Digi TV Film: Program TV: 07-03-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:31 The boat that rocked
09:00 Inglorius basterds
11:30 Fighting
13:30 Public enemies
16:01 The last house on the left
18:00 City of angels
20:00 Inglorius basterds
22:31 State of play
01:00 Tea with Mussolini
03:01 The bridges of Madison County
05:31 Public enemies

Digi Film 2

07:30 The last house on the left
09:31 Schindlers list
13:01 Always
15:00 Inglorius basterds
17:31 The boat that rocked
20:00 Fighting
22:01 Public enemies
00:30 The boat that rocked
03:00 Fighting
05:02 Inglorius basterds

AXN

07:00 Survivor - Cook Islands
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 8)
07:55 Zoom
08:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., ep 16/84)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, ep 43) (AP)
10:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, ep 5) (12)
10:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, ep 6) (12)
10:55 Zoom
11:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., ep 2) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, ep 17) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, ep 1) (AP)
14:00
14:05 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, ep 1) (12)
15:00
15:05 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, ep2) (12)
16:00
16:05 Survivor - Cook Islands
(sua, 2000, actiune-reality, ep 9)
17:00 Zoom
17:05 Schimbul trei
(sua, 1999, s, ep 18) (12)
18:00
18:05 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., ep 3) (AP)
18:55
19:00
19:05 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, ep 3) (12)
20:00
20:05 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, epl 4) (12)
21:00
21:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, ep 18) (12
22:00
22:05 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, ep 9) (12)
23:00
23:05 Vampiri,crime si povesti de dragoste
00:00
00:05 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, ep 21)
00:55
01:50 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, ep 18) (12)
02:45 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, ep 9)Sezonul I
03:30 Vampiri,crime si povesti de dragoste
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Un bilet pentru Korsor
(dan., 2008, com. rom.) (15)
08:45 Insula lui Pascali
(engl.-it., 1988, drama) (12)
10:30 Mare necaz
(sua, 1985, com.) (12)
12:00 Maria Stuart
(engl., 1972, drama) (12)
14:05 Fetita din capatul strazii
(can.-sua-fra., 1976, dr. romantic.) (12)
15:35 Cei mai buni regizori de la
Hollywood - Joel Schumacher
16:00 Sotia anarhistului
(ger.-spa.-fra., 2008, dr. ist., col., a-n)
17:55 Nopti in Rodanthe
(sua- aus., 2008, dr. romantic.) (12)
19:30 Mare necaz
(sua, 1985, com.) (12)
21:00 Vise americane
(sua, 2006, com.) (12)
23:00 Diavolii
(engl., 1971, drama) (12)
00:50 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 8)
01:45 Ancheta asupra unui cetatean
mai presus de orice banuiala
03:35 Chattahoochee
(sua, 1990, drama) (15)
05:10 Incredere tradata
(sua, 1990, com.) (12)

HBO

07:00 Vacanta
(sua, 2006, com. rom.) (12)
09:20 Wall-E
(sua, 2008, f. doc.)
11:00 Vicky Cristina Barcelona
(sua-spa., 2008, f. rom.) (12)
12:34 Indiana Jones
Indiana Jones si regatul craniului de cristal
12:35 Indiana Jones
Indiana Jones si regatul craniului de cristal
14:35 Gravidul
(sua, 1994, com.) (AP)
16:25 Uranya
(it.-gre., 2006, com.) (12)
18:05 Mama de ocazie
(sua, 2009, com. de fam.) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Larry David, inamicul public nr. 1
(sua, 2000, s, episodul 10) (15)
20:40 Printesa ghetoului
(spa., 2007, drama) (AP)
22:20 Californication
(sua, 2007, s, episodul 10) (15)
22:50 Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 10) (AP)
23:20 Razboiul fanilor
(sua, 2008, com.) (AP)
00:50 Baietii pierduti: Tribul
(sua-can., 2008, comedie-horror) (18)
02:25 Tatal nostru
(sua-arg., 2007, thrill.) (15)
04:20 In spatele liniilor inamice 2
(sua, 2006, thrill. acţ.) (15)

National Geographic

06:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - De ce au murit aztecii?
07:00 Ingineri
(s. doc.) - Opera din Sydney
08:00 Salvatorul bizonilor
(f. doc.)
09:00 Liniile din Nazca
(doc.)
10:00 Craniile de cristal
Dincolo de legenda (f. doc.)
11:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - Din savana in desert
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Contact extraterestru
13:00 Ce s-ar intampla daca...
(f. s. doc., episodul 10/10)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Challenger
14:00 Liniile din Nazca
(doc.)
15:00 Craniile de cristal
Dincolo de legenda (f. doc.)
16:00 Rechinul Nicole
(f. doc.)
17:00 Puiul de mamut
Inghetat in timp(f. doc.)
18:00 Odisee tribala
(s. doc.) - Hamar
19:00 Calatorii periculoase
(s. doc.) - Pe drumuri de gheata
20:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 1)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Pentagon 9-11
21:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Mama dupa gratii
22:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Inspectia
23:00 Sfarsitul Universului
(f. doc.)
00:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Mama dupa gratii
01:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Inspectia
02:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 1)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Pentagon 9-11
03:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Mama dupa gratii
04:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Inspectia
05:00 Calatorii periculoase
(s. doc.) - Pe drumuri de gheata

ProCinema

07:30 Jumanji
(reluare)
08:00 Ringul
(reluare)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 9)
11:00 Laboratorul lui Dexter
(sua, 1996, s. d. anim., episodul 9)
11:30 Happy Hour
(reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Bau Bau: Greseli din lumea filmului
16:00 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 4)
16:30 Concert Holograf Drag o bete
19:00 Serii fara limite
Paza de coasta
20:00 Serii fara limite
Dinastia Tudorilor
21:00 Comedia in esenta tare
Prietenii tai
21:30 Comedia in esenta tare
Prietenii tai
22:00 Filmul de 10
Minciună si tradare
00:00 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 4)
01:00 Marea si dragostea
(reluare)
03:15 Dinastia Tudorilor
(reluare)
04:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:30 Apropo TV
(divertisment)