Digi TV Film: Program TV: 29-03-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 City of angels
08:30 Inglorius basterds
11:01 Fighting
13:00 Funny people
15:30 The soloist
17:31 Public enemies
20:02 The last house on the left
22:01 Schindlers list
01:31 The Flintstones
03:30 Fighting
05:31 Inglorius basterds

Digi Film 2

07:00 The soloist
09:01 Always
11:00 Public enemies
13:31 The last house on the left
15:31 The interpreter
18:01 Fighting
20:00 Funny people
22:31 Inglorius basterds
01:02 Public enemies
03:30 The soloist
05:30 Schindlers list

AXN

07:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 7)
07:55 Zoom
08:00 Disparuti
(sua-can., 2003, f.s. de act., episodul 4)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 15) (AP)
10:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 11) (12)
10:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 12) (12)
10:55 Zoom
11:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 17)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 10) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 16) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 9) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 10) (12)
16:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 8)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 11) (12)
18:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 1)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 11) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 12) (12)
20:55 Zoom
21:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 22)
22:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 23)
23:00 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 21) (AP)
00:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 10)
00:55 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 22)
01:00
02:00
02:40 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 23)
03:25 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 21) (AP)
03:50
04:35
05:00 Promo
05:20

Cinemax

06:10 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 13)
07:00 Un gradinar face cariera
(sua, 1979, com.) (12)
09:10 Evan Atotputernicul
(sua, 2007, com.) (12)
10:45 Moartea printesei Diana
(sua-lux.-engl., 2007, dram. Bio.)
12:15 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
12:45 Nascut invingator
(sua, 1984, drama) (12)
15:00 Adevarata glorie
(sua, 1976, dram. Bio.) (12)
17:25 Evan Atotputernicul
(sua, 2007, com.) (12)
19:00 Rocky
(sua, 1976, drama) (12)
21:00 Tinerete vesnica
(sua, 1992, com.) (12)
23:00 Povestile din Canterbury
(it.-fra., 1972, drama) (18)
00:50 Decameronul
(it.-fra.-ger., 1971, drama) (15)
02:25 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 12)
03:15 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 13)
04:05 Fratii
(sua-engl.-jap., 2000, thrill. act.)

HBO

06:00 Notting Hill
(engl.-sua, 1999, com. rom.) (AP)
08:00 Baiatul in pijama vargata
(engl.-sua, 2008, drama) (12)
09:35 21
(sua, 2008, drama) (12)
11:35 Scapati de Smart
(sua, 2008, act. com.) (12)
13:25 Amurg
(sua, 2008, drama) (12)
15:25 Spioni de elita
(engl.-sua, 2001, polit.) (12)
17:30 Acasa de Craciun
(sua, 2007, com.) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 3) (15)
21:00 Janosik: O poveste adevarata
(pol.-slova.-ceh., 2009, drama) (12)
23:25 Plictisit de moarte
(sua, 2009, s. com., episodul 1) (15)
23:55 Plictisit de moarte
(sua, 2009, s. com., episodul 2) (15)
00:25 Credo
(engl., 2008, horror) (15)
01:50 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 3) (15)
02:55 Intamplarea
(ind.-sua, 2008, drama) (15)
04:25 Copil la bord
(sua, 2009, com.) (15)

National Geographic

06:00 Mistere biblice
(f. doc.)
07:00 Ingineri
(s. doc.)
08:00 Superfeline
(doc.)
09:00 Florenta
(doc.)
10:00 Mormantul lui Irod
(doc.)
11:00 Animale prevestitoare
(doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
13:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 5)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
14:00 Florenta
(doc.)
15:00 Mormantul lui Irod
(doc.)
16:00 Sobolanul genial
(f. doc.)
17:00 Invazia sobolanilor
(doc.)
18:00 Odisee tribala
(s. doc.)
19:00 Biblia secreta
(s. doc.)
20:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 6)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
21:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
22:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.)
23:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)
00:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
01:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.)
02:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 6)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
03:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
04:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.)
05:00 Biblia secreta
(s. doc.)

ProCinema

07:45 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 4) (reluare)
08:15 Un detectiv irezistibil
(sua, 1989, com.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 11)
11:00 Casa Foster pentru
prieteni imaginari
11:30 Teo
(reluare) Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., ep4)(reluare)
15:15 Punctul zero
(rom.-sua, 1995, acţiune)(reluare)
17:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 8/22)
18:30 Ora vesela
(2006, s. com., episodul 11)
19:00 Serii fara limite: Veronica Mars
(sua, 2004, s, episodul 11)
20:00 Serii fara limite: Cei noua
(sua, 2006, s. politist, episodul 2)
21:00 Comedia in esenta tare:
Prietenii tai
21:30 Comedia in esenta tare:
Prietenii tai
22:00 Filmul de 10: Exorcistul: Inceputul
(sua, 2004, horror)
00:15 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 17)
01:15 Monstrii
sua, 2005, horror) (15)
03:00 Cei noua
(sua, 2006, s. politist, episodul 2)
03:45 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, ep 17)(reluare)
04:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:00 Apropo TV
(divertisment)