Digi TV Film: Program TV: 15-03-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

08:01 The boat that rocked
10:31 Public enemies
13:00 The soloist
15:00 Fighting
17:00 Inglorius basterds
20:00 The last house on the left
22:01 The interpreter

Digi Film 2

07:00 Fighting
09:02 All night long
10:30 The last house on the left
12:30 Inglorius basterds
15:01 The bridges of Madison County
17:31 Public enemies
20:00 The boat that rocked
22:30 Fighting

AXN

07:00 Survivor - Cook Islands
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 13)
07:55 Zoom
08:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., ep 21/84)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 5)
10:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 15)
10:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 16)
10:55 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 17)
11:00 Lost - Naufragiatii
11:55
12:00
12:05 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 21)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 6)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 11)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 12)
16:00 Survivor - Cook Islands
(sua, 2000, acţiune-reality, episodul 14)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 2)
18:00 Lost - Naufragiaţii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 8)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 13)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 14)
20:55 Zoom
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, ep 19)
22:00 Flashforward
Amintiri din viitor
23:00 Vampiri, crime si
povesti de dragoste
00:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 26)
00:55
01:00
01:45 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 19)
02:00
02:45 Flashforward
Amintiri din viitor
03:00
03:30 Vampiri, crime si
povesti de dragoste
03:45
04:30
05:00 Promo
05:15

Cinemax

07:00 Prietenul prietenei mele
(fra., 1987, com. rom.) (12)
08:45 Marea evadare
(sua, 1963, avent.) (12)
11:40 Sub zapada
(spa., 2008, drama) (12)
13:20 Elvis Mitchell: Interviuri
Laurence Fishburne
13:50 Deodata
(sue., 2006, drama) (12)
15:30 Impromptu
(engl.-fra., 1991, com. rom.) (12)
17:15 Nebunia regelui George
(engl., 1994, dr. ist.) (12)
19:05 Kamataki
(can.-jap., 2005, drama) (12)
21:00 Great Balls of Fire!
(sua, 1989, drama) (15)
22:45 Ultimul Pulcinella
(it., 2008, drama) (15)
00:20 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 9)
01:15 Povestea unei fete
( aus., 1984, f. de scurt m.) (15)
01:45 Furtuna
(ger.-dan.-hol., 2009, dram. Bio.)
03:30 Dillinger
(sua, 1973, polit., col., a-n) (18)
05:15 Padurea mortii
(engl., 2007, horror) (18)

HBO

06:00 Epic Movie
(sua, 2007, avent.) (12)
07:25 Asasinarea lui Jesse James
(sua, 2007, west.) (12)
10:00 10.000 i.Hr.
(sua-nz., 2008, avent.) (12)
11:45 Duffy in concert
12:45 Misiunea spatiala
(chil., 2008, com. SF) (12)
14:10 Batman: Cavalerul din Gotham
(sua-jap., 2008, f. doc.)
15:25 Premiile Bafta 2010
17:30 Operatiunea Valkyrie
(sua-ger., 2008, drama) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 1) (15)
21:00 Notting Hill
(engl.-sua, 1999, com. rom.) (AP)
23:00 Californication
(sua, 2007, s, episodul 11) (15)
23:30 Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 11) (AP)
00:05 Babylon A.D.
(sua-fra.-engl., 2008, S.F.)
01:45 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 1) (15)
02:40 Viata lui Timofei Berezin
(sua, 2006, drama) (15)
04:10 Vinyan
(fra.-belg.-engl., 2008, drama) (15)

National Geographic

06:00 Liniile din Nazca
(doc.)
07:00 Ingineri
(s. doc.) - Aeroportul din Hong Kong
08:00 Gheparzii
(doc.)
09:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - High Speed 1
11:00 Ucigasii de serpi
Bursucii din Kalahari (doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Balistica
13:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 5)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Incendiu pe partie
14:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - High Speed 1
15:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Trenul viitorului
16:00 Marele alb
(f. doc.)
17:00 In pantec:Animale
(doc.)
18:00 Bastinasii
(s. doc.) - Spre Marea Britanie
19:00 Calatorii periculoase
(s. doc.) - Sani Pass
20:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 6)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Guadalajara
21:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Sarlatanul din Quito
22:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Magie si haos
23:00 Real?
(s. doc.) - Viata pe Marte
00:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Sarlatanul din Quito
01:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Magie si haos
02:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 6)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Guadalajara
03:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Sarlatanul din Quito
04:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Magie si haos
05:00 Calatorii periculoase
(s. doc.) - Sani Pass

ProCinema

07:15 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 2) (reluare)
07:45 Simone
(sua, 2002, com.) (AP)
10:30 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 1)
10:45 Teleshopping
11:00 Casa Foster
Casa Foster pentru prieteni imaginari
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Lumea PRO CINEMA
14:45 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 26)
15:45 Glorie si onoare (Cucerirea Angliei)
(fra.-rom.-elv., 1981, actiune)
17:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 2/22)
18:30 Ora vesela
(2006, s. com., episodul 1)
20:00 Serii fara limite
Dinastia Tudorilor
21:00 Comedia in esenta tare: Veronica
Prietenii tai
21:30 Comedia in esenta tare: Veronica
Prietenii tai
22:00 Filmul de 10: Monstrii
(sua, 2005, horror) (15)
00:00 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 8) (12)
01:00 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 9) (12)
02:00 Monstrii
(sua, 2005, horror) (15)
03:30 Dinastia Tudorilor
(irl.-can.-sua, 2007, s, episodul 10)
04:30 Lumea PRO CINEMA
05:00 Apropo TV