Results 1 to 2 of 2

Thread: Dm 500-s

 1. #1
  Junior Member
  Join Date
  17-03-2005
  Posts
  16
  Uploads
  0

  Dm 500-s

  Pershendetje! Kush mund te me ndihmoje per nje Dreambox dm500. Mbasi aplikova jtag, dreamup soft nuk e njeh si aparat dhe nuk mund te bej upload megjithese ne instruksionet e dhena thote qe mund ti beni upload softin sapo te mbaroni me jtag. Ndersa me jtag e hap dhe ben modifikimet e duhura. Dreamupload soft e njeh po nuk aktivizon butonin flash! Ka ndonjeri ndonje ide???

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Dm 500-s

  duhet te shkruash ne temen e dreambox ! kurse ti ke hapur teme te re kur kjo teme egziston.
  vazhdoje komentin ne temen e duhur.

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •