Digi TV Film: Program TV: 12-03-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:01 Inglorius basterds
09:32 The soloist
11:30 The last house on the left
13:30 Spacejam
15:00 The boat that rocked
17:30 Public enemies
20:01 Fighting
22:00 Inglorius basterds
00:31 The bridges of Madison County
03:01 The soloist
05:01 Public enemies

Digi Film 2

07:30 Public enemies
10:01 Schindlers list
13:31 Fighting
15:30 Inglorius basterds
18:01 The soloist
20:01 The Flintstones
22:01 The last house on the left
00:01 The boat that rocked
02:30 Spacejam
04:02 Inglorius basterds

AXN

06:00 Promo
07:00 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, actiune-reality, ep10)
08:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 19)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 17) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18) (12)
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., episodul 8)
12:00
12:05 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 3)
13:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 4)
14:00
14:05 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 16) (AP)
15:00
15:10 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 4) (AP)
16:00
17:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 12)
18:00
18:05 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 4) (AP)
19:00
19:05 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 5) (AP)
20:00
20:05 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 4) (AP)
21:00
21:05 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 9) (12
22:00
22:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 18) (12)
23:00
00:00
00:05 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 22)
01:05 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 19)
01:10
02:10 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 20)
03:05 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 4)
03:50 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 5)
04:05
04:50
05:00 Promo

Cinemax

06:25 Cafeneaua vedetelor -
Clint Eastwood - Paul Haggis (12)
07:00 Sotia anarhistului
(ger.-spa.-fra., 2008, dr. ist., col., a-n)
08:55 Adevarata glorie
(sua, 1976, dram. Bio.) (12)
11:20 La telefon
(engl., 1977, f. de scurt m.)
11:40 Stanley si Iris
(sua, 1990, dr. romantic.)
13:25 Mare necaz
(sua, 1985, com.) (12)
14:55 Nicholas Nickleby
(sua-engl.-ger., 2002, drama) (12)
17:05 Walter Frank
(sua, 1993, com.) (12)
19:05 Sotia anarhistului
(ger.-spa.-fra., 2008, dr. ist., col., a-n)
21:00 Acasa
(elv.-fra.-belg., 2008, drama) (AP)
22:35 8 Mile
(sua-ger., 2002, drama) (15)
00:25 Ofensa
(engl.-sua, 1972, polit.) (15)
02:15 Doi frati gemeni
(fra., 2008, f. de scurt m.) (15)
02:50 Frumusete
( aus., 2009, drama) (15)
04:30 Ancheta asupra unui cetatean
mai presus de orice banuiala

HBO

06:00 Scapati de Smart
(sua, 2008, act. com.) (12)
07:50 Mai multe versiuni ale mele
(sua, 2007, com.) (12)
09:15 Ultimul drum al soldatului Chance
(sua, 2009, dr. razb.) (12)
10:30 Indiana Jones
Indiana Jones ai cautatorii arcei pierdute
12:25 Noi doi si Dupree
(sua, 2006, com.) (AP)
14:15 Legende pentru viata
(ind.-engl.-sua, 2006, drama)
16:10 Shine a Light
(sua-engl., 2008, f.-conc., col., a-n) (12)
18:10 Scapati de Smart
(sua, 2008, act. com.) (12)
20:00 Californication
(sua, 2007, s, episodul 11) (15)
20:35 Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 11) (AP)
21:00 Ti-l prezint pe Dave
(sua, 2008, com.) (AP)
22:30 Greu de ucis 4
(sua, 2007, actiune) (12)
00:35 Alien vs. Predator - Requiem
(sua, 2007, actiune) (15)
02:15 Cred ca imi iubesc nevasta
(sua-ind., 2007, com. rom.) (15)
03:50 Dincolo de aparente
(sua, 2000, thrill.) (15)

National Geographic

06:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 5)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Incendiu pe partie
07:00 Ingineri
(s. doc.) - HMS Illustrious
08:00 Viperele
(doc.)
09:00 Elan de Alaska
(f. doc.)
10:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.)
11:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Telescopul-gigant
12:00 Ingineri
(s. doc.) - Observatorul Keck
13:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - Vanatoarea
14:00 Musca-ma
(s. doc.) - Queensland
15:00 Intoarcerea rinocerului
(doc.)
16:00 Leopardul
(sua, 2007, doc. nat.)
18:00 Printre stele
(f. doc.)
20:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - In picaj
21:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Sfarsitul cosmarului
22:00 Ingineri
(s. doc.) - Aeroportul din Hong Kong
23:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Inspectia
00:00 Tabu
(f. s. doc.) - Sa curga sange!
01:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - In picaj
02:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Sfarsitul cosmarului
03:00 Ingineri
(s. doc.) - Aeroportul din Hong Kong
04:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Inspectia
05:00 Tabu
(f. s. doc.) - Sa curga sange!

ProCinema

07:45 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
08:45 Jumanji
Ultimul episod
09:15 Laboratorul lui Dexter
Ultimul episod
09:45 Adevarul gol-golut
(reluare)
10:15 Paza de coasta
(reluare)
11:15 Descopera Romania
11:45 Seinfeld
(reluare)
12:15 Seinfeld
(reluare)
12:45 Bau Bau: Greseli din lumea filmului
13:00 Entertainment News
(episodul 19)
14:00 Zeita diavol
(sua, 1955, avent., a-n)
15:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 10)
16:00 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 25)
17:00 Pretul pasiunii
(sua, 1992, drama)
19:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, episodul 7)
20:00 Buffy, vanatoarea de vampiri
(sua, 1992, act. com.)
22:00 Dogville
(dan.-sue.-nor., 2003, drama)
01:30 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, episodul 6)
02:30 Buffy, vanatoarea de vampiri
(sua, 1992, act. com.)
04:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)