Results 1 to 4 of 4

Thread: Kerkoj Sqarim ..

 1. #1

  Exclamation Kerkoj Sqarim ..

  Pershendetje !!
  Jam anetar i ri , nashta po i thej pak rregullat e po postoj menjehere , ama kam 1 pytje !

  Tash.. para disa diteve, m'erdh 1 oferte prej 1 shperndaresi interneti ktu .. me tha se nese don me e qit TELEVIZIONIN kshtu me e ba me Satelit , ku aty perfshiheshin paketat DIGITALB edhe TRING dyjat per vetem 5 euro ne muaj :O , vetem 3 muajt e pare dhe resiveri 70 euro ne fillim .. .. une nuk e qita , se jom i abonum n'digitalb per 1 vjet .. ama e qiti mixha , ai e ka lidh me PC , diqka edhe , po punojne ehe kanalet e BIG BROTHER e kto ..
  veq dashta me ju pyt qysh ka mundesi ?? a osht e lejushme .. ?? ( se ata i kom pyt, m'kan than kemi ble server, ama s'ju besova :: )


  Faleminderit .. ( m'falni nese i kom thy rregullat , ama kerkoj pergjigje) ..

 2. #2

  Re: Kerkoj Sqarim ..

  une me sa kuptova mixha yt ka bler DREAMBOX e cila lidhet me internet ( nga ruteri kuptohet) dhe per te marur kodet ti duhet te kesh nje
  server ku ajo paguhet ne muaj....

  nese deshiron server lajmerohu ne pm
  ke te hapura
  digialb
  tringtv
  sky italia
  etj

 3. #3

  Re: Kerkoj Sqarim ..

  Qashtu osht Problem .. :P

  e kta serverat qysh jon , a kushtojn hiq a qysh jon
  spjegomi pak qe nuk priton ??

 4. #4
  Senior Member
  Join Date
  29-10-2009
  Posts
  175
  Uploads
  11

  Re: Kerkoj Sqarim ..

  Quote Originally Posted by WarLock. View Post
  Qashtu osht Problem .. :P

  e kta serverat qysh jon , a kushtojn hiq a qysh jon
  spjegomi pak qe nuk priton ??
  Njashtu si t'tha problemi asht... Nuk asht problem me pa DigitALB...Receiver duhet me kene linux. Por nuk mundesh me shiku kanalet HD. Po ke gjet nje forum shume te mire ku mundesh te gjesh gjithe pergjigjet e pyetjeve tuaja, vetem kerko.

Similar Threads

 1. kerkoj falje
  By ELISGJYLAMETI in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 21-01-2009, 20:11:49
 2. Kerkoj ndihme
  By gertl in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 26-12-2008, 10:27:50
 3. kerkoj server ...!?
  By axxe in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 19-11-2008, 17:10:28
 4. nje sqarim
  By tamo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 19
  Last Post: 28-07-2008, 19:45:41
 5. kerkoj Dragon ?
  By mysybet123 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 10-08-2006, 23:15:28

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •