Digi TV Film: Program TV: 19-03-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:00 Public enemies
09:30 Fighting
11:31 The last house on the left
13:31 Inglorius basterds
16:01 Always
18:01 The soloist
20:01 Public enemies
22:30 Fighting
00:31 All night long
02:00 The soloist
04:00 Inglorius basterds

Digi Film 2

08:00 Sophies choice
10:32 The soloist
12:30 Public enemies
15:01 All night long
16:31 Fighting
18:30 Spacejam
20:01 The last house on the left
22:00 Inglorius basterds
00:31 Always
02:31 Public enemies
05:01 Fighting

AXN

07:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 1)
07:55 Zoom
08:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 24/84)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 9)
10:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 23)
10:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 23)
10:55 Zoom
11:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 11)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 4)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 10)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 19)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 19)
16:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 2)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 5)
18:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 12)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 21)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 22)
20:55 Zoom
21:00 Vieti curate
(sua, 2008, s, episodul 4)
22:00 Frica
(sua-can., 2008, s. horror, episodul 3)
23:00 Vampiri, crime si
povesti de dragoste
23:55
00:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 4)
00:50
00:55
01:55 Vieti curate
(sua, 2008, s, episodul 4)
02:40 Frica
(sua-can., 2008, s. horror, episodul 3)
03:25 Vampiri, crime si
povesti de dragoste

Cinemax

07:00 Mare necaz
(sua, 1985, com.) (12)
08:30 Fetita din capatul strazii
(can.-sua-fra., 1976, dr. romantic.)
10:00 Ale si Maria
(it., 2008, com.) (12)
10:20 Arlen Faber
(sua, 2009, com. rom.) (12)
11:55 Sotia anarhistului
(ger.-spa.-fra., 2008, dr. ist., col., a-n)
13:50 Great Balls of Fire!
(sua, 1989, drama) (15)
15:35 Un bilet pentru Korsor
(dan., 2008, com. rom.) (15)
17:20 Nopti in Rodanthe
(sua- aus., 2008, dr. romantic.)
18:55 Maria Stuart
(engl., 1972, drama) (12)
21:00 Tom Jones
(engl., 1963, com.) (12)
23:05 Incrucisarea
(sua-RFG, 1980, thrill.) (18)
00:45 Ciclul
(can., 2008, horror) (18)
02:10 Incredere tradata
(sua, 1990, com.) (12)
03:55 Mireasa hotomana
(can.-engl., 2007, drama) (15)
05:25 Orasul lui Diggs
(sua, 1992, drama) (15)

HBO

06:00 Casa
(spa., 2008, com.) (12)
07:35 Alvin si veveritele
(sua, 2007, com. de fam.)
09:05 Cainele cu diamante
(sua, 2008, com.)
10:50 Nebunie de primavara
(sua, 2009, com.) (12)
12:10 Puterea numelui
(ind.-sua, 2006, drama) (12)
14:10 Pastreaza amintirile
(sua, 2008, drama) (12)
15:40 Aurul nebunilor
(sua, 2008, f. rom. avent.) (12)
17:30 Amurg
(sua, 2008, drama) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 1) (15)
21:00 Calca apasat
Calca apasat: Povestea lui Dewey Cox
22:35 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 5) (15)
23:05 Stapanii strazilor
(sua, 2008, thrill.)
00:05 Aliens - Misiune de pedeapsa
(sua-engl., 1986, S.F.) (15)
03:10 Baietii pierduti: Tribul
(sua-can., 2008, comedie-horror) (18)
04:45 Sunt un animal!
(sua, 2007, f. doc.) (15)

National Geographic

06:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 9)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Eschede
07:00 Calatorii periculoase
(s. doc.) - Sani Pass
08:00 Pinguinii in zona mortii
(doc.)
09:00 Oamenii-rechin
(s. doc.) - Marimea conteaza
10:00 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Viata de strada
10:30 Maimute la furat
(f. s. doc.) - O noua zi
11:00 In pantec:Animale
(doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Moartea Soarelui
13:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 9)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Eschede
14:00 Oamenii-rechin
(s. doc.) - Marimea conteaza
15:30 Maimute la furat
(f. s. doc.) - O noua zi
16:00 Caracatite si vulcani
(doc. nat.)
17:00 Uriasii din Denalii
(doc.)
18:00 Bastinasii
(s. doc.) - Cowboy
19:00 Riposta naturii
(s. doc.) - Alunecari de teren
20:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 10)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Incendiu pe Star
21:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Extreme
22:00 Tabu
(f. s. doc.) - Trupuri bizare
23:00 Ingineri
(s. doc.) - Observatorul Keck
00:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Extreme
01:00 Tabu
(f. s. doc.) - Trupuri bizare
02:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 10)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Incendiu pe Star
03:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Extreme
04:00 Tabu
(f. s. doc.) - Trupuri bizare
05:00 Riposta naturii
(s. doc.) - Alunecari de teren

ProCinema

07:00 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 4)
07:30 Casa Foster
Casa Foster pentru prieteni imaginari
08:00 Gilda
(sua, 1946, dr. romantic., a-n)
10:15 Teleshopping
10:30 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 5)
11:00 Casa Foster
Casa Foster pentru prieteni imaginari
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Ora vesela
(2006, s. com., episodul 4)
15:00 Veronica Mars
(sua, 2004, s, episodul 4)
16:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 103)
16:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 104)
17:00 Ora vesela
(2006, s. com., episodul 5) (AP)
17:30 Sageata neagra
(sua, 1948, avent., a-n) (AP)
19:00 Serii fara limite
Veronica Mars (sua, 2004, s, episodul 5)
20:00 Baieti destepti
(sua, 1986, com.) (12)
22:00 Filmul de 10: Jucatorul
(sua, 2000, drama) (15)
00:00 CSI: Miami
(sua, 2002, s. politist, episodul 14)
01:00 Un martor in plus
(sua, 1989, thrill.) (15)
02:30 Jucatorul
(sua, 2000, drama) (15)
04:00 Lumea PRO CINEMA