Digi TV Film: Program TV: 02-03-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:01 The last house on the left
09:00 All night long
10:31 Public enemies
13:00 Always
15:02 State of play
17:31 Inglorius basterds
20:00 The boat that rocked
22:30 Fighting
00:31 The interpreter
03:01 The last house on the left
05:31 Fighting

Digi Film 2

06:00 Fighting
08:01 State of play
10:30 Inglorius basterds
13:01 City of angels
15:01 Public enemies
17:30 The interpreter
20:00 The last house on the left
22:00 Schindlers list
01:30 Inglorius basterds
04:01 Always

AXN

07:00 Survivor - Cook Islands
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 4)
07:55 Zoom
08:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 12/84)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 39) (AP)
10:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 19)
10:55 Zoom
11:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 20) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 13) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 40) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 15) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16) (12)
16:00 Survivor - Cook Islands
(sua, 2000, acţiune-reality, episodul 5)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 14) (12)
18:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 21) (AP)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 17) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18) (12)
20:55 Zoom
21:00 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 17) (AP)
22:00
22:10 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 18) (AP)
23:00
00:00
00:20 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 17)
00:55
01:00
02:00 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 17) (AP)
03:00 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 18) (AP)
03:50
04:00 Vampiri, crime si povesti
Vampiri, crime si povesti de dragoste
04:35
05:00 Promo
05:20

Cinemax

07:00 Fetita din capatul strazii
(can.-sua-fra., 1976, dr. romantic.)
08:30 O, Doamne!
(sua, 1977, com.) (12)
10:05 Stanley si Iris
(sua, 1990, dr. romantic.) (12)
12:00 Straini familiari
(sua, 2008, drama) (12)
13:25 Walter si Frank
(sua, 1993, com.) (12)
15:25 Nicholas Nickleby
(sua-engl.-ger., 2002, drama) (12)
17:35 Fetita din capatul strazii
(can.-sua-fra., 1976, dr. romantic.)
19:05 In pielea lui John Malkovich
(sua, 1999, com.) (15)
21:00 Proprietarul
(sua, 1970, com.) (12)
23:00 Ultima sansa
(sua, 1997, act. com.) (18)
00:45 Povesti americane
(sua, 2006, drama) (15)
02:10 Generatia pierduta
(sua, 1980, drama) (15)
03:55 Inviati
(can., 2007, horror) (18)
05:20 Depozitul
( aus., 2009, thrill.) (18)

HBO

06:00 Copilul de pe Marte
(sua, 2007, drama)
07:50 Lumea vazuta de Ion B.
(rom., 2009, f. doc.)
08:50 Asasinarea lui Jesse James
11:50 Batman: Cavalerul din Gotham
(sua-jap., 2008, f. doc.)
12:40 Regăsirea
(sua, 1999, drama)
14:30 Sticky & Sweet: Madonna
16:35 Ember - Orasul din adancuri
(sua, 2008, avent.)
18:10 Noi doi si Dupree
(sua, 2006, com.)
20:00 Clica
(sua, 2008, com.)
21:30 Va curge sange
(sua, 2007, drama)
00:05 Fratii Solomon
(sua, 2007, com.)
01:40 Viata mea in Idlewild
(sua, 2006, dr. muz.)
03:40 Prevenirea
(ger.-fra.-can., 2008, drama)
05:25 Filme si vedete

National Geographic

06:00 Ce s-ar intampla daca
(f. s. doc., episodul 6/10)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Chicago
07:00 Conspiratii istorice
(f. s. doc.) - In cautarea lui Hitler
08:00 Dusmani intimi
(doc.)
09:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Rapiti in Irak
10:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Luna de miere
11:00 Capcana dinozaurilor
(doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Atacul rechinilor
13:00 Ce s-ar intampla daca
(f. s. doc., episodul 6/10)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Chicago
14:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Rapiti in Irak
15:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Luna de miere
16:00 Imperiul camilelor
(doc.)
17:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - Din savana in desert
18:00 Lumina de la capatul lumii
(s. doc.) - Pastratori de vise
19:00 Ingineri
(s. doc.) - Opera din Sydney
20:00 Ce s-ar intampla daca
(f. s. doc., episodul 7/10)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Tornada
21:00 Ingineri
(s. doc.) - Stadionul Wembley
22:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Poduri britanice
23:00 Monstrii cosmici
(doc.)
00:00 Ingineri
(s. doc.) - Stadionul Wembley
01:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Poduri britanice
02:00 Ce s-ar intampla daca
(f. s. doc., episodul 7/10)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Tornada
03:00 Ingineri
(s. doc.) - Stadionul Wembley
04:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Poduri britanice
05:00 Ingineri
(s. doc.) - Opera din Sydney

ProCinema

08:15 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 4) (reluare)
08:45 Laboratorul lui Dexter
(sua, 1996, s. d. anim., episodul 4)
09:15 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 21)
10:15 Teleshopping
10:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 5)
11:00 Laboratorul lui Dexter
(sua, 1996, s. d. anim., episodul 5)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 18)
15:30 Baietii mei
(sua, 2006, s. com., episodul 21)
16:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 15)
16:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 16)
17:00 Bau Bau
Greseli din lumea filmului
17:30 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 22)
18:30 Baietii mei
(sua, 2006, s. com., episodul 22)
19:00 Serii fara limite: V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 19)
20:00 Serii fara limite
Dinastia Tudorilor
21:00 Comedia in esenta tare
Prietenii tai
21:30 Comedia in esenta tare
Prietenii tai
22:00 Filmul de 10: Tipu de la cablu
(sua, 1996, com.) (15)
00:00 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 1)
01:00 Candva, in aprilie
(fra.-sua-rwand, 2005, drama) (15)
03:30 Viziuni obsesive
(sua-can., 2006, thrill.) (15)
05:00 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, episodul 7)
05:45 Apropo TV