Digi TV Film: Program TV: 21-03-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:30 Inglorius basterds
10:01 Schindlers list
13:31 The soloist
15:31 Fighting
17:30 Public enemies
20:01 Inglorius basterds
22:30 Spacejam
00:00 Fighting
02:01 Sophies choice
04:30 The last house on the left

Digi Film 2

07:00 All night long
08:31 Always
10:30 Public enemies
13:01 Inglorius basterds
15:32 Sophies choice
18:01 The last house on the left
20:00 The Flintstones
22:01 The soloist
00:01 Public enemies
02:30 Spacejam
04:00 The interpreter

AXN

07:00 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 13)
08:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 2)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 1)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 2)
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act, episodul 11)
12:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, ep 9)
13:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 10)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 19)
15:00 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 7)
16:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 22)
17:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep 1)
18:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 5)
19:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 19
20:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 7)
21:00 Tentatia seductiei
(sua, 1999, thrill.)
22:55 Frica
(sua-can., 2008, s. horror, episodul 3
23:55 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 16)
00:55 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 17)
01:55 Tentatia seductiei
(sua, 1999, thrill.)
03:35 Frica
(sua-can., 2008, s. horror, episodul 3)

Cinemax

06:30 Cafeneaua vedetelor
Ethan Hawke (12)
07:00 Nascut invingator
(sua, 1984, drama) (12)
09:15 Balada lui Lucy Whipple
(sua, 2001, f. avent.fam.) (12)
10:55 Ascunzatoare la vedere
(sua, 1980, drama) (15)
12:30 Tokyo Sonata
(jap.-hol.-hongk., 2008, drama)
14:30 Un pod prea indepartat
(sua-engl., 1977, actiune) (15)
17:20 Straini familiari
(sua, 2008, drama) (12)
18:45 Nascut invingator
(sua, 1984, drama) (12)
21:00 Locul meu sub soare
(fra., 2007, drama) (15)
23:00 Sacalul
(sua-engl.-fra., 1997, actiune) (12)
01:05 Povestea unei fete
( aus., 1984, f. de scurt m.) (15)
01:35 Animal House
(sua, 1978, com.) (15)
03:25 Victimele trecutului
(sua, 2008, drama) (15)
05:05

HBO

06:00 In cautarea semnelor:
In cautarea semnelor: Taramul intunericului
07:40 In flagrant delict
(engl., 2008, com.) (15)
09:15 Regasirea
(sua, 1999, drama) (12)
11:05 Toti prietenii mei
Toti prietenii mei pleaca din Brisbane
12:25 Sticky & Sweet: Madonna
14:30 Domnul Woodcock
(sua, 2007, com.) (12)
15:55 Operatiunea Valkyrie
(sua-ger., 2008, drama) (12)
17:55 Ispasire
(engl.-fra., 2007, drama) (12)
20:00 Nonconformistii
(sua-engl., 2008, dr. romantic.) (12)
22:00 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 1) (15)
22:55 Va curge sange
(sua, 2007, drama) (15)
01:30 Che - Prima parte
(fra.-spa.-sua, 2008, drama) (15)
03:40 Placinta americana 3 - Nunta
(sua-ger., 2003, com.) (18)

National Geographic

06:00 Orasul interzis
(f. doc.) - Supravietuirea
07:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.)In spatele usilor inchise
08:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Lostrita siberiana
09:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Balena
10:00 Paradisuri naturale
Templul tigrilor - Bandhavgarh
11:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Ora de varf
12:00 Ingineri
(s. doc.) - HMS Illustrious
13:00 Generali in razboi
(f. doc.) - Kursk
14:00 Oamenii-rechin
(s. doc.) - Marimea conteza
15:00 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Viata de strada
15:30 Maimute la furat
(f. s. doc.) - O noua casa
16:00 Tezaur nazist
(f. doc.)
18:00 Zidul Berlinului
(f. doc.) - Prima parte
19:00 Zidul Berlinului
(f. doc.) - Partea a doua
20:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - In picaj
21:00 Viata pe Marte
(doc.)
22:00 Planete ciudate
(doc.)
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Bombe murdare
00:00 Viata pe Marte
(doc.)
01:00 Planete ciudate
(doc.)
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Bombe murdare
03:00 Ingineri
(s. doc.) - HMS Illustrious

ProCinema

07:30 Entertainment News
(episodul 10) (reluare)
08:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 11) (reluare)
09:00 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 3)
09:30 Pro Motor
(2007, emis. sport)
10:30 Pretul celebritatii
Episodul 12
11:00 Zoom in 10
(divertisment)
11:15 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, episodul 9)
12:15 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., episodul 1)
13:15 Pretul pasiunii
(sua, 1992, drama) (AP)
15:15 Lumea PRO CINEMA
15:45 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., episodul 2)
16:45 Rabinul si hotul
(sua, 1979, com. west.) (AP)
19:15 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, episodul 10) (AP)
20:15 Glorie si onoare (Cucerirea Angliei)
(fra.-rom.-elv., 1981, actiune) (AP)
22:00 Pe urmele banilor
(sua, 1974, act. com.) (15)
00:30 Aproape de adevar
(sua, 2005, s. politist, episodul 13)
01:30 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 7)
02:30 Pe urmele banilor
(sua, 1974, act. com.) (15)