Digi TV Film: Program TV: 26-03-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:01 The bridges of Madison County
09:31 Schindlers list
13:01 Public enemies
15:32 Inglorius basterds
18:00 The last house on the left
20:00 Fighting
22:02 The soloist
00:00 The interpreter
02:30 Funny people
05:00 Fighting

Digi Film 2

07:01 The last house on the left
09:01 Inglorius basterds
11:30 Spacejam
13:02 The interpreter
15:30 The soloist
17:30 Sophies choice
20:01 Public enemies
22:30 Inglorius basterds
01:00 Schindlers list
04:30 The last house on the left

AXN

07:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 6)
07:55 Zoom
08:00 Disparuti
(sua-can., 2003, f.s. de act., episodul 3)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, episodul 14) (AP)
10:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 9) (12)
10:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 10) (12)
10:55 Zoom
11:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 16) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 9) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 15) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 7) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 8) (12)
16:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 7)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 10) (12)
18:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 17) (AP)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 9) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 10) (12)
20:55 Zoom
21:00 Vieti curate
(sua, 2008, s, episodul 5) (12)
22:00 Frica
(sua-can., 2008, s. horror, episodul 4)
23:00 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 20) (AP)
00:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 9)
00:15
01:10
01:15
01:40 Vieti curate
(sua, 2008, s, episodul 5) (12)
02:15
02:40 Frica
(sua-can., 2008, s. horror, episodul 4)
03:25 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 20) (AP)
04:20
05:05
05:50

Cinemax

06:30 Politistul
(fra., f. de scurt m.) (AP)
07:00 Walter si Frank
(sua, 1993, com.) (12)
09:00 Proprietarul
(sua, 1970, com.) (12)
10:55 Baietii SF
(sua, 2006, f. doc.) (12)
12:15 Un pod prea indepartat
(sua-engl., 1977, actiune) (15)
15:05 Poveste de toamna
(fra., 1998, f. rom.) (12)
16:55 Proprietarul
(sua, 1970, com.) (12)
18:50 Nicholas Nickleby
(sua-engl.-ger., 2002, drama) (12)
21:00 Calatorie in India
(engl., 1984, drama) (12)
23:40 Nebunul
(irl., 2007, f. de scurt m.) (15)
00:00 Anatomie
(ger., 2000, thrill.) (15)
01:40 Povesti americane
(sua, 2006, drama) (15)
03:10 Campiile mortii
(engl., 1984, dr. razb.) (12)
05:30 O fata ca mine
(sua, 2006, drama) (15)

HBO

06:00 Shine a Light
(sua-engl., 2008, f.-conc., col., a-n) (12)
08:00 Indiana Jones
Indiana Jones si cautatorii arcei pierdute
09:55 Vicky Cristina Barcelona
(sua-spa., 2008, f. rom.) (12)
11:30 Angus si sarutul perfect
(sua, 2008, com.) (12)
13:10 Un sarut adevarat
(sua, 1999, com.) (12)
15:00 Duffy in concert
16:00 Ember
Ember - Orasul din adancuri
17:35 Legende pentru viata
(ind.-engl.-sua, 2006, drama) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 2) (15)
21:00 Orasul fantomelor
(sua, 2008, com.) (15)
22:45 Vagabondul milionar
(engl.-sua, 2008, drama) (15)
00:45 Furtuna tropicala
(sua-engl.-ger., 2008, com.)
02:35 Dealuri insangerate 2
(sua, 2007, horror) (18)
04:05 Bellamy
(fra., 2009, polit.) (15)

National Geographic

06:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 4)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
07:00 Calatorii periculoase
(s. doc.)
08:00 Maimute de geniu
(f. doc.)
09:00 Oamenii-rechin
(s. doc.)
10:00 Maimute la furat
(f. s. doc.)
10:30 Maimute la furat
(f. s. doc.)
11:00 Animale sclipitoare
(s. doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
13:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 4)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
14:00 Oamenii-rechin
(s. doc.)
15:00 Maimute la furat
(f. s. doc.)
15:30 Maimute la furat
(f. s. doc.)
16:00 Superfeline
(doc.)
17:00 Diavoli
(doc.)
18:00 Siva Pacifica: Voci din Paradis
(f. doc.)
19:00 Riposta naturii
(s. doc.)
20:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 5)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
21:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)
22:00 Tabu
(f. s. doc.)
23:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)
00:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)
01:00 Tabu
(f. s. doc.)
02:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 5)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
03:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)
04:00 Tabu
(f. s. doc.)
05:00 Riposta naturii
(s. doc.)

ProCinema

07:15 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 9)
07:45 Casa Foster
Casa Foster pentru prieteni imaginari
08:15 A fost odata Curly
(sua, 1944, com., a-n) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 10)
11:00 Casa Foster
Casa Foster pentru prieteni imaginari
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Veronica Mars
(sua, 2004, s, episodul 9) (AP)
15:15 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 107) (AP)
16:00 Ora vesela
(2006, s. com., episodul 10) (AP)
16:30 Vulturul de fier
(sua, 1986, actiune) (AP)
19:00 Serii fara limite: Veronica Mars
(sua, 2004, s, episodul 10) (AP)
20:00 Haremul englez
(engl., 2005, dr. romantic.) (12)
22:00 Filmul de 10: Ziua razbunarii
(ung.-engl., 2005) (15)
00:15 CSI: Miami
(sua, 2002, s. politist, episodul 15) (12)
01:15 CSI: Miami
(sua, 2002, s. politist, episodul 16) (12)
02:00 Ziua razbunarii
(ung.-engl., 2005) (15) (reluare)
04:00 CSI: Miami
(sua, 2002, s. politist, episodul 15) (12)
04:45 Lumea PRO CINEMA
(reluare)