Digi TV Film: Program TV: 01-03-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:31 State of play
09:00 Fighting
11:01 The Flintstones
13:00 Inglorius basterds
15:31 City of angels
17:31 The boat that rocked
20:01 Public enemies
22:30 The last house on the left

Digi Film 2

08:00 The boat that rocked
10:30 The last house on the left
12:30 Public enemies
15:01 All night long
16:31 Fighting
18:27 Spacejam
20:01 State of play
22:30 Inglorius basterds

AXN

07:00 Survivor - Cook Islands
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 3)
07:55 Zoom
08:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 11/84)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 38) (AP)
10:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 18)
10:55 Zoom
11:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 19) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 12) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 39) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 13) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 14) (12)
16:00 Survivor - Cook Islands
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 4)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 13) (12)
18:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 20) (AP)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 15) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16) (12)
20:55 Zoom
21:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 13) (AP)
22:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 17)
23:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 8) (12)
00:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 16)
00:55
01:00
01:45 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 13) (AP)
02:00
02:45 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 17)
03:00
03:25 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 8) (12)
03:45
04:30
05:00 Promo
05:15

Cinemax

07:00 Poveste de toamna
(fra., 1998, f. rom.) (12)
09:00 La revedere, Solo!
(sua, 2008, com.) (12)
10:30 Perseverenta
(fra., 2007, drama) (12)
12:15 Arlen Faber
(sua, 2009, com. rom.) (12)
13:50 Anul lupului
(fin., 2007, dr. romantic.) (12)
15:25 Stanley si Iris
(sua, 1990, dr. romantic.) (12)
17:10 Poveste de toamna
(fra., 1998, f. rom.) (12)
19:00 Tokyo Sonata
(jap.-hol.-hongk., 2008, drama)
21:00 O, Doamne!
(sua, 1977, com.) (12)
22:35 In pielea lui John Malkovich
(sua, 1999, com.) (15)
00:25 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 7) (15)
01:20 Carrie
(sua, 1976, thrill.) (18)
03:00 Ofensa
(engl.-sua, 1972, polit.) (15)
04:50 In prima linie
(sua, 1983, drama) (15)

HBO

06:00 Oaspete in weekend
(sua, 1995, com.)
07:50 Puterea numelui
(ind.-sua, 2006, drama)
09:50 Fata galbena care rade
(rom., 2008, com.) (12)
10:05 Un sarut adevarat
(sua, 1999, com.)
11:50 Domnul Woodcock
(sua, 2007, com.)
13:15 Plan de joc
(sua, 2007, com.)
15:05 Copilul de pe Marte
(sua, 2007, drama)
16:50 Asasinarea lui Jesse James
(sua, 2007, west.)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Larry David, inamicul public nr. 1
(sua, 2000, s, episodul 9)
20:35 Mai multe versiuni ale mele
(sua, 2007, com.)
22:05 Californication
(sua, 2007, s, episodul 9)
22:35 Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 9)
23:10 Sex si moarte
(sua, 2007, com. rom.)
01:05 Omul din interior
(sua, 2006, thrill. act.)
05:10 Larry David, inamicul public nr. 1
(sua, 2000, s, episodul 9)

National Geographic

06:00 Ingineri
(s. doc.) - Aeroportul din Hong Kong
07:00 Mare,mai mare,maxim
(s. doc.) - Tunelul Gotthard Base
08:00 Hogzilla - Marele porc
(f. doc.)
09:00 Cele mai bune fotografii
(doc. nat.)
10:00 Fotografii memorabile
Teatre de razboi (f. doc.)
11:00 Canguri de soi rau
(doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Supervulcani
13:00 Ce s-ar intampla daca
(f. s. doc., episodul 5/10)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Comet
14:00 Cele mai bune fotografii
(doc. nat.)
15:00 Fotografii memorabile
Teatre de razboi (f. doc.)
16:00 Dusmani intimi
(doc.)
17:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.) - Regele-urs
18:00 Lumina de la capatul lumii
(s. doc.) - Amazon
19:00 Calatorii periculoase
(s. doc.) - Traversand Himalaya
20:00 Ce s-ar intampla daca
(f. s. doc., episodul 6/10)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Chicago
21:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Rapiti in Irak
22:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Luna de miere
23:00 Planete ciudate
(doc.)
00:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Rapiti in Irak
01:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Luna de miere
02:00 Ce s-ar intampla daca
(f. s. doc., episodul 6/10)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Chicago
03:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Rapiti in Irak
04:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Luna de miere
05:00 Calatorii periculoase
(s. doc.) - Traversand Himalaya

ProCinema

08:00 Barbatii in negru
(sua, 1997, s. anim., episodul 14)
08:30 Francois Villon, poetul vagabond
(fra.-rom.-ger., 1987, drama)
10:15 Teleshopping
10:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 4)
11:00 Laboratorul lui Dexter
(sua, 1996, s. d. anim., episodul 4)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 22)
15:15 Lumea PRO CINEMA
16:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, episodul 4) (AP)
17:00 Bau Bau
Greseli din lumea filmului
17:30 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 21)
18:30 Baietii mei
(sua, 2006, s. com., episodul 21)
19:00 Serii fara limite: V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 18)
20:00 Serii fara limite
Dinastia Tudorilor
21:00 Comedia in esenta tare
Prietenii tai
21:30 Comedia in esenta tare
Prietenii tai
22:00 Filmul de 10
Piranha: Peştii ucigaşi 2
00:00 Viziuni obsesive
(sua-can., 2006, thrill.) (15)
01:30 Revizie tehnica