Results 1 to 3 of 3

Thread: starsat

 1. #1
  Awaiting Email Confirmation
  Join Date
  22-09-2009
  Posts
  39
  Uploads
  0

  starsat

  di ndonjeri ku te blej nji aparat starsat ose e ka per ta shitur me cmim te leverdisshem se jam i interesuar ta blej?me dergoni e-mail: XXXXXXXXXXXXX Faleminderit


  shenim:ervinballkoci,do ishte mire qe postimimin e pare ta beje ne temen e pershendetjeve, dhe te lexosh rregulloren!

 2. #2
  Banned
  Join Date
  16-03-2009
  Location
  Vlore
  Posts
  661
  Uploads
  0

  Re: starsat

  po cfare tipi se ka shume,dhe te ri apo te perdorur ?

 3. #3
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: starsat

  sepse je dhe jashte teme, ke hapur teme te perseritur ngaqe egziston.

  mbyllet.

Similar Threads

 1. Starsat - STARSAT SR-X5300CU Super
  By disoft in forum Slovak / Slovenčina
  Replies: 3
  Last Post: 21-12-2015, 21:01:57
 2. Question Outils pour StarSat
  By b_reda31 in forum French / Français
  Replies: 7
  Last Post: 15-01-2011, 21:54:22
 3. Replies: 20
  Last Post: 05-08-2009, 00:08:25
 4. Replies: 0
  Last Post: 15-05-2007, 20:35:38
 5. starsat srx-3d
  By zaheed7 in forum Starsat
  Replies: 0
  Last Post: 08-04-2007, 10:54:28

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •