Results 1 to 7 of 7

Thread: Drambox

 1. #1

  Drambox

  Don te bej dikush Sharing me dreambox ?

 2. #2
  New Member
  Join Date
  11-09-2005
  Posts
  6
  Uploads
  0

  Re: Drambox

  Pershendetje te gjitheve!
  Sa kushton nje dreambox ne Shqiperi?

 3. #3

  Exclamation Re: Drambox

  pershendjte tjetri.
  ne shqiperi nuk e di sa kushton por nese shitet m qmime normale pra jo te tepruara duhet te jep (dm 500s reth 240 euro ndersa DM 7020s afer 400 euro) ma merr mendja ashtu. kaloni sa ma mir

 4. #4
  New Member
  Join Date
  11-09-2005
  Posts
  6
  Uploads
  0

  Re: Drambox

  Scorpion-x ne.q.se deshiron, me thuaj detaje persa i perket sharing ne e-mail tjteri71@yahoo.com

 5. #5

  Re: Drambox

  tjeta tjetri.
  te kam regjistruan ne massenger. mund te tregoj. ska roblem. kalofsh mir

 6. #6
  New Member
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  8
  Uploads
  0

  Re: Drambox

  Quote Originally Posted by scorpion-x
  Don te bej dikush Sharing me dreambox ?
  pershendetje scorpion-x qfar ofron me kard sharing une kam resiverin visionnrt 8000cis a mundet me ba kard sharingu me te

 7. #7

  Thumbs up Re: Drambox

  Pershendetje XHAI. me sa e di un me receiverin tend mund te besh sharing sigurisht. por duhet te kesh software per te.
  Ndersa deri tani nuk kam njohuri qe ka ndonje soft qe mund te besh sharing permes Visionet dhe dreambox-it. ndersa qka ofroj me sharing????? te gjitha
  shpresoj se ke pergjigjje te duhur.

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •