Digi TV Film: Program TV: 27-03-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:01 Public enemies
09:30 The Flintstones
11:30 The last house on the left
13:30 Inglorius basterds
16:01 Tea with Mussolini
18:00 The soloist
20:00 Funny people
22:31 All night long
00:01 Fighting
00:01 Tea with Mussolini
02:00 Spacejam
04:30 Inglorius basterds

Digi Film 2

06:30 Inglorius basterds
09:01 The soloist
11:01 Funny people
13:32 City of angels
15:30 Fighting
17:31 Public enemies
20:01 Inglorius basterds
22:30 The last house on the left
00:30 The soloist
02:31 Public enemies

AXN

06:00 Promo
07:00 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 14)
08:00
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 3) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 4) (12)
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., episodul 12)
12:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 11)
13:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 12)
14:00
14:05 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 20) (AP)
15:00
15:10 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 8) (AP)
16:00
16:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 21) (12)
17:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 2)
18:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 8) (AP)
19:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 9) (AP)
20:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 8) (AP)
21:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 25)
22:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 20) (12)
23:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 21) (12)
00:00 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 1) (AP)
00:55 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 2) (AP)
01:05
01:50 Frica
(sua-can., 2008, s. horror, episodul 4) (16)
02:05
02:45 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 8) (AP)
03:35 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 9) (AP)
04:00
04:50
05:00 Promo
05:45

Cinemax

07:00 Nebunia regelui George
(engl., 1994, dr. ist.) (12)
08:50 Maria Stuart
(engl., 1972, drama) (12)
10:55 Cafeneaua vedetelor
Michael Douglas I (12)
11:20 Un bilet pentru Korsor
(dan., 2008, com. rom.) (15)
13:05 Joe si Max
(sua-ger., 2002, drama) (12)
15:00 Cafeneaua vedetelor
Michael Douglas II (12)
15:25 Tom Jones
(engl., 1963, com.) (12)
17:30 Sub zapada
(spa., 2008, drama) (12)
19:10 Nebunia regelui George
(engl., 1994, dr. ist.) (12)
21:00 Playlist pentru Nick si Norah
(sua, 2008, com.) (12)
22:30 In prima linie
(sua, 1983, drama) (15)
00:35 Exit
(sue., 2006, drama) (15)
02:20 Departe de Moscova
(sua, 1984, com.) (12)
05:15 Dillinger
(sua, 1973, polit., col., a-n) (18)

HBO

06:00 Indiana Jones
Indiana Jones si regatul craniului de cristal
08:00 Filme si vedete
08:30 Gol 3 - Finala
(ger., 2009, drama) (12)
10:05 Regele Scorpion
(sua-ger., 2001, actiune) (12)
11:35 Copilul de pe Marte
(sua, 2007, drama) (12)
13:20 Circul vesel
Documentar, Romania, 2010
14:15 Domnisoara Pettigrew
(engl.-sua, 2008, com. rom.) (12)
15:45 Dragostea in vremea holerei
(sua, 2007, dr. romantic.) (15)
18:00 Indiana Jones
Indiana Jones si regatul craniului de cristal
20:00 Plictisit de moarte
(sua, 2009, s. com., episodul 1) (15)
20:30 Plictisit de moarte
(sua, 2009, s. com., episodul 2) (15)
21:00 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 6) (15)
21:30 Pineapple Express
(sua, 2008, com.) (12)
23:20 Babylon A.D.
(sua-fra.-engl., 2008, S.F.)
01:00 Gangster american
(sua, 2007, polit.) (12)
04:35 Tantalai in salbaticie
(sua, 2008, com.) (15)

National Geographic

06:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 5)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
07:00 Megauzine
(s. doc.)
08:00 Animale sclipitoare
(s. doc.)
09:00 Animale sclipitoare
(s. doc.)
10:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
11:00 Reparatii de top
(s. doc.)
12:00 Ingineri
(s. doc.)
13:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.)
14:00 Musca-ma!
(s. doc.)
15:00 In piele de crocodil
(doc.)
16:00 Megauzine
(s. doc.)
17:00 Scuba Car
(doc.)
18:00 Stiinta la Hollywood
(f. s. doc.)
19:00 Megauzine
(s. doc.)
20:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.)
21:00 Elicoptere la razboi
(doc.)
22:00 Ingineri
(s. doc.)
23:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.)
00:00 Tabu
(f. s. doc.)
01:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.)
02:00 Elicoptere la razboi
(doc.)
04:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.)
05:00 Tabu
(f. s. doc.)

ProCinema

07:00 Teo (reluare)
08:00 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
09:00 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 10) (AP)
09:30 Casa Foster
Casa Foster pentru prieteni imaginari
10:00 Descopera Romania
10:30 Ora vesela
(2006, s. com., episodul 10) (AP)
11:00 Veronica Mars
(sua, 2004, s, episodul 10) (AP)
12:00 Entertainment News
(episodul 21) (AP)
13:00 Vulturul de fier
(sua, 1986, actiune) (AP) (reluare)
15:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 12)
16:00 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., episodul 3) (AP)
17:00 Departe de lume
(sua, 1998, drama) (AP)
19:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, episodul 11) (AP)
20:00 Careul mincinosilor
(sua, 2005, thrill.) (AP)
22:00 Emisiune: CineTePrinde
(sua, 2004, dramă) (15)
01:00 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, episodul 8) (15)
02:00 Emisiune: CineTePrinde
(sua, 2004, drama) (15)
05:15 Lumea PRO CINEMA
(reluare)