Wedstrijdschema WK 2010 Zuid-Afrika



Locatie: Johannesburg
Stadion: Soccer City


Groepswedstrijden
11 juni – 16.00 uur: Zuid-Afrika - Mexico
14 juni – 13.30 uur: Nederland - Denemarken
17 juni – 13.30 uur: Argentiniλ - Zuid-Korea
20 juni – 20.30 uur: Brazilie - Ivoorkust
23 juni – 20.30 uur: Ghana - Duitsland

Achtste finale
27 juni – 20.30 uur: 1B - 2A (2)

Kwartfinales
2 juli – 20.30 uur: 1 – 3(A)

Finale
11 juli – 20.30 Winnaar 1 - Winnaar 2

Stadion: Ellis Park

Groepswedstrijden
12 juni – 16.00 uur: Argentiniλ – Nigeria
15 juni – 20.30 uur: Brazilie - Noord-Korea
18 juni – 16.00 uur: Slovenie - VS
21 juni – 20.30 uur: Spanje - Honduras
24 juni – 16.00 uur: Slowakije - Italie

Achtste Finale
28 juni - 20.30 uur: 1G – 2H (7)

Kwartfinale

3 juli - 20.30 uur 6 - 8



Locatie: Kaapstad
Stadion: Cape Town Stadium


Groepswedstrijden
11 juni – 20.30 uur: Uruguay – Frankrijk
14 juni – 20.30 uur: Italie -Paraguay
18 juni – 20.30 uur: Engeland - Algerije
21 juni – 13.30 uur: Portugal - Noord-Korea
24 juni – 20.30 uur: Kameroen – Nederland

Achtste finale
29 juni – 20.30 uur: 1H – 2G (8)

Kwartfinale
3 juli – 16.00 uur: 2 – 4 (B)

Halve finale
6 juli – 20.30 uur: A – C (1)


Locatie: Durban
Stadion: Moses Madiba


Groepswedstrijden
13 juni – 20.30 uur: Duitsland – Australie
16 juni – 16.00 uur: Spanje - Zwitserland
19 juni – 13.30 uur: Nederland - Japan
22 juni – 20.30 uur: Nigeria - Zuid-korea
25 juni – 16.00 uur: Portugal - Brazilie

Achtste finale
28 juni – 16.00 uur: 1E – 2F (5)

Halve finale
7 juli – 20.30 uur: B – D (II)

Locatie: Nelspruit
Stadion: Mbombela


Groepswedstrijden
16 juni – 13.30 uur: Honduras – Chili
20 juni – 16.00 uur: Italie - Nieuw-Zeeland
23 juni – 20.30 uur: Australie - Servie
25 juni – 16.00 uur: Noord-Korea- Ivoorkust

Locatie: Rustenburg
Stadion: Royal Bafokeng


Groepswedstrijden
12 juni – 20.30 uur: Engeland – VS
15 juni – 13.30 uur: Nieuw-Zeeland -Slowakije
19 juni – 16.00 uur: Ghana - Australie
22 juni – 16.00 uur: Mexico – Uruguay
24 juni – 20.30 uur: Denemarken-Japan

Achtste finale
26 juni – 20.30 uur: 1C – 2D (3)

Locatie: Bloemfontein
Stadion: Free State


Groepswedstrijden
14 juni – 16.00 uur: Japan – Kameroen
17 juni – 16.00 uur: Griekenland - Nigeria
20 juni – 13.30 uur: Slowakije - Paraguay
22 juni – 16.00 uur: Frankrijk – Zuid-Afrika
25 juni – 20.30 uur: Zwitserland - Honduras

Achtste finale
27 juni – 16.00 uur: 1D – 2C (4)

Locatie: Polokwane
Stadion: Peter Mokaba


Groepswedstrijden
13 juni – 13.30 uur: Algerije - Slovenie
17 juni – 20.30 uur: Frankrijk - Mexico
22 juni – 20.30 uur: Griekenland – Argentinie

24 juni – 16.00 uur: Paraquay - Nieuw-Zeeland

Locatie: Port Elizabeth
Stadion: Nelson Mandela Bay


Groepswedstrijden
12 juni – 16.00 uur: Zuid-Korea - Griekenland
15 juni – 16.00 uur: Ivoorkust - Portugal
18 juni – 13.30 uur: Duitsland - Servie
21 juni – 16.00 uur: Chili - Zwitserland
23 juni – 16.00 uur: Slovenie - Engeland

Achtste finale
26 juni – 16.00 uur: 1A – 2B (1)

Kwartfinale
2 juli – 16.00 uur: 5 – 7 (C)

3/4 plaats
10 juli – 20.30 uur: Verliezer 1 – Verliezer 2

Locatie: Pretoria
Stadion: Loftus Versfeld


13 juni – 20.30 uur: Servie - Ghana
16 juni – 20.30 uur: Zuid-Afrika – Uruguay
19 juni – 20.30 uur: Kameroen - Denemarken
23 juni – 16.00 uur: VS - Algerije
25 juni – 20.30 uur: Chili - Spanje

Achtste finale
29 juni – 16.00 uur: 1F – 2E (6)