Results 1 to 4 of 4

Thread: Premiumx tecwiew

 1. #1
  Contributing Member
  Join Date
  27-01-2010
  Location
  VLORE ALBANIA
  Posts
  496
  Uploads
  1

  Premiumx tecwiew

  PERSHENDETJE me ra ne dore nje aparat i tille pashe qe eshte me port interneti a mund te me japi informacion me te hollesishem ndonje anetar i forumit qe ka eksperience me kete satelit, vesioni i SW 2.74 i qershorit 2009 hap rai dhe digitv por vonohet pak, a mund te shikoj ndonje pakete tjeter me ndihmen e internetit, aparati eshte TECVIEW 2050. FLM

 2. #2
  Moderator
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  738
  Uploads
  91

  Re: Premiumx tecwiew

  ky aparat mund te lidhet me server cccam dhe mund te shikosh me shume kanale .......ketu shitesh me gjith server ...ka dhe menu sekrete por nuk e mbaj mand tani per tani sepse ka shume kohe kur me ra nje aparatur e tille ,,,,,

 3. #3
  Contributing Member
  Join Date
  27-01-2010
  Location
  VLORE ALBANIA
  Posts
  496
  Uploads
  1

  Re: Premiumx tecwiew

  TAMO harrova te te thoja se i bera dhe nje resset aparatit mund te kete ndikuar per punen e serverit a mund te me ndihmosh si ta rregulloj, une nuk kam patur te bej me keta lloj aparatesh hera e pare qe me bie ne dore nje i tille.

 4. #4
  VIP Member -dr-alb's Avatar
  Join Date
  02-05-2007
  Location
  plazh
  Posts
  893
  Uploads
  27

  Re: Premiumx tecwiew

  ktu ke firm e fundit per kte aparat , v2.75

Similar Threads

 1. PremiumX Tools
  By Satty in forum PremiumX
  Replies: 2
  Last Post: 15-12-2009, 01:08:02
 2. PremiumX Firmware
  By PAN in forum PremiumX
  Replies: 13
  Last Post: 15-12-2009, 01:04:13
 3. PremiumX Chat
  By kcmg in forum PremiumX
  Replies: 8
  Last Post: 31-07-2006, 15:02:35
 4. Premiumx!!!!!!!!!!! Multi?????????
  By fufu37 in forum French / Français
  Replies: 0
  Last Post: 27-11-2005, 12:18:10
 5. Premiumx Board
  By gisolu67 in forum German / Deutsch
  Replies: 4
  Last Post: 30-09-2005, 07:00:58

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •