl., 2007, s. doc.) - Contact!
19:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Kamchatka
20:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 18)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Prabusit peste New York
21:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Pisica de mare
22:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Girafa
23:00 In situatie critica
(s. doc.) - Apollo 13
00:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Pisica de mare
01:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Girafa
02:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 18)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Prabusit peste New York
03:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Pisica de mare
04:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Girafa
05:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Kamchatka

ProCinema

07:30 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., ep 5)
08:00 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., ep 6)
08:30 O femeie excentrica
(sua, 1954, com., a-n)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., ep 7)
11:00 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., ep 8)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 77)
14:45 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep78)
15:15 Teleshopping
(recl.)
15:30 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., ep 16)
16:30 Baietii mei
(sua, 2006, s. com., ep 14)
17:00 Vis inaripat
(sua, 1992, drama)
19:00 Serii fara limite: V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de acţ., ep 11)
20:00 Serii fara limite
Cu sange rece
21:00 Comedia in esenta tare
Seinfeld
21:30 Comedia in esenta tare
Seinfeld
22:00 Filmul de 10
Iubire periculoasa
00:00 E-Ring
(sua, 2005, f.s. de act., ep 14)
01:00 Lackawanna Blues
(sua, 2005, drama)
02:30 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, ep 19)
03:15 Lumea PRO CINEMA
03:45 Apropo TV

ELVIS