Digi TV Film: Program TV: 25-02-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1° West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:02 Inglorius basterds
08:30 The last house on the left
10:30 The bridges of Madison County
13:00 Public enemies
15:30 State of play
18:00 Fred Claus
20:00 17 Again
22:00 Fighting

Digi Film 2

06:30 The boat that rocked
09:00 State of play
11:31 Fred Claus
13:30 17 Again
15:31 The last house on the left
17:31 Inglorius basterds
20:00 City of angels
22:00 Tea with Mussolini

AXN

07:00 Survivor - Cook Islands
(sua, 2000, atţiune-reality, episodul 1)
07:55 Zoom
08:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 9/84)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 36) (AP)
10:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 16)
10:55 Zoom
11:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 17) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 10) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 37) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 9) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 10) (12)
16:00 Survivor - Cook Islands
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 2)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 11) (12)
18:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 18) (AP)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 11) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 12) (12)
20:55 Zoom
21:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 11) (AP)
22:00 CSI:
New York Criminalistii
23:00 CSI:
New York Criminalistii
00:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 14)
00:55
01:00
01:30 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 12) (AP)
02:00
02:30 CSI:
New York Criminalistii
03:00
03:15 CSI:
New York Criminalistii
03:50
04:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 12) (AP)
04:35
05:00 Promo
05:20

Cinemax

07:00 Amal
(can., 2007, drama) (12)
08:45 Maria Stuart
(engl., 1972, drama) (12)
10:50 Mare necaz
(sua, 1985, com.) (12)
12:20 Sa iubesti pe cineva
(sue., 2007, drama) (12)
13:55 O sotie pentru tatal nostru
(it., 2007, com.) (12)
15:35 Poveste de vara
(fra., 1996, com. rom.) (12)
17:25 CJ7
(hongk., 2008, com.) (12)
18:50 Maria Stuart
(engl., 1972, drama) (12)
21:00 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 7) (15)
21:50 Cadillac Records
(sua, 2008, dr. muz.) (12)
23:40 Involuntar
(sue., 2008, drama) (15)
01:20 8
(fra., 2008, drama) (12)
03:05 Expirat
(sua, 2007, com.) (15)
04:50 Gabriel
( aus., 2007, actiune) (15)
05:05 Oviedo Expres
(spa., 2007, com.) (15)

HBO

06:00 Simpsonii - Filmul
(sua, 2007, f. doc.) (12)
07:25 Mai furios, mai iute
(sua-ger., 2003, thrill. act.) (18)
09:10 Mama de ocazie
(sua, 2009, com. de fam.) (12)
10:35 Mireasa e iubita mea!
(sua-engl., 2008, com.) (12)
12:15 Ember-Orasul din adancuri
(sua, 2008, avent.)
13:50 Madagascar 2
(sua, 2008, f. doc.)
15:25 Calatorie spre centrul pamantului
(sua, 2008, avent.) (12)
17:00 Curiosul George
(sua, 2006, f. doc.)
18:25 Hancock
(sua, 2008, act. com.) (12)
20:00 Legende pentru viata
(ind.-engl.-sua, 2006, drama)
22:00 Moarte la ferma
(sua, 2009, f. doc.) (15)
23:30 Larry David, inamicul public nr. 1
(sua, 2000, s, episodul 8) (15)
00:00 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 12) (18)
00:55 Nu ma cheama Gary
(sua, 1998, com.) (15)
02:35 Cea mai fericita fata din lume
(hol.-rom.-fra., 2009, drama) (AP)
04:15 Panica la Hollywood
(sua, 2008, drama) (15)

National Geographic

06:00 Ce s-ar intampla daca?
(f. s. doc., episodul 3/10)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Tsunami
07:00 Tribul francezilor
(f. doc., episodul 1)
08:00 Maestrii camuflajului
(f. doc.)
09:00 Zidul Berlinului
(f. doc.) - Prima parte
10:00 Generali in razboi
(f. doc.) - Midway
11:00 Invazia enotilor
12:00 Long Way Down
(engl., 2007, s. doc.)
13:00 Ce s-ar intampla daca?
(f. s. doc., episodul 3/10)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Tsunami
14:00 Zidul Berlinului
(f. doc.) - Prima parte
15:00 Generali in razboi
(f. doc.) - Midway
16:00 Legendele unei lumi de gheata
(doc.)
17:00 Caracatite si vulcani
(doc. nat.)
18:00 Long Way Down
(engl., 2007, s. doc.) - In inima Kenye
19:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Muntii Caucaz
20:00 Ce s-ar intampla daca?
(f. s. doc., episodul 4/10)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Prabusit peste Washington
21:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Sturionul alb
22:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Crocodilul
23:00 Real?
(s. doc.) - Viata pe Marte
00:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Sturionul alb
01:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Crocodilul
02:00 Ce s-ar intampla daca?
(f. s. doc., episodul 4/10)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Prabusit peste Washington
03:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Sturionul alb
04:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Crocodilul
05:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Muntii Caucaz

ProCinema

07:30 Jumanji
(reluare)
08:00 Laboratorul lui Dexter
(reluare)
08:30 Enigma vrajitoarei
(reluare)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Jumanji
(sua, 1996, s, ep 2)
11:00 Laboratorul lui Dexter
(sua, 1996, s. d. anim., ep 2)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Seinfeld
(reluare)
14:45 Teleshopping
(recl.)
15:00 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., ep 20)
16:00 Baietii mei
(sua, 2006, s. com., ep 19)
16:30 Sirena de pe Mississippi
(fra.-it., 1969, dr. romantic.)
19:00 Serii fara limite: V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de acţ., ep 16)
20:00 Serii fara limite
Cu sānge rece
21:00 Comedia in esenta tare
(sua, 1990, s. com., ep 85)
21:30 Comedia in esenta tare
(sua, 1990, s. com., ep 86)
22:00 Filmul de 10: Jason X
(sua-hongk., 1999, act)
00:15 E-Ring
(sua, 2005, f.s. de acţ., ep 19)
01:15 Generatia X
(reluare)
03:00 Cu sange rece
(reluare)
03:45 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:15 Apropo TV
(divertisment)