Digi TV Film: Program TV: 16-03-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:01 Spacejam
08:31 Inglorius basterds
11:00 Fighting
13:00 Public enemies
15:30 Sophies choice
18:01 The last house on the left
20:01 Inglorius basterds
22:31 The soloist
00:32 The last house on the left
02:30 Fighting
04:31 Schindlers list

Digi Film 2

07:01 The interpreter
09:30 The soloist
11:30 The last house on the left
13:30 Inglorius basterds
16:00 The Flintstones
18:01 Fighting
20:00 Public enemies
22:31 The boat that rocked
01:02 Spacejam
02:31 Inglorius basterds
05:00 The soloist

AXN

07:00 Survivor - Cook Islands
(sua, 2000, actiune-reality, ep 14)
07:55 Zoom
08:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., ep 22/84)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 6)
10:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 17)
10:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 18)
10:55 Zoom
11:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 8)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 22)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 7)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 13)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 14)
16:00 Survivor - Cook Islands
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 15)
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 19)
17:55 Zoom
18:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 9)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 15)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16)
20:55 Zoom
21:00 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 21)
22:00
22:10 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 22)
23:00
23:35 Vampiri, crime si
povesti de dragoste
00:00
00:35 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 1)
00:55
01:00
02:00
02:30 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 21)
03:00
03:35 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 22)
03:50
04:35 Vampiri, crime si
povesti de dragoste
05:00 Promo
05:20

Cinemax

07:00 Great Balls of Fire!
(sua, 1989, drama) (15)
08:45 Nebunia regelui George
(engl., 1994, dr. ist.) (12)
10:35 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
11:05 Tokyo Sonata
(jap.-hol.-hongk., 2008, drama)
13:05 Anul lupului
(fin., 2007, dr. romantic.) (12)
14:45 Elvis Mitchell: Interviuri
Edward Norton (12)
15:15 Perseverenta
(fra., 2007, drama) (12)
17:00 Nascut invingator
(sua, 1984, drama) (12)
19:15 Insula lui Pascali
(engl.-it., 1988, drama) (12)
21:00 Moartea printesei Diana
(sua-lux.-engl., 2007, dram. Bio.)
22:30 Jocul
(sua, 1997, thrill.) (15)
00:40 Desprinderea
(sua, 1971, com.) (12)
02:10 In prima linie
(sua, 1983, drama) (15)
04:15 Nascut pe 4 iulie
(sua, 1989, dr. razb.) (15)

HBO

06:00 Batman: Cavalerul din Gotham
(sua-jap., 2008, f. doc.)
07:15 Premiile Bafta 2010
09:20 Operatiunea Valkyrie
(sua-ger., 2008, drama) (12)
11:20 La 25 de ani ma sinucid
(sua, 2005, com. rom.) (15)
12:50 Regele Scorpion
(sua-ger., 2001, actiune) (12)
14:20 Ispasire
(engl.-fra., 2007, drama) (12)
16:20 Un sarut adevarat
(sua, 1999, com.) (12)
18:10 Plan de joc
(sua, 2007, com.) (12)
20:00 Angus si sarutul perfect
(sua, 2008, com.) (12)
21:40 Tatal meu, Romulus
( aus., 2007, dram. Bio.) (15)
23:25 Greu de ucis
(sua, 1988, actiune) (12)
01:35 Greu de ucis 2
(sua, 1990, actiune) (AP)
03:35 Crimele din Oxford
(spa.-engl.-fra., 2008, polit.) (15)
05:20 Pe platourile de filmare

National Geographic

06:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 6)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Guadalajara
07:00 Enigmele Bibliei
(f. s. doc.) - Cartea Revelatiei
08:00 Marele alb
(f. doc.)
09:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Sarlatanul din Quito
10:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Magie si haos
11:00 Babuinii aurii
(doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Continente in coliziune
13:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 6)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Guadalajara
14:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Sarlatanul din Quito
15:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Magie si haos
16:00 Leoparzii ucigasi
(doc.)
17:00 Paralei
(f. doc.)
18:00 Bastinasii
(s. doc.) - Clasa muncitoare
19:00 Ingineri
(s. doc.) - Podul Millau
20:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 7)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Cernobil
21:00 Ingineri
(s. doc.) - Muzeul Guggenheim
22:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Lansarea rachetei
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Calatoria in timp
00:00 Ingineri
(s. doc.) - Muzeul Guggenheim
01:00 Reparatii de top
s. doc.) - Lansarea rachetei
02:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 7)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Cernobil
03:00 Ingineri
(s. doc.) - Muzeul Guggenheim
04:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Lansarea rachetei
05:00 Ingineri
(s. doc.) - Podul Millau

ProCinema

07:45 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 1)
08:15 Casa Foster
Casa Foster pentru prieteni imaginari
08:45 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 2/22)
09:45 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 23)
10:15 Teleshopping
10:30 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 2)
11:00 Casa Foster
Casa Foster pentru prieteni imaginari
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 24)
15:00 Bau Bau
Greseli din lumea filmului
15:15 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 3/22)
16:15 Ora vesela
(2006, s. com., episodul 2) (AP)
16:45 La Bamba
(sua, 1987, dr. muz.) (AP)
19:00 Serii fara limite
Veronica Mars (sua, 2004, s, episodul 2)
20:00 Aviatorul
(sua, 2004, drama) (12)
23:30 Un mascul extraterestru
(sua, 2000, com. SF) (15)
01:30 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 10)
02:30 Aviatorul
(sua, 2004, drama) (12)
05:15 Lumea PRO CINEMA
05:45 Apropo TV