Digi TV Film: Program TV: 03-03-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:30 Schindlers list
11:00 Spacejam
12:30 Inglorius basterds
15:01 The boat that rocked
17:31 Public enemies
20:00 Inglorius basterds
22:31 State of play
01:02 Public enemies
03:30 The boat that rocked

Digi Film 2

06:30 The boat that rocked
09:00 Public enemies
11:31 State of play
14:00 The Flintstones
16:00 Tea with Mussolini
18:02 The last house on the left
20:01 Fighting
22:01 All night long
23:31 The interpreter
02:01 Schindlers list
05:31 Inglorius basterds

AXN

07:00
07:05 Survivor - Cook Islands
(sua, 2000, acţiune-reality, episodul 5)
07:55 Zoom
08:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 13/84)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 40) (AP)
10:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de acţ., episodul 20)
10:55 Zoom
11:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 21) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 14) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 41) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 17) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18) (12)
16:00 Survivor - Cook Islands
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 6)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 15) (12)
18:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 22) (AP)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 19) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 20) (12)
20:55 Zoom
21:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 12) (AP)
22:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 13) (AP)
23:00 Vampiri, crime si povesti
(can., 2006, s, episodul 2) (AP)
00:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 18)
00:55
01:00
01:45 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 12) (AP)
02:00
02:45 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 13) (AP)
03:00
03:30 Vampiri, crime si povesti
(can., 2006, s, episodul 2) (AP)
03:50
04:35
05:00 Promo
05:20

Cinemax

07:00 Straini familiari
(sua, 2008, drama) (12)
08:25 Un bilet pentru Korsor
(dan., 2008, com. rom.) (15)
10:10 Nicholas Nickleby
(sua-engl.-ger., 2002, drama) (12)
12:20 Kamataki
(can.-jap., 2005, drama) (12)
14:15 Proprietarul
(sua, 1970, com.) (12)
16:10 Cartea groazei
(sua, 2007, fantasy) (12)
17:35 Tinerete vesnica
(sua, 1992, com.) (12)
19:15 Un bilet pentru Korsor
(dan., 2008, com. rom.) (15)
21:00 Marea evadare
(sua, 1963, avent.) (12)
23:50 Exit
(sue., 2006, drama) (15)
01:35 Dillinger
(sua, 1973, polit., col., a-n) (18)
03:20 Carrington
(engl., 1995, dr. romantic.) (15)
05:20 Victimele trecutului
(sua, 2008, dramă) (15)

HBO

06:00 Regasirea
(sua, 1999, drama)
07:50 Pe platourile de filmare
08:20 Sticky & Sweet: Madonna
10:25 Ember - Orasul din adancuri
(sua, 2008, avent.)
12:00 Detectiv in Africa
(engl.-sua-sud afr., 2008, s, episodul 6)
13:00 Detectiv in Africa
(engl.-sua-sud afr., 2008, s, episodul 7)
14:00 Made in Hungaria
(ung., 2009, com. muz.)
15:50 Fratii Bloom
(sua, 2008, com.)
17:45 Dragostea in vremea holerei
(sua, 2007, dr. romantic.)
20:00 Operatiunea Valkyrie
(sua-ger., 2008, drama)
22:00 Tantalai �salbaticie
(sua, 2008, com.)
23:25 Viata lui Timofei Berezin
(sua, 2006, drama)
01:00 Marti
(engl., 2008, thrill.)
02:25 Copiii tatalui
(engl.-sua, 2006, S.F.)
04:15 Frati vitregi
(sua, 2008, com.)

National Geographic

06:00 Ce s-ar intampla daca
(f. s. doc., episodul 7/10)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Tornada
07:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Muntii Caucaz
08:00 Imperiul camilelor
(doc.)
09:00 Ingineri
(s. doc.) - Stadionul Wembley
10:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Poduri britanice
11:00 Caracatite si vulcani
(doc. nat.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Marele inghet
13:00 Ce s-ar intampla daca
(f. s. doc., episodul 7/10)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Tornada
14:00 Ingineri
(s. doc.) - Stadionul Wembley
15:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Poduri britanice
16:00 Intoarcerea rinocerului
(doc.)
17:00 Omul-lup
(f. doc.)
18:00 Lumina de la capatul lumii
(s. doc.) - Muntele magic
19:00 Iisus
(doc.)
20:00 Ce s-ar intampla daca
(f. s. doc., episodul 8/10)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Montserrat
21:00 Zidul Berlinului
(f. doc.) - Partea a doua
22:00 Generali in razboi
(f. doc.) - Stalingrad
23:00 Roboti de pe Marte
(f. doc.)
00:00 Zidul Berlinului
(f. doc.) - Partea a doua
01:00 Generali in razboi
(f. doc.) - Stalingrad
02:00 Ce s-ar intampla daca
(f. s. doc., episodul 8/10)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Montserrat
03:00 Zidul Berlinului
(f. doc.) - Partea a doua
04:00 Generali in razboi
(f. doc.) - Stalingrad
05:00 Iisus
(doc.)

ProCinema

07:15 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 5) (reluare)
07:45 Laboratorul lui Dexter
(sua, 1996, s. d. anim., episodul 5)
08:15 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 22)
09:15 V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 19)
10:15 Teleshopping
10:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 6)
11:00 Laboratorul lui Dexter
(sua, 1996, s. d. anim., episodul 6)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 17)
14:45 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 18)
15:30 Bau Bau
Greseli din lumea filmului
15:45 Un medic in familie
(it., 1998, s. com., episodul 23)
16:45 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 1)
17:15 O minune de baiat
(sua, 1950, com., a-n) (AP)
19:00 Serii fara limite: V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 20)
20:00 Serii fara limite
Cu sange rece
21:00 Comedia in esenta tare
Seinfeld(sua, 1990, s. com., episodul 89)
21:30 Comedia in esenta tare
Seinfeld(sua, 1990, s. com., episodul 90)
22:00 Filmul de 10: Vacanta placuta!
(engl.-can., 2006, s. thrill.) (15)
23:30 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 2) (12)
00:30 Viziuni obsesive
(sua-can., 2006, thrill.) (15)
02:00 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 2)
03:00 Lumea PRO CINEMA
03:30 Apropo TV