Digi TV Film: Program TV: 28-03-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:01 Funny people
09:30 The soloist
11:30 Public enemies
14:01 All night long
15:31 The last house on the left
17:31 Inglorius basterds
20:00 Always
22:01 Fighting
02:02 The last house on the left
04:01 Public enemies

Digi Film 2

06:00 Sophies choice
08:31 The last house on the left
10:30 Inglorius basterds
13:00 Fighting
15:01 The bridges of Madison County
17:31 Funny people
20:00 The soloist
22:00 Public enemies
00:30 Spacejam
02:00 Inglorius basterds
04:31 Funny people

AXN

06:30
07:00
07:05 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 15)
08:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 3)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 5) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 6) (12)
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., episodul 13)
12:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 13)
13:00
13:05 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 14)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 21) (AP)
15:05 Fara vorbe
(sua, 1994, com. rom.) (12)
15:15
16:15
16:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 22) (12)
17:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 3)
17:15
18:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 6) (AP)
18:15
19:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 20) (12)
19:15
20:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 9) (AP)
20:15
21:00 Arlington Road
(sua, 1999, thrill.) (15)
21:15
22:15
23:15 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 1)
00:15 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 18) (AP)
01:15 Arlington Road
(sua, 1999, thrill.) (15)
03:30 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 1)

Cinemax

07:00 Nopti in Rodanthe
(sua- aus., 2008, dr. romantic.)
08:35 Perseverenta
(fra., 2007, drama) (12)
10:20 Raza verde
(fra., 1986, dr. romantic.) (12)
11:55 Deodata
(sue., 2006, drama) (12)
13:35 Cafeneaua vedetelor
Clooney / Gibson / Eastwood
14:00 Un gradinar face cariera
(sua, 1979, com.) (12)
16:05 Moartea printesei Diana
(sua-lux.-engl., 2007, dram. Bio.)
17:35 Great Balls of Fire!
(sua, 1989, drama) (15)
19:20 Nopti in Rodanthe
(sua- aus., 2008, dr. romantic.)
21:00 Signorina Effe
(it., 2007, drama) (12)
22:35 Cadillac Records
(sua, 2008, dr. muz.) (15)
00:25 Carrie
(sua, 1976, thrill.) (18)
02:05 Oviedo Expres
(spa., 2007, com.) (15)
03:55 Casa groazei
(sua, 2007, horror) (15)
05:20 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 12)

HBO

06:00 Uranya
(it.-gre., 2006, com.) (12)
07:40 Printesa ghetoului
(spa., 2007, drama) (AP)
09:20 Noi doi si Dupree
(sua, 2006, com.) (AP)
11:05 Casa
(spa., 2008, com.) (12)
12:40 Notting Hill
(engl.-sua, 1999, com. rom.) (AP)
14:40 Ca$h
(fra., 2008, com.) (12)
16:20 Baiatul in pijama vargata
(engl.-sua, 2008, drama) (12)
17:55 21
(sua, 2008, drama) (12)
20:00 Pantera Roz 2
(sua, 2009, com.)
21:35 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 2) (15)
22:30 Frati vitregi
(sua, 2008, com.)
00:05 Prevenirea
(ger.-fra.-can., 2008, drama) (15)
01:50 Alien
(engl.-sua, 1979, S.F.) (15)
03:45 Viata mea in Idlewild
(sua, 2006, dr. muz.) (15)

National Geographic

06:00 Stiinta la Hollywood
(f. s. doc.)
07:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.)
08:00 La pescuit
(f. s. doc.)
09:00 Uriasii
(f. s. doc.)
10:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
11:00 Reparatii de top
(s. doc.)
12:00 Ingineri
(s. doc.)
13:00 Generali in razboi
(f. doc.)
14:00 Oamenii-rechin
(s. doc.)
15:00 Maimute la furat
(f. s. doc.)
15:30 Maimute la furat
(f. s. doc.)
16:00 Cele mai bune fotografii
(doc. nat.)
17:00 Fotografii memorabile
Fotografii memorabile: Teatre de razboi
18:00 Mistere biblice
Mistere biblice: Vechiul Testament
20:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.)
21:00 Florenta
(doc.)
22:00 Mormantul lui Irod
(doc.)
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
00:00 Florenta
(doc.)
01:00 Mormantul lui Irod
(doc.)
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
03:00 Ingineri
(s. doc.)
04:00 Florenta
(doc.)
05:00 Mormantul lui Irod
(doc.)

ProCinema

07:45 Entertainment News
(episodul 21) (reluare)
08:45 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 12) (reluare)
09:15 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 4)
09:45 Pro Motor
(2007, emis. sport)
10:45 Pretul celebritatii
Episodul 13
11:15 Zoom in 10
(divertisment)
11:30 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, episodul 11) (AP)
12:30 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., episodul 3) (AP)
13:30 Departe de lume
(sua, 1998, drama) (AP)
15:30 Lumea PRO CINEMA
16:00 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., episodul 5) (AP)
17:00 Un detectiv irezistibil
(sua, 1989, com.) (AP)
19:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, episodul 12) (AP)
20:00 Punctul zero
(rom.-sua, 1995, actiune) (AP)
22:30 Refugiul
(sua, 2005, avent.) (15)
00:30 Aproape de adevar
(sua, 2005, s. politist, episodul 14) (12)
01:30 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 8)
02:30 Refugiul
(sua, 2005, avent.) (15) (reluare)
04:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:30 Apropo TV
(divertisment)