Digi TV Film: Program TV: 22-03-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 The soloist
08:31 Public enemies
11:01 The bridges of Madison County
13:31 City of angels
15:31 Inglorius basterds
18:00 Tea with Mussolini
20:01 Fighting
22:00 The last house on the left
00:00 The soloist
02:00 The Flintstones
04:00 Schindlers list

Digi Film 2

06:30 Inglorius basterds
09:01 Fighting
11:00 All night long
12:30 The last house on the left
14:30 The soloist
16:30 Schindlers list
20:00 Public enemies
22:30 Inglorius basterds
01:01 The last house on the left
03:30 Inglorius basterds

AXN

07:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 2)
07:55 Zoom
08:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 25)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 10) (AP)
10:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 1) (12)
10:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 2) (12)
10:55 Zoom
11:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 12) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 5) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 11) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 21) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 22) (12)
16:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, acţiune-reality, episodul 3)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 6) (12)
18:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 13) (AP)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 1) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 2) (12)
20:55 Zoom
21:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 20) (12)
22:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 21) (12)
23:00 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 15) (AP)
00:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 5)
00:25
00:30
01:35 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 20) (12)
02:35 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 21) (12)
03:20 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 15) (AP)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Proprietarul
(sua, 1970, com.) (12)
08:55 Un pod prea indepartat
(sua-engl., 1977, actiune) (15)
11:55 Nicholas Nickleby
(sua-engl.-ger., 2002, drama)
14:05 Straini familiari
(sua, 2008, drama) (12)
15:30 Joe si Max
(sua-ger., 2002, drama) (12)
17:20 Violete purpurii
(sua, 2007, dr. romantic.) (12)
19:05 Proprietarul
(sua, 1970, com.) (12)
21:00 Jocul
(sua, 1997, thrill.) (15)
23:05 Acasa
(elv.-fra.-belg., 2008, drama)
00:40 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 10)
01:30 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 11)
02:20 Nascut pe 4 iulie
(sua, 1989, dr. razb.) (15)
04:40 Henry Fool
(sua, 1997, drama) (15)

HBO

06:00 Domnul Woodcock
(sua, 2007, com.) (12)
07:25 Operatiunea Valkyrie
(sua-ger., 2008, drama) (12)
09:25 Ispasire
(engl.-fra., 2007, drama) (12)
11:25 Mai multe versiuni ale mele
(sua, 2007, com.) (12)
12:50 Domnisoara Pettigrew
(engl.-sua, 2008, com. rom.) (12)
14:20 Moulin Rouge!
(sua- aus., 2001, f. rom.) (12)
16:25 Schimbare de roluri
(fra., 2008, com.) (12)
18:00 Echipa de fotbal
(sua, 2007, com.) (AP)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 2) (15)
20:55 Baiatul in pijama vargata
(engl.-sua, 2008, drama) (12)
22:30 Californication
(sua, 2007, s, episodul 12) (15)
23:00 Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 12) (AP)
23:30 Beowulf
(sua, 2007, avent.) (12)
01:25 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 2) (15)
02:15 Informatorii
(sua-ger., 2009, polit.) (15)
03:50 Alien vs. Predator - Requiem
(sua, 2007, actiune) (15)
05:30 Pe platourile de filmare

National Geographic

06:00 Zidul Berlinului
(f. doc.)
07:00 Ingineri
(s. doc.)
08:00 Caracatite si vulcani
(doc. nat.)
09:00 Viata de pe Marte
(doc.)
10:00 Planete ciudate
(doc.)
11:00 Ucigasii de serpi
Ucigasii de serpi: Bursucii din Kalahari
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Sex
13:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 10)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
14:00 Viata de pe Marte
(doc.)
15:00 Planete ciudate
(doc.)
16:00 Invazia enotilor
17:00 Animale sclipitoare
(s. doc.)
18:00 Bastinasii
(s. doc.)
19:00 Calatorii periculoase
(s. doc.)
20:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 1)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
21:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
22:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.)
23:00 Culise
(s. doc.)
00:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
01:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.)
02:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 1)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
03:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
04:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.)
05:00 Calatorii periculoase
(s. doc.)

ProCinema

07:15 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 3) (reluare)
07:45 Rabinul si hotul
(sua, 1979, com. west.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 6)
11:00 Casa Foster
Casa Foster pentru prieteni imaginari
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo (reluare)
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Lumea PRO CINEMA
14:45 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., episodul 2) (AP)
15:45 Glorie si onoare (Cucerirea Angliei)
(fra.-rom.-elv., 1982, actiune) (AP)
17:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 5/22) (AP)
18:30 Ora vesela
(2006, s. com., episodul 6) (AP)
19:00 Serii fara limite: Veronica Mars
(sua, 2004, s, episodul 6) (AP) Sezonul III
20:00 Serii fara limite: Cei noua
(sua, 2006, s. politist, episodul 1) (12)
21:00 Comedia in esenta tare
Comedia in esenta tare: Prietenii tai
21:30 Comedia in esenta tare
Comedia in esenta tare: Prietenii tai
22:00 Filmul de 10
Filmul de 10: Cineva care sa ma apere
00:15 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 13) (12)
01:15 Cineva care sa ma apere
(sua, 1987, thrill. act.) (15) (reluare)
03:45 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 13) (12)
04:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:00 Apropo TV
(divertisment)