Digi TV Film: Program TV: 10-03-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:00 Inglorius basterds
08:31 The last house on the left
10:31 State of play
13:00 Public enemies
15:31 The Flintstones
17:31 The boat that rocked
20:02 Fighting
22:01 Inglorius basterds

Digi Film 2

07:32 The boat that rocked
10:00 Sophies choice
12:31 Inglorius basterds
15:00 State of play
17:31 Public enemies
20:00 The last house on the left
22:02 Always

AXN

07:00 Survivor - Cook Islands
(sua, 2000, actiune-reality, ep 11)
07:55 Zoom
08:00 Politia portuara
( aus.,1996,f.s. de act.,ep 19) (AP)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 3) (AP)
10:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 11) (12)
10:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 12) (12)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 20) (12)
11:55
12:00
13:00 Spitalul All Saints
aus., 1998, s, episodul 4) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 7) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 8) (12)
16:00 Survivor - Cook Islands
Survivor -Cook Islands( ep12)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 21) (12)
18:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., ep 6) (AP)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 9) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 10) (12)
20:55 Zoom
21:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, ep 21) (AP)
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, ep 22) (AP)
23:00 Vampiri,crime si povesti de dragoste
00:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 24)
00:55
01:00
01:55 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004,s.politist, ep21) (AP)
02:00
03:00
03:25 Vampiri,crime si povesti de dragoste
03:50
04:35
05:00 Promo
05:20

Cinemax

07:00 Un pod prea indepartat
(sua-engl., 1977, actiune) (15)
09:50 Cafeneaua vedetelor
Ethan Hawke (12)
10:15 Violete purpurii
(sua, 2007, dr. romantic.) (12)
12:00 Un bilet pentru Korsor
(dan., 2008, com. rom.) (15)
13:45 Anul lupului
(fin., 2007, dr. romantic.) (12)
15:20 Elvis Mitchell: Interviuri
Quentin Tarantino (12)
15:50 Maria Stuart
(engl., 1972, drama) (12)
17:55 Straini familiari
(sua, 2008, drama) (12)
19:20 O, Doamne!
(sua, 1977, com.) (AP)
21:00 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 9) (15)
21:55 Gradini de piatra
(sua, 1987, dr. razb.) (15)
23:45 Victimele trecutului
(sua, 2008, drama) (12)
01:25 Henry Fool
(sua, 1997, drama) (15)
03:45 Sperietorile
(sua, 1988, horror) (18)
05:10 Generatia pierduta
sua, 1980, drama) (15)

HBO

06:00 Schimbare de roluri
(fra., 2008, com.) (12)
07:30 Operatiunea Valkyrie
(sua-ger., 2008, drama) (12)
09:30 21
(sua, 2008, drama) (12)
11:30 Copilul de pe Marte
(sua, 2007, drama) (12)
13:15 Romeo si Julieta se casatoresc
(braz., 2005, com. rom.) (12)
14:45 Acasa de Craciun
(sua, 2007, com.) (12)
16:45 In flagrant delict
(engl., 2008, com.) (15)
18:20 In cautarea semnelor
In cautarea semnelor: Taramul intunericului
20:00 La capatul lumii
(sua, 2008, f. doc.) (AP)
21:30 Larry David, inamicul public nr. 1
(sua, 2000, s, episodul 10) (15)
22:15 Aliens - Misiune de pedeapsa
(sua-engl., 1986, S.F.) (15)
00:30 Dorothy Mills
(irl.-fra., 2008, thrill.) (15)
02:10 Gruparea Baader Meinhof
(ger.-fra.-ceh., 2008, drama) (15)
04:40 Lumea vazuta de Ion B.
(rom., 2009, f. doc.) (15)

National Geographic

06:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 3)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Viitura la Barajul Stava
07:00 Extraterestrii
(doc.) - Aurelia
08:00 Canguri de soi rau
(doc.)
09:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - U-Boat
10:00 Arme: Razboinici
11:00 Pradatori in pericol
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Oamenii in spatiu
13:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 3)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Viitura la barajul Stava
14:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - U-Boat
15:00 Arme: Razboinici
16:00 Fortele aeriene pasaresti
17:00 Alcatraz in lumea ursilor polari
doc. nat.)
18:00 Odisee tribala
(s. doc.) - Maasai
19:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Elefantul
20:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 4)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Explozie in Marea Nordului
21:00 Omenii-rechin
(s. doc.) - Big Mama
22:00 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Hoinari
22:30 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Exil urban
23:00 Conspiratii istorice
(f. s. doc.) - Incidentul Roswell
00:00 Oamenii-rechin
(s. doc.) - Big Mama
01:00 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Hoinari
01:30 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Exil urban
02:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 4)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Explozie in Marea Nordului
03:00 Oamenii-rechin
(s. doc.) - Big Mama
04:00 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Hoinari
04:30 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Exil urban
05:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Elefantul

ProCinema

07:15 Jumanji
(reluare)
07:45 Laboratorul lui Dexter
(reluare)
08:15 Bruneta mea favorita
(reluare)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 12)
11:00 Laboratorul lui Dexter
(sua, 1996, s. d. anim., episodul 12)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Adevarul gol-golut
(reluare)
14:45 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 95)
15:15 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 96)
15:45 Bau Bau: Greseli din lumea filmului
16:00 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 7)
16:30 De aici �eternitate
(sua, 1953, dr. romantic., a-n)
19:00 Serii fara limite
Paza de coasta
20:00 Serii fara limite
In slujba justitiei
21:00 Comedia in esenta tare
Seinfeld
21:30 Comedia in esenta tare
Seinfeld
22:00 Filmul de 10
American Ninja
00:00 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 7)
01:00 American Ninja
(reluare)
02:30 In slujba justitiei
(reluare)
03:15 Cu sange rece
(reluare)
04:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:30 Apropo TV
(reluare)