Results 1 to 3 of 3

Thread: ndihme per mua

 1. #1
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,783
  Uploads
  503

  ndihme per mua

  pershendetje

  jetoj ne italine e jugut dhe ketu ku jetoj nuk kam mundesi tjeter per te vendosur internet ne shtepi pervec internetit ne rruge satelitore a ka mundesi te me ndihmoje ndonjeri per cmimet dhe menyrat se si ta instaloj????

  faleminderit

 2. #2
  VIP Member BIG BOBI's Avatar
  Join Date
  21-05-2006
  Location
  Treviso Italy
  Posts
  1,043
  Uploads
  70

  Re: ndihme per mua

  Quote Originally Posted by benardi View Post
  pershendetje

  jetoj ne italine e jugut dhe ketu ku jetoj nuk kam mundesi tjeter per te vendosur internet ne shtepi pervec internetit ne rruge satelitore a ka mundesi te me ndihmoje ndonjeri per cmimet dhe menyrat se si ta instaloj????

  faleminderit
  ne qofte se nuk ke mundesi per te marre linje fikse,mund te perdoresh vodafone key ose Tim,ose cellularin per internet!
  sipas meje eshte menyra me me leverdi per ty!
  interneti ne rruge satellitore kushton shum,rreth 300-350 euro vetem antena me paisjet, plus abonimi qe fillon nga 29 euro deri ne 150 euro ne muaj!

 3. #3
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,783
  Uploads
  503

  Re: ndihme per mua

  O bobi,ketu ku jetoj nuk kapin mire as valet e celularit

Similar Threads

 1. Ndihme
  By bajern in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 13-01-2010, 23:54:41
 2. ndihme
  By shkup in forum Albanian / Shqip
  Replies: 18
  Last Post: 12-06-2009, 08:00:33
 3. Ndihme!!
  By nicko1234 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 15-03-2009, 18:37:25
 4. ndihme!!!!
  By gabeli in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 20-01-2009, 19:35:21
 5. Ndihme!!!!
  By nicko1234 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 03-12-2008, 22:21:18

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •