Digi TV Film: Program TV: 05-03-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:00 Public enemies
09:30 Spacejam
11:00 The last house on the left
13:00 Inglorius basterds
15:30 Tea with Mussolini
17:30 The boat that rocked
20:00 Fighting
22:01 Public enemies
00:31 Schindlers list
04:01 The boat that rocked

Digi Film 2

07:00 The boat that rocked
09:30 All night long
11:01 Fighting
13:00 Public enemies
15:30 The interpreter
18:01 The last house on the left
20:01 Inglorius basterds
22:30 State of play
01:00 Sophies choice
03:30 Inglorius basterds

AXN

07:00 Survivor - Cook Islands
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 7)
07:55 Zoom
08:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 15/84)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 42) (AP)
10:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 3) (12)
10:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 4) (12)
10:55 Zoom
11:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 1)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 16) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 43) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 21) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 22) (12)
16:00 Survivor - Cook Islands
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 8)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 17) (12)
18:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 2)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 1) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 2) (12)
20:55 Zoom
21:00 Vieti curate
(sua, 2008, s, episodul 2) (12)
22:00 Frica
(sua-can., 2008, s. horror, episodul 1)
23:00 Vampiri, crime si povesti
(can., 2006, s, episodul 4) (AP)
23:45
00:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 20)
00:40
00:45
01:30 Vieti curate
(sua, 2008, s, episodul 2) (12)
01:45
02:30 Frica
(sua-can., 2008, s. horror, episodul 1)
03:15 Vampiri, crime si povesti
(can., 2006, s, episodul 4) (AP)
03:25
04:10
04:55

Cinemax

06:30 Elvis Mitchell
Interviuri - Edward Norton (12)
07:00 Adevarata glorie
(sua, 1976, dram. Bio.) (12)
09:25 Cafeneaua vedetelor
Michael Douglas I (12)
09:50 Nascut invingator
(sua, 1984, drama) (12)
12:05 Tokyo Sonata
(jap.-hol.-hongk., 2008, drama) (12)
14:05 Cafeneaua vedetelor
Michael Douglas II
14:30 Prietenul prietenei mele
(fra., 1987, com. rom.) (12)
16:10 Deodata
(sue., 2006, drama) (12)
17:50 La revedere, Solo!
(sua, 2008, com.) (12)
19:20 Anul lupului
(fin., 2007, dr. romantic.) (12)
21:00 Nebunia regelui George
(engl., 1994, dr. ist.) (12)
22:50 Intuneric total
(sua, 2000, S.F.) (15)
00:35 Arta razboiului: Tradarea
(can., 2008, actiune) (15)
02:10 Henry Fool
(sua, 1997, drama) (15)
04:30 Povestea unei fete
( aus., 1984, f. de scurt m.) (15)
05:00 Semnalul
(sua, 2007, horror) (18)

HBO

06:00 Cash
(fra., 2008, com.)
07:45 Scapati de Smart
(sua, 2008, act. com.)
09:35 Othello
(sua-engl., 1995, dr. ist.)
11:40 27 de rochii
(sua, 2008, com. rom.)
13:30 Orice pentru dragoste
(sua, 2009, com.)
15:05 Fratele lui Mos Craciun
(sua, 2007, com.)
17:00 Cronicile din Narnia
Cronicile din Narnia: Printul Caspian
19:30 Filme si vedete
20:00 Prabusirea casei Saddam
(engl.-sua, 2008, s)
21:00 Prabusirea casei Saddam
(engl.-sua, 2008, s)
22:00 Che - Prima parte
(fra.-spa.-sua, 2008, drama)
00:10 Greu de Ucis
(sua, 1988, actiune)
02:20 Beowulf
(sua, 2007, avent.)
04:10 Lichidati-i!
(sua, 2007, thrill. act)
05:35 Fata galbena care rade
(rom., 2008, com.)

National Geographic

06:00 Ce s-ar intampla daca
(f. s. doc., episodul 9/10)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Rafinaria Texas
07:00 Calatorii periculoase
(s. doc.) - Traversand Himalaya
08:00 Viperele
(doc.)
09:00 Oamenii-rechin
(s. doc.) - Primul client
10:00 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Divizati rezistam
10:30 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Vremuri grele
11:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.) - Regele-urs
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Alunecari de teren
13:00 Ce s-ar intampla daca
(f. s. doc., episodul 9/10)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Rafinaria Texas
14:00 Oamenii-rechin
(s. doc.) - Primul client
15:00 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Divizati rezistam
15:30 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Vremuri grele
16:00 Salvatorul bizonilor
(f. doc.)
17:00 Pradatori in pericol
18:00 Odisee tribala
(s. doc.) - Dinka
19:00 Extraterestrii
(doc.) - Aurelia
20:00 Ce s-ar intampla daca
(f. s. doc., episodul 10/10)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Challenger
21:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Coliziuni
22:00 Tabu
(f. s. doc.) - Pedepse extreme
23:00 In situatie critica
(s. doc.) - Apollo 13
00:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Coliziuni
01:00 Tabu
(f. s. doc.) - Pedepse extreme
02:00 Ce s-ar intampla daca
(f. s. doc., episodul 10/10)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Challenger
03:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Coliziuni
04:00 Tabu
(f. s. doc.) - Pedepse extreme
05:00 Extraterestrii
(doc.) - Aurelia

ProCinema

07:15 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 7) (reluare)
07:45 Laboratorul lui Dexter
(sua, 1996, s. d. anim., episodul 7)
08:15 Lovitura de teatru
(chi.-hongk., 2001, com.) (AP)
10:15 Teleshopping
10:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 8)
11:00 Laboratorul lui Dexter
(sua, 1996, s. d. anim., episodul 8)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 V.I.P.
(ger.-sua, 1998, f.s. de act., episodul 21)
15:15 Teleshopping
15:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 91)
16:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 92)
16:30 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 3)
17:00 Bobby, legenda din Edinburgh
(engl., 2005, drama) (AP)
20:00 Serii fara limite
In slujba justitiei
21:00 Comedia in esenta tare
Seinfeld(sua, 1990, s. com., episodul 93)
21:30 Comedia in esenta tare
Seinfeld(sua, 1990, s. com., episodul 94)
22:00 Filmul de 10
Disparitia din Deauville
00:15 CSI: Miami
(sua, 2002, s. politist, episodul 10)
01:15 Disparitia din Deauville
(fra., 2007, polit.) (15) (reluare)
03:00 In slujba justitiei
(sua, 2006, s. politist, episodul 2)
03:45 Lumea PRO CINEMA