Digi TV Film: Program TV: 06-03-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:30 Fighting
09:30 Always
11:31 Public enemies
14:00 Schindlers list
17:30 Inglorius basterds
20:00 State of play
22:31 The boat that rocked
01:00 Spacejam
02:30 Sophies choice
05:01 All night long

Digi Film 2

07:01 City of angels
09:01 The boat that rocked
11:30 Inglorius basterds
14:00 State of play
16:32 Spacejam
18:00 Fighting
20:01 Public enemies
22:32 The last house on the left
00:32 Inglorius basterds
03:00 The Flintstones
05:00 State of play

AXN

07:00 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 9)
08:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 18)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 15) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16) (12)
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., episodul 7)
12:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 1)
13:00
13:15 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 2)
14:00
14:20 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 15) (AP)
15:00
15:20 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 3) (AP)
16:00
16:35 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 19) (12)
17:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 11)
18:00
18:05 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 3) (AP)
19:00
19:05 NCIS: Anchetă militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 17)
20:00
20:05 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 3) (AP)
21:00
21:05 Fantomele de pe Marte
(sua, 2001, f. SF de act.) (12)
22:00
23:00 Frica
(sua-can., 2008, s. horror, episodul 1) (16)
00:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 12) (AP)
00:55
01:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 13) (AP)
02:00 Fantomele de pe Marte
(sua, 2001, f. SF de act.) (12)
02:35
03:30
03:40 Frica
(sua-can., 2008, s. horror, episodul 1)
04:15
05:00 Promo

Cinemax

06:25 Cafeneaua vedetelor
Hugh Jackman, Brett Ratner
07:00 Violete purpurii
(sua, 2007, dr. romantic.) (12)
08:45 Baietii SF
(sua, 2006, f. doc.) (12)
10:05 Proprietarul
(sua, 1970, com.) (12)
12:00 Kamataki
(can.-jap., 2005, drama) (12)
13:55 O, Doamne!
(sua, 1977, com.) (12)
15:30 Insula lui Pascali
(engl.-it., 1988, drama) (12)
17:10 Maria Stuart
(engl., 1972, drama) (12)
19:15 Violete purpurii
(sua, 2007, dr. romantic.) (12)
21:00 Ultimul Pulcinella
(it., 2008, drama) (15)
22:35 Jocul
(sua, 1997, thrill.) (15)
00:40 Jerusalema
(sud afr., 2008, actiune) (15)
02:35 Drum fara intoarcere
(sua, 2009, actiune) (15)
04:05 Nebunul
(irl., 2007, f. de scurt m.) (15)
04:25 Orasul uitat de Dumnezeu
(spa., 2008, thrill.) (18)
05:55 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 8)

HBO

06:00 La 25 de ani ma sinucid
(sua, 2005, com. rom.) (15)
07:30 Misiune speciala
(chil., 2008, com. SF) (12)
08:55 Nebunie de primavara
(sua, 2009, com.) (12)
10:20 Acasa de Craciun
sua, 2007, com.) (12)
12:20 Moulin Rouge!
(sua- aus., 2001, f. rom.) (12)
14:25 Vacanta
(sua, 2006, com. rom.) (12)
16:40 Wall-E
(sua, 2008, f. doc.)
18:20 Vicky Cristina Barcelona
(sua-spa., 2008, f. rom.) (12)
20:00 Gangster american
(sua, 2007, polit.)
22:30 Cavalerul negru
(sua, 2008, actiune) (15)
01:00 Vagabondul milionar
(engl.-sua, 2008, drama) (15)
03:00 Premiile Oscar-Covorul rosu
03:30 Premiile Oscar 2010
(2010, divertisment) (live)

National Geographic

06:00 Am vazut moartea!
(s. doc.) - Ingropat de viu
07:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - La pamant
08:00 Dusmani intimi
(doc.)
09:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.) - Leul
10:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.) - Yellowstone
11:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Turnul solar
12:00 Ingineri
(s. doc.) - Podul Millau
13:00 Generali in razboi
(f. doc.) - El Alamein
14:00 Oamenii-rechin
(s. doc.) - Primul client
15:00 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Divizati rezistam
15:30 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Vremuri grele
16:00 Iisus
(doc.)
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)De ce au murit aztecii?
19:00 2012:Profetia Maya
(f. doc.)
20:00 Anchete aeronautice
(f. s. doc.) - Furtuni fatale
21:00 Liniile din Nazca
(doc.)
22:00 Craniile de cristal
Dincolo de legenda (f. doc.)
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Furtuni solare
00:00 Liniile din Nazca
(doc.)
01:00 Craniile de cristal
Dincolo de legenda (f. doc.)
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Furtuni solare
03:00 Ingineri
(s. doc.) - Podul Millau
04:00 Liniile din Nazca
(doc.)
05:00 Craniile de cristal
Dincolo de legenda (f. doc.)

ProCinema

08:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 9) (reluare)
09:00 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 1)
09:30 Pro Motor
(2007, emis. sport)
10:30 Pretul celebritatii
11:00 Zoom in 10
11:15 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, episodul 5)
12:15 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 23)
13:15 O afacere efervescenta
(sua, 2002, com.) (AP)
15:15 Lumea PRO CINEMA
15:45 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 24)
16:45 Ishtar
(sua, 1987, com.) (AP)
19:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, episodul 6) (AP)
20:00 Ringul
(rom., 1985, drama)
22:15 O casa la capatul lumii
(sua, 2004, drama) (15)
00:15 Aproape de adevar
(sua, 2005, s. politist, episodul 11)
01:15 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 5)
02:15 O casa la capatul lumii
(sua, 2004, drama) (15)
03:45 Lumea PRO CINEMA
04:15 Apropo TV