degerli arkadaslar
kendime ozel kurdugum server a hem paketimi yukseltmek icin hemde masraflari paylasmak acisindan yaklasik 10 adet uye almak istiyorum.serverimda su ana kadar 38 adet degisim yaptigim arkadasim var ama onlarinda localleri oldugu icin onlarla degisim bedava.

benim kendime ait localim tv vlaanderen+hd dir.astra1 ve 3 uydularindan yayin yapan kanallar var.kendimde tv seyretmesini cok sevdigim icin sadece 10 kisiye vermek isyorum cunku benim uydu alicim dm800hd ve bu uydu aliclari cok fazla yuku kaldirmiyorlar.eger serverima uye olmak isteyen arkadaslar varsa bana pm yolu ile ulasabilirsiniz.yillik ucret 60 eurodur.bu arada unutmadan belirteyim server cccam dir.
iyi paylasimlar.

yukariya eklemem gereken bir sey daha var oda serverda nerdeyse butun platformlar mevcut ve full hd dir.eger eklenmesini istediginiz platformlar olursa bana iletirsiniz bende o platforma ait lokal karti olan bir arkadasla paylasim yaparim ve problem hal olmus olur.simdiye kadar ancak 3 kisi bulabildim ve daha 7 kisiye ihtiyacim var duyrula.
herkeze selamlar saygilar dilerim.