Digi TV Film: Program TV: 25-03-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:30 The soloist
09:30 Sophies choice
12:01 The Flintstones
14:01 Public enemies
16:30 Spacejam
18:00 Fighting
20:01 Inglorius basterds
22:30 The last house on the left
00:30 City of angels
02:30 Inglorius basterds
05:01 The soloist

Digi Film 2

06:30 Fighting
08:31 Public enemies
11:02 Inglorius basterds
13:30 The last house on the left
15:30 City of angels
17:30 The interpreter
20:00 The soloist
22:00 Public enemies
00:30 Always
02:30 Fighting
04:30 Public enemies

AXN

07:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 5)
07:55 Zoom
08:00 Disparuti
(sua-can., 2003, f.s. de act., episodul 2)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 13) (AP)
10:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 7) (12)
10:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 8) (12)
10:55 Zoom
11:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 15) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 8) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 14) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 5) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 6) (12)
16:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 6)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 9) (12)
18:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 16) (AP)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 7) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 8) (12)
20:55 Zoom
21:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 25)
22:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 1)
23:00 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 19) (AP)
00:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 8)
00:55
01:40 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 25)
02:35 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 1)
03:25 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 19) (AP)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Stanley si Iris
(sua, 1990, dr. romantic.) (12)
08:45 Evan Atotputernicul
(sua, 2007, com.) (12)
10:15 Deodata
(sue., 2006, drama) (12)
11:55 Insula lui Pascali
(engl.-it., 1988, drama) (12)
13:35 Perseverenta
(fra., 2007, drama) (12)
15:20 Tokyo Sonata
(jap.-hol.-hongk., 2008, drama)
17:15 Stanley si Iris
(sua, 1990, dr. romantic.) (12)
19:00 Walter si Frank
(sua, 1993, com.) (12)
21:00 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 12)
21:50 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 13)
22:40 Strainul fara nume
(sua, 1973, west.) (15)
00:50 Cafeneaua vedetelor
Clooney / Gibson / Eastwood
01:15 Frumusete
( aus., 2009, drama) (15)
02:55 Psycho
(sua, 1960, thrill., a-n) (15)
04:45 Locul meu sub soare
(fra., 2007, drama) (15)

HBO

06:00 Cronicile din Narnia
Cronicile din Narnia: Printul Caspian
08:30 Alvin si veveritele
(sua, 2007, com. de fam.)
10:00 Epic Movie
(sua, 2007, avent.) (12)
11:25 Scooby Doo - Misterul incepe
(sua-can., 2009, com.)
12:50 Shine a Light
(sua-engl., 2008, f.-conc., col., a-n) (12)
14:50 Indiana Jones
Indiana Jones si cautatorii arcei pierdute
16:45 Vicky Cristina Barcelona
(sua-spa., 2008, f. rom.) (12)
18:20 Angus si sarutul perfect
(sua, 2008, com.) (12)
20:00 Circul vesel
(AP)
21:00 Fotografii bantuite
(sua, 2008, horror)
22:30 Alien: Renasterea
(sua, 1997, f. SF de act.) (18)
00:20 Cred ca imi iubesc nevasta
(sua-ind., 2007, com. rom.) (15)
01:50 Greu de ucis 4
(sua, 2007, actiune) (12)
03:55 Omul din interior
(sua, 2006, thrill. act.) (15)

National Geographic

06:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 3)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
07:00 Riposta naturii
(s. doc.)
08:00 Vidrele uriase
(doc.)
09:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.)
10:00 Arme: Guri de foc
11:00 Uriasii din Denali
(doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
13:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 3)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
14:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.)
15:00 Arme: Guri de foc
16:00 Maimute de geniu
(f. doc.)
17:00 Animale sclipitoare
(s. doc.)
18:00 Siva Pacifica: Voci din Paradis
(f. doc.)
19:00 Uriasii
(f. s. doc.)
20:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 4)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
21:00 Oamenii-rechin
(s. doc.)
22:00 Maimute la furat
(f. s. doc.)
22:30 Maimute la furat
(f. s. doc.)
23:00 Mistere din spatiu
(s. doc.)
00:00 Oamenii-rechin
(s. doc.)
01:00 Maimute la furat
(f. s. doc.)
01:30 Maimute la furat
(f. s. doc.)
02:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 4)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
03:00 Oamenii-rechin
(s. doc.)
04:00 Maimute la furat
(f. s. doc.)
04:30 Maimute la furat
(f. s. doc.)
05:00 Uriasii
(f. s. doc.)

ProCinema

07:00 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 8)
07:30 Casa Foster
Casa Foster pentru prieteni imaginari
08:00 S-a intamplat intr-o noapte
(sua, 1934, com. rom., a-n) (AP)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 9)
11:00 Casa Foster
Casa Foster pentru prieteni imaginari
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Veronica Mars
(sua, 2004, s, episodul 8) (AP)
15:15 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 105) (AP)
15:45 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 106) (AP)
16:30 Ora vesela
(2006, s. com., episodul 9) (AP)
17:00 A fost odata Curly
(sua, 1944, com., a-n) (AP)
19:00 Serii fara limite: Veronica Mars
(sua, 2004, s, episodul 9) (AP)
20:00 Serii fara limite
Serii fara limite: In slujba justitiei
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 107) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 108) (AP)
22:00 Filmul de 10: Vasul fantoma
(sua- aus., 2002, actiune) (15)
00:00 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 16) (12)
01:00 Lupul
(sua, 1994, horror) (15)
03:15 In slujba justitiei
(sua, 2006, s. politist, episodul 9) (AP)
04:00 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 16) (12)
04:45 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:15 Apropo TV
(divertisment)