Digi TV Film: Program TV: 20-03-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 The interpreter
09:01 The Flintstones
11:01 Fighting
13:01 Public enemies
15:31 The last house on the left
17:30 Inglorius basterds
20:00 The soloist
22:00 Sophies choice
00:31 The interpreter
03:02 The last house on the left
05:01 Public enemies

Digi Film 2

07:01 The last house on the left
09:01 The soloist
11:00 Inglorius basterds
13:30 Tea with Mussolini
15:31 The bridges of Madison County
18:02 Fighting
20:01 City of angels
22:01 Public enemies
00:30 Inglorius basterds
03:00 Fighting
05:01 The soloist

AXN

06:00 Promo
07:00 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 12)
08:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 1)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 21)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 22)
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., episodul 10)
12:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 7)
13:10 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, ep 8)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 18)
15:00 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 6
16:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 21)
17:10 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 14)
18:10 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 6)
19:10 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 7)
20:10 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 6)
21:10 Flashforward
Amintiri din viitor
22:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 19)
23:10 CSI: New York
Criminalistii
00:10 CSI: New York
Criminalistii
01:10 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 21)
02:25 Genesis
(spa., 2006, s, episodul 22)
03:25 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 6)
04:10 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 7)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Impromptu
(engl.-fra., 1991, com. rom.) (12)
08:45 Scripcarul pe acoperis
(sua, 1971, f. muz.)
11:40 La revedere, Solo!
(sua, 2008, com.) (12)
13:10 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
13:40 Furios si iute: Tokyo Drift
(sua, 2006, actiune) (12)
15:20 Kamataki
(can.-jap., 2005, drama) (12)
17:15 Rocky
(sua, 1976, drama) (12)
19:10 Impromptu
(engl.-fra., 1991, com. rom.) (12)
21:00 Va declar sot si... sotie?
(sua, 2007, com.) (12)
23:00 Fratii
spa., 2008, com. rom.) (12)
00:50 Ultimul Pulcinella
(it., 2008, drama) (15)
02:25 Urasc filmele muzicale
(sua, 2007, f. de scurt m.) (12)
02:50 Carrington
(engl., 1995, dr. romantic.) (15)
04:50 Parasomnia
(sua, 2008, horror) (18)

HBO

06:00 27 de rochii
(sua, 2008, com. rom.) (12)
07:50 Batman: Cavalerul din Gotham
(sua-jap., 2008, f. doc.)
09:05 Romeo si Julieta se casatoresc
(braz., 2005, com. rom.) (12)
10:40 Fratele lui Mos Craciun
(sua, 2007, com.) (12)
12:35 Angus si sarutul perfect
(sua, 2008, com.) (12)
14:15 Cronicile din Narnia
Cronicile din Narnia: Printul Caspian
16:45 27 de rochii
(sua, 2008, com. rom.) (12)
18:35 Scooby Doo - Misterul incepe
(sua-can., 2009, com.)
20:00 Californication
(sua, 2007, s, episodul 12) (15)
20:30 Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 12) (AP)
21:00 Copiii tatalui
(engl.-sua, 2006, S.F.) (15)
22:50 Omul din interior
(sua, 2006, thrill. act.) (15)
00:55 Lichidati-i!
(sua, 2007, thrill. act.) (12)
02:20 Elizabeth: Epoca de Aur
(engl., 2007, drama)
04:15 Viata lui Timofei Berezin
(sua, 2006, drama) (15)

National Geographic

06:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 10)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Incendiu pe Star
07:00 Ingineri
(s. doc.) - Muzeul Guggenheim
08:00 Creaturile tunetului
(f. doc.)
09:00 Banditii din Selous
(doc.)
10:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.) -
11:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Schimbare de antena
12:00 Ingineri
(s. doc.) - Airbus A380
13:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - Aproape invinsi
14:00 Musca-ma
(s. doc.) - Mexic
15:00 Rechinul Nicole
(f. doc.)
16:00 Secretele primului imparat
(doc.)
17:00 Orasul interzis
(f. doc.) - Secretele
18:00 Orasul interzis
(f. doc.) - Supravietuirea
19:00 Mumii made in China
(doc.)
20:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.)
21:00 Elicoptere la razboi
Amintiri din Vietnam (f. doc.)
22:00 Ingineri
(s. doc.) - Podul Millau
23:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Magie si haos
00:00 Tabu
(f. s. doc.) - Trupuri bizare
01:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.)In spatele usilor inchise
02:00 Elicoptere la razboi
Amintiri din Vietnam (f. doc.)
03:00 Ingineri
(s. doc.) - Podul Millau
04:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Magie si haos
05:00 Tabu
(f. s. doc.) - Trupuri bizare

ProCinema

07:45 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
09:00 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
10:00 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 5)
10:30 Casa Foster
Casa Foster pentru prieteni imaginari
11:00 Descopera Romania
11:30 Ora vesela
(2006, s. com., episodul 5) (AP)
12:00 Veronica Mars
(sua, 2004, s, episodul 5) (AP)
13:00 Entertainment News
(episodul 20) (AP)
14:00 Sageata neagra
(sua, 1948, avent., a-n) (AP)
15:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 11)
16:00 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., episodul 1)
17:00 Pretul pasiunii
(sua, 1992, drama) (AP)
19:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, episodul 9) (AP)
20:00 Punctul zero
(sua, 2000, f. de cat.) (AP)
22:00 Film: Inchisoarea ingerilor
(sua, 1994, drama) (15)
01:15 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, episodul 7)
02:15 Film: Inchisoarea ingerilor
(sua, 1994, drama) (15)
05:15 Lumea PRO CINEMA