Results 1 to 5 of 5

Thread: Frekuencat e ERA SHKUP?

 1. #1

  Frekuencat e ERA SHKUP?

  desha te di nese dikush i di frekuencat e eres shkup
  kishte nje teme por nuk me hapet era
  njeri me ka thene se eshte HD, desha qe ata qe kan Dekodera HD te prevojn eshte free ja frekuencat
  11569 Horizontal 5773 5/6

 2. #2
  Senior Member jani_sat's Avatar
  Join Date
  16-12-2009
  Posts
  124
  Uploads
  0

  Re: Frekuencat e ERA SHKUP?

  nuk eshte hd eshte thjesht mpeg 4
  dhe eshte free

 3. #3

  Re: Frekuencat e ERA SHKUP?

  e e shikon ti eren
  dhe me cfar dekoderi

 4. #4
  Senior Member jani_sat's Avatar
  Join Date
  16-12-2009
  Posts
  124
  Uploads
  0

  Re: Frekuencat e ERA SHKUP?

  Quote Originally Posted by problemi View Post
  e e shikon ti eren
  dhe me cfar dekoderi
  jo une nuk e shikoj pasi nuk kam hd
  por audio ka ne kingofsat thote qe eshte free

 5. #5

  Re: Frekuencat e ERA SHKUP?

  po ati e shof edhe uneee po une thash ata qe kan hd ta provojn

Similar Threads

 1. Ndihme per frekuencat e digitalb ne angli
  By tani_uk in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 03-09-2009, 13:19:55

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •