Digi TV Film: Program TV: 08-03-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

08:00 The interpreter
10:30 The last house on the left
12:30 Inglorius basterds
15:01 State of play
17:30 Public enemies
20:01 The boat that rocked
22:31 Fighting

Digi Film 2

07:30 State of play
10:01 Spacejam
11:32 Public enemies
14:00 City of angels
16:00 Fighting
18:02 The Flintstones
20:00 The last house on the left
22:00 Inglorius basterds

AXN

07:00 Survivor - Cook Islands
sua, 2000, acţiune-reality, ep9)
07:55 Zoom
08:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., ep17)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, ep 1) (AP)
10:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, ep 7) (12)
10:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, ep 8) (12)
10:55 Zoom
11:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., ep 3) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 18) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, ep 2) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, ep 3) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, ep 4) (12)
16:00 Survivor - Cook Islands
sua, 2000, actiune-reality, ep 10)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, ep 19) (12)
18:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., ep 4) (AP)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, ep 5) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, ep 6) (12)
20:55 Zoom
21:00 Genesis
(spa., 2006, s, ep 19) (AP)
22:00
22:10 Genesis
(spa., 2006, s, ep 20) (AP)
23:00
23:20 Vampiri,crime si povesti de dragoste
00:00
00:55
01:00
01:45 Genesis
(spa., 2006, s, ep 19) (AP)
02:00
02:50 Genesis
(spa., 2006, s, ep 20) (AP)
03:00
03:45 Vampiri,crime si povesti de dragoste
03:50
04:35
05:00 Promo
05:20

Cinemax

07:00 Balada lui Lucy Whipple
(sua, 2001, f. avent.fam.) (12)
08:30 Nopti in Rodanthe
(sua- aus., 2008, dr. romantic.)
10:05 Vise americane
(sua, 2006, com.) (12)
11:50 Sotia anarhistului
(ger.-spa.-fra., 2008, dr. ist., col., a-n)
13:45 Baietii SF
(sua, 2006, f. doc.) (12)
15:10 Scripcarul pe acoperis
(sua, 1971, f. muz.) (12)
18:05 Cartea groazei
(sua, 2007, fantasy) (15)
19:30 Balada lui Lucy Whipple
(sua, 2001, f. avent.fam.) (12)
21:00 Impromptu
(engl.-fra., 1991, com. rom.) (12)
22:45 Politistul
(fra., f. de scurt m.) (AP)
23:00 Liniste mortala
(sua-fra., 2007, horror) (15)
00:30 Orasul lui Diggs
(sua, 1992, dramă) (15)
02:05 Animal House
(sua, 1978, com.) (15)
03:55 Vivere
(ger.-hol., 2007, dr. romantic.)
05:30 Fata tatei
(engl., 2006, horror) (18)

HBO

06:00 Indiana Jones
Indiana Jones si regatul craniului de cristal
08:00 Uranya
(it.-gre., 2006, com.) (12)
09:40 Gravidul
(sua, 1994, com.) (AP)
11:30 Mama de ocazie
(sua, 2009, com. de fam.) (12)
12:55 Pe platourile de filmare
13:25 Gol 3 - Finala
(ger., 2009, drama) (12)
15:00 In Maroc
(it., 2007, com.) (12)
16:30 10.000 i.Hr.
(sua-nz., 2008, avent.) (12)
18:20 The Dukes
(sua, 2007, com.) (12)
20:00 Premiile Oscar 2010 - Subtitrat
(2010, divertisment)
21:35 Politist, adjectiv
(rom., 2009, drama) (15)
23:30 Copil la bord
(sua, 2009, com.) (15)
01:05 Bellamy
(fra., 2009, polit.) (15)
02:55 Furtuna tropicala
(sua-engl.-ger., 2008, com.)
04:35 Toti prietenii
Toti prietenii mei pleaca din Brisbane

National Geographic

06:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 1)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Pentagon 9-11
07:00 Iisus
(doc.)
08:00 Rechinul Nicole
(f. doc.)
09:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Mama dupa gratii
10:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Inpectia
11:00 Omul-lup
(f. doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Amenintarea vulcanilor
13:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 1)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Pentagon 9-11
14:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Mama dupa gratii
15:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Inspectia
16:00 Ascunzis pentru rechini
(f. doc.)
17:00 Ucigasii de serpi
Bursucii din Kalahari (doc.)
18:00 Odisee tribala
(s. doc.) - Wodaabe
19:00 Ingineri
(s. doc.) - Aeroportul din Hong Kong
20:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 2)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)Accident pe pista de decolare
21:00 Ingineri
(s. doc.) - HMS Illustrious
22:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Barajul John Day
23:00 Extraterestrii
(doc.) - Aurelia
00:00 Ingineri
(s. doc.) - HMS Illustrious
01:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Barajul John Day
02:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 2)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Accident pe pista de decolare
03:00 Ingineri
(s. doc.) - HMS Illustrious
04:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Barajul John Day
05:00 Ingineri
(s. doc.) - Aeroportul din Hong Kong

ProCinema

08:00 Jumanji
(reluare)
08:30 Laboratorul lui Dexter
(reluare)
09:00 Un medic in familie
(reluare)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 10)
11:00 Laboratorul lui Dexter
(sua, 1996, s. d. anim., episodul 10)
11:30 Happy Hour
(reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Paza de coasta
(reluare)
15:30 Adevarul gol-golut
(reluare)
16:00 Prietenii tai
(reluare)
16:30 Prietenii tai
(reluare)
17:00 Bau Bau: Greseli din lumea filmului
17:30 Un medic in familie
Ultimul episod
18:30 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 5)
19:00 Serii fara limite
Paza de coasta
20:00 Serii fara limite
Dinastia Tudorilor
21:00 Comedia in esenta tare
Prietenii tai
21:30 Comedia in esenta tare
Prietenii tai
22:00 Filmul de 10
Hotel particular
23:45 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 5)
00:45 Hotel particular
(reluare)
02:00 Dinastia Tudorilor
(reluare)
02:45 Cu sange rece
(reluare)
03:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:45 Apropo TV
(divertisment)