Digi TV Film: Program TV: 17-03-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1° West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

08:01 Public enemies
10:30 The soloist
12:30 Inglorius basterds
15:01 The boat that rocked
17:31 The bridges of Madison County
20:01 City of angels
22:01 The last house on the left
00:01 The Flintstones
02:01 Public enemies
04:30 Inglorius basterds

Digi Film 2

07:00 The boat that rocked
09:31 Always
11:30 Tea with Mussolini
13:30 The last house on the left
15:31 Fighting
17:31 Public enemies
20:01 The soloist
22:00 Inglorius basterds
00:30 The boat that rocked
03:00 The interpreter
05:31 Fighting

AXN

07:00 Survivor - Cook Islands
(sua, 2000, acţiune-reality, episodul 15)
08:00
08:55 Zoom
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 7)
10:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 19
10:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 20)
10:55 Zoom
11:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 9)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 2)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 8)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 15)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16)
16:00
16:05 Survivor - Cook Islands
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 16)
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 3)
18:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 10)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 17)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18)
20:55 Zoom
21:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 16)
22:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 17)
23:00 Vampiri, crime si
povesti de dragoste
00:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 2)
00:55
01:00
01:55 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 16)
02:00
02:40 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 17)
03:00
03:25 Vampiri, crime si
povesti de dragoste
03:45
04:30
05:00 Promo
05:20

Cinemax

06:35 Cafeneaua vedetelor
A. Beach / J. Bradford / G. Miller
07:00 Furios si iute: Tokyo Drift
(sua, 2006, actiune) (12)
08:45 Nascut invingator
(sua, 1984, drama) (12)
11:00 Elvis Mitchell: Interviuri
Quentin Tarantino (12)
11:30 Moartea printesei Diana
(sua-lux.-engl., 2007, dram. Bio.)
13:05 Insula lui Pascali
(engl.-it., 1988, drama) (12)
14:50 Elvis Mitchell: Interviuri
Joan Allen (12)
15:20 Prima de asigurare
(sua, 1966, com., a-n) (12)
17:25 Poveste de toamna
(fra., 1998, f. rom.) (12)
19:15 Furios si iute: Tokyo Drift
(sua, 2006, actiune) (12)
21:00 Joe si Max
(sua-ger., 2002, drama) (12)
22:55 8
(fra., 2008, drama) (12)
00:40 Diavolii
(engl., 1971, drama)
02:30 Arta razboiului: Tradarea
(can., 2008, actiune) (15)
04:05 Povesti americane
(sua, 2006, drama) (15)
05:35 Gothic
(engl., 1986, horror) (15)

HBO

06:00 Regele Scorpion
(sua-ger., 2001, actiune) (12)
07:30 Ispasire
(engl.-fra., 2007, drama) (12)
09:30 Un sarut adevarat
(sua, 1999, com.) (12)
11:15 Plan de joc
(sua, 2007, com.) (12)
13:05 Pe platourile de filmare
13:35 Mai multe versiuni ale mele
(sua, 2007, com.) (12)
15:00 Clica
(sua, 2008, com.) (12)
16:25 Spioni de elita
(engl.-sua, 2001, polit.) (12)
18:30 Domnul Woodcock
(sua, 2007, com.) (12)
20:00 Intamplarea
(ind.-sua, 2008, drama) (15)
21:30 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 1) (15)
22:25 Che - Prima parte
(fra.-spa.-sua, 2008, drama) (15)
00:35 Che - Partea a doua
(spa.-fra.-sua, 2008, dram. Bio.) (15)
02:45 Freebird
(engl., 2008, com.) (15)
04:15 Dorothy Mills
(irl.-fra., 2008, thrill.) (15)

National Geographic

06:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 7)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Cernobil
07:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Elefantul
08:00 Leoparzii ucigasi
(doc.)
09:00 Ingineri
(s. doc.) - Muzeul Guggenheim
10:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Lansarea rachetei
11:00 Alcatrz in lumea ursilor polari
(doc. nat.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Abisuri
13:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 7)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Cernobil
14:00 Ingineri
(s. doc.) - Muzeul Guggenheim
15:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Lansarea rachetei
16:00 Sfanta vaca
(doc.)
17:00 In pantec:Pisici
(f. doc.)
18:00 Bastinasii
(s. doc.) - Intalnire speciala
19:00 Enigmele Bibliei
(f. s. doc.)Regii uitati ai Israelului
20:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 8)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Sunset Limited
21:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - Vanatoarea
22:00 Arme: Masini de lupta
23:00 Mare,mai mare,maxim
(s. doc.)Statia Spatiala Internationala
00:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - Vanatoarea
01:00 Batalia Atlanticului
02:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 8)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Sunset Limited
03:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - Vānătoarea
04:00 Arme: Masini de lupta
05:00 Enigmele Bibliei
(f. s. doc.)Regii uitati ai Israelului

ProCinema

07:15 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 2)
07:45 Casa Foster
Casa Foster pentru prieteni imaginari
08:15 La Bamba
(sua, 1987, dr. muz.) (AP)
10:15 Teleshopping
10:30 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 3)
11:00 Casa Foster
Casa Foster pentru prieteni imaginari
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 3/22)
15:15 Bau Bau
Greseli din lumea filmului
15:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 4/22)
16:30 Ora vesela
(2006, s. com., episodul 3) (AP)
17:00 Stransa cu usa
(sua, 1955, com., a-n) (AP)
19:00 Serii fara limite
Veronica Mars (sua, 2004, s, episodul 3)
21:00 Comedia in esenta tare: Veronica
Seinfeld (sua, 1990, s. com., episodul 101)
21:30 Comedia in esenta tare: Veronica
Seinfeld (sua, 1990, s. com., episodul 102)
22:00 Filmul de 10
Amintiri readuse la viata (sua, 2004, drama)
00:00 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 11)
01:00 Dl. Jones
(sua, 1993, dr. romantic.) (15)
03:00 In slujba diavolului
(sua, 2006, s. politist, episodul 6)
03:45 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 11)
04:30 Lumea PRO CINEMA
05:00 Apropo TV