Digi TV Film: Program TV: 18-03-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:01 The soloist
09:00 The last house on the left
11:01 Sophies choice
13:30 The boat that rocked
16:00 Inglorius basterds
18:31 All night long
20:00 Fighting
22:01 Public enemies
00:30 The bridges of Madison County
03:00 Tea with Mussolini
05:01 City of angels

Digi Film 2

07:30 Schindlers list
11:00 Inglorius basterds
13:31 Public enemies
16:00 The soloist
18:00 The last house on the left
20:00 Inglorius basterds
22:30 Spacejam
00:00 Schindlers list
03:30 The last house on the left
05:32 Inglorius basterds

AXN

07:00 Survivor - Cook Islands
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 16)
07:55 Zoom
08:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., ep 23/84)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 8)
10:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 21)
10:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 21)
10:55 Zoom
11:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 10)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 3)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 9)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 17)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18)
16:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 1)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 4)
18:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 11)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 19)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 20)
20:55 Zoom
21:00 CSI: New York
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 23)
22:00 CSI: New York
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 24)
23:00 Vampiri, crime si
povesti de dragoste
00:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 3)
00:55
01:00
01:35 CSI: New York
Criminalistii
02:00
02:35 CSI: New York
Criminalistii
03:00
03:20 Vampiri, crime si
povesti de dragoste
03:50
04:25
05:00 Promo
05:15

Cinemax

07:00 Prima de asigurare
(sua, 1966, com., a-n) (12)
09:05 Joe si Max
(sua-ger., 2002, drama) (12)
11:05 Poveste de toamna
(fra., 1998, f. rom.) (12)
12:55 Ascunzatoare la vedere
sua, 1980, drama) (15)
14:30 Arlen Faber
(sua, 2009, com. rom.) (12)
16:05 Mare necaz
(sua, 1985, com.) (12)
17:35 Sotia anarhistului
(ger.-spa.-fra., 2008, dr. ist., col., a-n)
19:30 Fetita din capatul strazii
(can.-sua-fra., 1976, dr. romantic.)
21:00 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 10)
21:50 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 11)
22:40 Campiile mortii
(engl., 1984, dr. razb.) (12)
01:00 Drum fara intoarcere
(sua, 2009, actiune) (15)
02:30 South Park
South Park: mai mare, mai lung si necenzurat
03:50 Carrie
(sua, 1976, thrill.) (18)
05:25 Dragoste de tata
(sua, 2006, actiune) (15)

HBO

06:00 Mai multe versiuni ale mele
(sua, 2007, com.) (12)
07:25 Clica
(sua, 2008, com.) (12)
08:50 Domnul Woodcock
(sua, 2007, com.) (12)
10:15 Ca in America
(ung., 2008, com.) (12)
12:10 In Maroc
(it., 2007, com.) (12)
13:40 Casa
(spa., 2008, com.) (12)
15:15 Alvin si veveritele
(sua, 2007, com. de fam.)
16:45 Cainele cu diamante
(sua, 2008, com.)
18:35 Nebunie de primavara
(sua, 2009, com.) (12)
20:00 Moartea cu fata umana
(pol., 2007, f. doc., col., a-n) (12)
21:15 Ultimul drum al soldatului Chance
(sua, 2009, dr. razb.) (12)
22:35 Alien 3
(sua, 1992, f. SF de act.) (15)
00:35 Cavalerul negru
(sua, 2008, actiune) (15)
03:05 Razboiul fanilor
(sua, 2008, com.) (AP)
04:35 Marti
(engl., 2008, thrill.) (15)

National Geographic

06:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 8)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Sunset Limited
07:00 Extraterestrii
(doc.) - Luna-Albastra
08:00 Sfanta vaca
(doc.)
09:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - Vanatoarea
10:00 Arme: Masini de lupta
11:00 Gheparzii:Lectii de supravietuire
(doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Tehnologie romana
13:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 8)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Sunset Limited
14:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - Vanatoarea
16:00 Pinguinii in zona mortii
(doc.)
17:00 Caldura ucigatoare
(doc.)
18:00 Bastinasii
(s. doc.) - Viata in armata
19:00 Urias
(f. s. doc.) - Girafa
20:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 9)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Eschede
21:00 Oamenii-rechin
(s. doc.) - Marimea conteaza
22:00 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Viata de strada
22:30 Maimute la furat
(f. s. doc.) - O noua zi
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Oamenii in spatiu
00:00 Oamenii-rechin
(s. doc.) - Marimea conteaza
01:00 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Viata de strada
01:30 Maimute la furat
(f. s. doc.) - O noua zi
02:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 9)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Eschede
03:00 Oamenii-rechin
(s. doc.) - Marimea conteaza
04:00 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Viata de strada
04:30 Maimute la furat
(f. s. doc.) - O noua zi
05:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Girafa

ProCinema

07:15 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 3)
07:45 Casa Foster
Casa Foster pentru prieteni imaginari
08:15 Stransa cu usa
(sua, 1955, com., a-n) (AP)
10:15 Teleshopping
10:30 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 4)
11:00 Casa Foster
Casa Foster pentru prieteni imaginari
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Ora vesela
(2006, s. com., episodul 3)
15:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 101)
15:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 102)
16:00 Bau Bau
Greseli din lumea filmului
16:15 Ora vesela
(2006, s. com., episodul 4)
16:45 Gilda
(sua, 1946, dr. romantic., a-n)
19:00 Serii fara limite
Veronica Mars (sua, 2004, s, episodul 4)
21:00 Comedia in esenta tare: Veronica
Seinfeld (sua, 1990, s. com., episodul 103)
21:30 Comedia in esenta tare: Veronica
Seinfeld (sua, 1990, s. com., episodul 104)
22:00 Filmul de 10: American Ninja 3
(sua, 1989, actiune) (15)
00:00 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 12)
01:00 American Ninja 3
(sua, 1989, actiune) (15) (reluare)
02:30 In slujba diavolului
(sua, 2006, s. politist, episodul 7)
03:15 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 12)
04:00 Lumea PRO CINEMA
04:30 Apropo TV