Digi TV Film: Program TV: 24-03-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:31 The bridges of Madison County
10:00 Fighting
12:00 The soloist
14:00 Inglorius basterds
16:31 The last house on the left
18:31 All night long
20:02 Public enemies
22:30 The interpreter
01:00 Tea with Mussolini
03:01 The last house on the left
05:01 Inglorius basterds

Digi Film 2

07:31 Inglorius basterds
10:00 The last house on the left
12:00 Public enemies
14:30 Schindlers list
18:00 The Flintstones
20:01 Fighting
22:00 Inglorius basterds
00:30 The soloist
02:31 The bridges of Madison County
05:01 All night long

AXN

07:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 4)
07:55 Zoom
08:00 Disparuti
(sua-can., 2003, f.s. de act., episodul 1)
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 12) (AP)
10:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 5) (12)
10:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 6) (12)
10:55 Zoom
11:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 14) (AP)
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 7) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 13) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 3) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 4) (12)
16:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 5)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 8) (12)
18:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 15) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 5) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 6) (12)
20:55 Zoom
21:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 18) (AP)
22:00 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 17) (AP)
23:00 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 18) (AP)
00:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 7)
01:40 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 18) (AP)
02:40 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 17) (AP)
03:25 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 18) (AP)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 O, Doamne!
(sua, 1977, com.) (12)
08:35 Anul lupului
(fin., 2007, dr. romantic.) (12)
10:10 Elvis Mitchell
Interviuri - Laurence Fishburne
10:40 Mare necaz
(sua, 1985, com.) (12)
12:10 Rocky
(sua, 1976, drama) (12)
14:05 Sotia anarhistului
(ger.-spa.-fra., 2008, dr. ist., col., a-n)
16:00 Evan Atotputernicul
(sua, 2007, com.) (12)
17:35 O, Doamne!
(sua, 1977, com.) (12)
19:10 Gradini de piatra
(sua, 1987, dr. razb.) (15)
21:00 Intuneric total
(sua, 2000, S.F.) (15)
22:45 Generatia pierduta
(sua, 1980, drama) (15)
00:30 8 Mile
(sua-ger., 2002, drama) (15)
02:20 Ciclul
(can., 2008, horror) (18)
03:50 Orasul lui Diggs
(sua, 1992, drama) (15)
05:25 Vivere
(ger.-hol., 2007, dr. romantic.) (12)

HBO

06:00 Ultimul drum al soldatului Chance
(sua, 2009, dr. razb.) (12)
07:20 Kaiser Chiefs Live at Elland Road
08:50 Ti-l prezint pe Dave
(sua, 2008, com.) (AP)
10:20 Ca$h
(fra., 2008, com.) (12)
12:00 Pastreaza amintirile
(sua, 2008, drama) (12)
13:30 Cronicile din Narnia:
Cronicile din Narnia: Printul Caspian
16:00 Lumea vazuta de Ion B.
(rom., 2009, f. doc.) (15)
17:05 Alvin si veveritele
(sua, 2007, com. de fam.)
18:35 Epic Movie
(sua, 2007, avent.) (12)
20:00 Nonconformistii
(sua-engl., 2008, dr. romantic.) (12)
22:00 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 2) (15)
22:55 Prevenirea
(ger.-fra.-can., 2008, drama) (15)
00:45 Lumea vazuta de Ion B.
(rom., 2009, f. doc.) (15)
01:45 Crimele din Oxford
(spa.-engl.-fra., 2008, polit.) (15)
03:30 Cavalerul negru
(sua, 2008, actiune) (15)

National Geographic

06:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 2)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
07:00 Uriasii
(f. s. doc.)
08:00 Panda uriasi
Panda uriasi: Muntii pierduti din Qinling
09:00 Megauzine
(s. doc.)
10:00 Reparatii de top
(s. doc.)
11:00 Caldura ucigatoare
(doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
13:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 2)

ProCinema

07:15 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 7)
07:45 Casa Foster
Casa Foster pentru prieteni imaginari
08:15 Marturie tarzie
(sua, 1995, thrill.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 8)
11:00 Casa Foster
Casa Foster pentru prieteni imaginari
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Veronica Mars
(sua, 2004, s, episodul 7) (AP) (reluare)
15:15 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 7/22) (AP)
16:15 Ora vesela
(2006, s. com., episodul 8) (AP)
16:45 S-a intamplat intr-o noapte
(sua, 1934, com. rom., a-n) (AP)
19:00 Serii fara limite: Veronica Mars
(sua, 2004, s, episodul 8) (AP)
20:00 Serii fara limite
(sua, 2006, s. politist, episodul 8) (12)
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 105) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 106) (AP)
22:00 Filmul de 10: Tentatia seductiei
(sua, 1999, thrill.) (15)
00:00 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 15) (12)
01:00 Intoarcere din India
(sua-isr., 2002, f. rom.) (15)
03:00 In slujba justitiei
(sua, 2006, s. politist, episodul 8) (12)
03:45 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 15) (12)
04:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:00 Apropo TV
(divertisment)