Digi TV Film: Program TV: 14-03-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:30 The last house on the left
09:30 Fighting
11:31 Always
13:31 Inglorius basterds
16:00 All night long
17:30 The boat that rocked
20:00 The soloist
22:01 Public enemies
00:32 Schindlers list
04:01 The Flintstones
05:30 Inglorius basterds

Digi Film 2

06:30 Sophies choice
09:01 The interpreter
11:32 The soloist
13:30 Public enemies
16:01 The last house on the left
18:00 Fighting
20:00 Inglorius basterds
22:30 Tea with Mussolini
00:31 City of angels
02:30 The boat that rocked
05:00 The soloist

AXN

07:00 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 11)
08:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 20)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 19) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 20) (12)
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., ep 9)
12:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 5)
13:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, ep 6
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 17)
15:00 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 5)
16:00
16:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 20) (12)
17:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep 13)
18:00
18:05 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 4)
19:00
19:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 18)
20:00
20:05 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 5)
21:00
21:05 Obsesie misterioasa
(sua, 2004, thrill.) (12)
22:00
23:00 Frica
(sua-can., 2008, s. horror, episodul 2)
00:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 14)
01:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 15)
02:00 Obsesie misterioasa
(sua, 2004, thrill.) (12)
02:40
03:35 Frica
(sua-can., 2008, s. horror, episodul 2)
04:20
05:00 Promo

Cinemax

06:25 Nebunul
(irl., 2007, f. de scurt m.) (15)
07:00 Arlen Faber
(sua, 2009, com. rom.) (12)
08:35 Intarziati la cina
(sua, 1991, com. SF) (12)
10:05 Cartea groazei
(sua, 2007, fantasy) (12)
11:30 Prietenul prietenei mele
(fra., 1987, com. rom.) (12)
13:10 Un bilet pentru Korsor
(dan., 2008, com. rom.) (15)
14:50 Marea evadare
(sua, 1963, avent.) (12)
17:40 Arlen Faber
(sua, 2009, com. rom.) (12)
19:15 Tinerete vesnica
(sua, 1992, com.) (12)
21:00 Sub zapada
(spa., 2008, drama) (12)
22:40 Ale si Maria
(it., 2008, com.) (12)
23:00 Portocala mecanica
(engl., 1971, dram, col., a-n)
01:15 Vivere
(ger.-hol., 2007, dr. romantic.)
02:50 Chattahoochee
(sua, 1990, drama) (15)
04:25 Liniste mortala
(sua-fra., 2007, horror) (15)
05:55 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 9)

HBO

06:00 Premiul AFI - Michael Douglas
07:25 Jiltul sirenei
(sua-can., 2006, dr. romantic.) (12)
08:50 Echipa de fotbal
(sua, 2007, com.) (AP)
10:15 Made in Hungaria
(ung., 2009, com. muz.) (12)
12:05 Othello
(sua-engl., 1995, dr. ist.) (12)
14:05 Epic Movie
(sua, 2007, avent.) (12)
15:30 Asasinarea lui Jesse James
(sua, 2007, west.) (12)
18:10 10.000 i.Hr.
(sua-nz., 2008, avent.) (12)
20:00 Intamplarea
(ind.-sua, 2008, drama) (15)
21:30 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 5) (15)
22:05 Cea mai fericita fata din lume
(hol.-rom.-fra., 2009, drama) (AP)
23:50 Informatorii
(sua-ger., 2009, polit.) (15)
01:25 Drum interzis 2: Fundatura
(sua-can., 2007, thrill.) (18)
03:00 Credo
(engl., 2008, horror) (15)
04:25 Experiment diabolic
(sua, 2009, drama) (15)

National Geographic

06:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - Vanatoarea
07:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - In picaj
08:00 Diavoli
(doc.)
09:00 Savana
(f. doc.) - Olimpiada
09:30 Savana
(f. doc.) - Politica de porc
10:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.)Tasmania -Tara diavolilor
11:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Acceleratorul de particule
12:00 Ingineri
(s. doc.) - Stadionul Wembley
13:00 Generali in razboi
(f. doc.) - Batalia din Ardeni
14:00 Oamenii-rechin
(s. doc.) - Big Mama
15:00 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Hoinari
15:30 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Exil urban
16:00 Odisee tribala
(s. doc.) - Hamar
17:00 Arborele genealogic al omenirii
(doc.)
19:00 Liniile din Nazca
(doc.)
20:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - La pamant
21:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - High Speed 1
22:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Trenul viitorului
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Originea vietii
00:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - High Speed 1
01:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Trenul viitorului
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Originea vietii
03:00 Ingineri
(s. doc.) - Stadionul Wembley
04:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - High Speed 1
05:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Trenul viitorului

ProCinema

08:00 Din culisele Hollywood-ului
(reluare)
08:45 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 2)
09:15 Pro Motor
(2007, emis. sport)
10:15 Pretul celebritatii
Episodul 11
10:45 Zoom in 10
(divertisment)
11:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, episodul 7)
12:00 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 25)
13:00 Pretul pasiunii
(reluare)
15:00 Lumea PRO CINEMA
15:30 Paza de coasta
Ultimul episod
16:45 Simone
(sua, 2002, com.)
19:15 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, episodul 8)
20:15 Glorie si onoare
(Cucerirea Angliei)
22:00 Nebunie curata
(sua, 2004, drama)
00:00 Aproape de adevar
(sua, 2005, s. politist, episodul 12)
01:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 6)
02:00 Nebunie curata
(sua, 2004, drama)
03:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:00 Apropo TV
(divertisment)