Digi TV Film: Program TV: 18-02-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:00 Fighting
09:01 Inglorius basterds
11:30 17 Again
13:31 The last house on the left
15:30 State of play
18:01 Duplicity
20:01 Public enemies
22:30 Fred Claus
00:31 Spacejam
02:01 State of play
04:30 17 Again

Digi Film 2

06:01 City of angels
08:01 State of play
10:30 Public enemies
13:01 Fred Claus
15:00 Inglorius basterds
17:31 The boat that rocked
20:01 17 Again
22:00 The last house on the left
00:00 The bridges of Madison County
02:30 Inglorius basterds
05:00 Duplicity

AXN

07:00
08:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 6/84)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 32) (AP)
10:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 12)
10:55 Zoom
11:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 13) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 7) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 33) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 1) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 2) (12)
16:00 Survivor - Panama
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 14)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 8) (12)
18:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 14) (AP)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 3) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 4) (12)
20:55 Zoom
21:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 7) (AP)
22:00 Istoria dupa Steven Spielberg
(sua, 2002, s. avent. SF, episodul 10)
23:40 Stiinta interzisa
(can., 2009, s. avent. SF, episodul 10)
00:10
00:15
00:20 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 10)
01:15
01:55 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 8) (AP)
02:10
02:50 Istoria dupa Steven Spielberg
(sua, 2002, s. avent. SF, episodul 10)
04:15
04:20 Stiinta interzisa
(can., 2009, s. avent. SF, episodul 10)
04:55 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 8) (AP)
05:00
05:45

Cinemax

06:35 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
07:00 Detectivele
(spa., 2007, com.) (12)
08:35 Walter si Frank
(sua, 1993, com.) (12)
10:40 Adulti
(fra.-sue., 2008, com.) (12)
12:15 Hotii
(spa., 2007, drama) (12)
14:00 Leul de hartie
(sua, 1968, com.) (12)
15:45 Amal
(can., 2007, drama) (12)
17:25 Hotii
(spa., 2007, drama) (12)
19:10 Cadillac Records
(sua, 2008, dr. muz.) (12)
21:00 Un pod prea indepartat
(sua-engl., 1977, actiune) (15)
00:00 Nebunul
(irl., 2007, f. de scurt m.) (15)
00:20 Depozitul
( aus., 2009, thrill.) (18)
02:00 Nimeni
(can., 2007, horror) (18)
03:30 Ultima noapte senina
(sua, 1992, dr. razb.) (12)
05:15 Momente lipsite de pasiune
( aus., 1983, f. de scurt m., a-n) (15)
05:30 Papusile
(sua, 1987, horror) (18)

HBO

06:00 Familia Savage
(sua, 2007, com.) (12)
07:55 Elizabeth: Epoca de Aur
(engl., 2007, drama)
09:50 Re-animat
(sua, 2006, com.)
11:10 Liceul muzical: Anul absolvirii
(sua, 2008, f. muz.) (12)
13:00 Pe platourile de filmare
13:30 Mireasa e iubita mea!
(sua-engl., 2008, com.) (12)
15:10 Simpsonii - Filmul
(sua, 2007, f. doc.) (12)
16:35 Calatorie cu peripetii
(sua, 2008, com.) (12)
18:00 Ora de varf 3
(sua, 2007, actiune) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 Detectiv in Africa
(engl.-sua-sud afr., 2008, s, ep 4) (12)
21:00 Detectiv in Africa
(engl.-sua-sud afr., 2008, s, ep 5) (12)
22:00 Babylon A.D.
(sua-fra.-engl., 2008, S.F.)
23:40 Panica la Hollywood
(sua, 2008, drama) (15)
01:25 Poison Ivy: Societatea secreta
(sua-can., 2008, thrill.) (18)
02:55 Maradona
(spa.-fra., 2008, f. doc.) (12)
04:30 Lilieci: Asalt asupra omenirii
(sua, 2007, horror) (15)

National Geographic

06:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 18)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Prabusit peste New York
07:00 Elicoptere in razboi
Vanat de talibani (doc.)
08:00 Sfanta vaca
(doc.)
09:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Pisica de mare
10:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Girafa
11:00 Intoarcerea rinocerului
(doc.)
12:00 Bastinasii
(s. doc.) - In suburbii
13:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 18)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Prabusit peste New York
14:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Pisica de mare
15:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Girafa
16:00 Tantarul malefic
(doc.)
17:00 Invazia enotilor
18:00 Long Way Down
(engl., 2007, s. doc.) Din Scotia in Italia
19:00 Tribul francezilor
(f. doc., episodul 1)
20:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 20)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Masacru olimpic
21:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Viteza
22:00 Tabu
(f. s. doc.) - Al treilea sex
23:00 Sfarsitul Universului
(f. doc.)
00:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Viteza
01:00 Tabu
(f. s. doc.) - Al treilea sex
02:00 Meserii dure
(f. s. doc., episodul 20)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Masacru olimpic
03:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Viteza
04:00 Tabu
(f. s. doc.) - Al treilea sex
05:00 Tribul francezilor
(f. doc., episodul 1)

ProCinema

07:15 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 7)
07:45 Barbatii in negru
(reluare)
08:15 Vis inaripat
(reluare)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., ep 9)
11:00 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., ep 10)
11:30 Happy Hour
(reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare)
14:15 V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., ep 11)
15:15 Teleshopping
(recl.)
15:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 79)
16:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 80)
16:30 Baietii mei
(sua, 2006, s. com., ep 15)
17:00 Calatorie spre centrul Pamantului
19:00 Serii fara limite: V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de acţ., ep 12)
20:00 Serii fara limite
Cu sange rece
21:00 Comedia in esenta tare
Seinfeld
21:30 Comedia in esenta tare
Seinfeld
22:00 Filmul de 10
Inchis pe nedrept
00:15 CSI: Miami
(sua, 2002, s. politist, ep 8)
01:15 E-Ring
(sua, 2005, f.s. de act., ep 15)
02:00 Ganduri mortale
(sua, 1991, thrill.)
03:45 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, ep 20)
04:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)

ELVIS