Digi TV Film: Program TV: 23-03-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:30 Fighting
09:30 Spacejam
11:00 Inglorius basterds
13:30 The last house on the left
15:30 Public enemies
18:01 Always
20:00 Inglorius basterds
22:31 The soloist
00:32 City of angels
02:30 Inglorius basterds
05:00 Public enemies

Digi Film 2

06:01 Public enemies
08:32 Tea with Mussolini
10:31 The soloist
12:31 Sophies choice
15:00 Inglorius basterds
17:31 The bridges of Madison County
20:01 The last house on the left
22:01 Fighting
00:00 Spacejam
01:30 Always
03:30 Fighting
05:31 The soloist

AXN

07:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 3)
07:55 Zoom
08:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 26)
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 11) (AP)
10:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 3) (12)
10:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 4) (12)
10:55 Zoom
11:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 13) (AP)
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 6) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 12) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 1) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 2) (12)
16:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 4)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 7) (12)
18:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 14) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 3) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 4) (12)
20:55 Zoom
21:00 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 1) (AP)
22:00 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 2) (AP)
22:55 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 16) (AP)
23:55 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 6)
01:25 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 1) (AP)
02:20 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 2) (AP)
03:00 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 16) (AP)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Sub zapada
(spa., 2008, drama) (12)
08:45 Arlen Faber
(sua, 2009, com. rom.) (12)
10:20 Violete purpurii
(sua, 2007, dr. romantic.) (12)
12:05 Cei mai buni regizori
De la Hollywood - Richard Donner
12:35 Tom Jones
(engl., 1963, com.) (12)
14:40 La revedere, Solo!
(sua, 2008, com.) (12)
16:10 Sub zapada
(spa., 2008, drama) (12)
17:50 Mare necaz
(sua, 1985, com.) (12)
19:20 Arlen Faber
(sua, 2009, com. rom.) (12)
21:00 Departe de Moscova
(sua, 1984, com.) (12)
22:55 Dragoste de tata
(sua, 2006, actiune) (15)
00:30 Orasul uitat de Dumnezeu
(spa., 2008, thrill.) (18)
01:55 Gradini de piatra
(sua, 1987, dr. răzb.) (15)
03:45 Jerusalema
(sud afr., 2008, actiune) (15)
05:40 South Park
Mai mare, mai lung Si necenzurat

HBO

06:00 Domnisoara Pettigrew
(engl.-sua, 2008, com. rom.) (12)
07:30 Moulin Rouge!
(sua- aus., 2001, f. rom.) (12)
09:35 Schimbare de roluri
(fra., 2008, com.) (12)
11:05 Echipa de fotbal
(sua, 2007, com.) (AP)
12:30 Jiltul sirenei
(sua-can., 2006, dr. romantic.) (12)
14:00 Ultimul drum al soldatului Chance
(sua, 2009, dr. razb.) (12)
15:15 Kaiser Chiefs Live at Elland Road
16:45 Ti-l prezint pe Dave
(sua, 2008, com.) (AP)
18:15 Ca$h
(fra., 2008, com.) (12)
20:00 Agathe Clery
(fra., 2008, com.) (AP)
21:50 Bellamy
(fra., 2009, polit.) (15)
23:40 Credo
(engl., 2008, horror) (15)
01:05 Centura rosie
(sua, 2008, actiune) (15)
02:45 Frati vitregi
(sua, 2008, com.)
04:20 Drum interzis 2: Fundatura
(sua-can., 2007, thrill.) (18)e

National Geographic

06:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 1)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
07:00 Enigmele Bibliei
(f. s. doc.)
08:00 Invazia enotilor
09:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
10:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.)
11:00 In pantec: Pisici
(f. doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
13:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 1)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
14:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
15:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.)
16:00 Panda uriasi
Panda uriasi: Muntii pierduţi din Qinling
17:00 Animale prevestitoare
(doc.)
18:00 Bastinasii
(s. doc.)
19:00 Ingineri
(s. doc.)
20:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 2)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
21:00 Megauzine
(s. doc.)
22:00 Reparatii de top
(s. doc.)

ProCinema

07:45 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 6)
08:15 Casa Foster
Casa Foster pentru prieteni imaginari
08:45 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 5/22) (AP)
09:45 Ora vesela
(2006, s. com., episodul 6) (AP)
10:15 Teleshopping
(reluare)
10:30 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 7)
11:00 Casa Foster
Casa Foster pentru prieteni imaginari
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 1) (AP)
14:45 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 2) (AP)
15:15 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 6/22) (AP)
16:30 Ora vesela
(2006, s. com., episodul 7) (AP)
17:00 Marturie tarzie
(sua, 1995, thrill.) (AP)
19:00 Serii fara limite: Veronica Mars
(sua, 2004, s, episodul 7) (AP)
20:00 Geronimo: O legenda americana
(sua, 1993, west.) (12)
22:30 Fara complicatii
(sua, 2002, com. rom.) (15)
00:30 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 14) (12)
01:30 Geronimo: O legenda americana
(sua, 1993, west.) (12) (reluare)
03:00 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 14) (12)
03:45 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:15 Apropo TV
(divertisment)